Izpilde uz algām un īpašumu

● 11. 06. 2014

Izpilde irrēgs no daudziem cilvēkiem, kuri ir gotten vērā finanšu problēmas, un nav naudas, lai samaksātu savas finansiālās saistības. Arī noraizējies izpildi? Kas tas ir tieši saistīts un ko gaidīt.

Kas irizpilde

Izpilde irizpildi EIR. Viņš var darīt vairākus priekšmetus. Tie ir tiesu izpildītāji nodokļu biroja vaipašvaldības vai reģionālās iestādes. Mērķis izpilde atgūstas naudas parādu.

Priekšlikums izpildi, ko iestāde, kurā kāds ir parādā izdevusi. Pirmstiesvedības pārbauda, vaiparāds patiešām pastāv. Šīs procedūras laikā, arī nosaka, kad jāatgūst. Parādniekam ir paziņots. Šajā brīdī, ir jāpievienojas izaicinājumiem aktīvi. Sliktākais (un diemžēl bieži šķīdums) ir tas, kaaizņēmējs nav oposums.

Metodes izpildes

Izpilde, kurāaizņēmējs maksā naudas summu, to var izdarīt dažādos veidos. Tie ir regulāri algas atskaitījumi, maksājumi bauslis konta tirdzniecība kustamu un nekustamu īpašumu vai citas īpašuma tiesības uz invaliditātes. Japarādnieks iruzņēmējs, tas ir arī iespējams pārdošana uzņēmuma vai invaliditāti daļām uzņēmumā.

Zoom detalizēti visbiežāk veic metodes izpildi, ti, algas izpildi un nestabilajiem aktīviem.

Izpilde samaksas

Izpilde samaksas tiek izmantots diezgan bieži, jo tas ir vienkārši. Izpildītājs var uzzināt, kur attiecīgais strādā un vienojas ar darba devēju algas atskaitījumiem. Šī summa tiks iekasēti tiesai līdz brīdim, kad parādu samaksu un citas izmaksas. Turklāt,tiesa var izdot rīkojumu izpildi samaksāt izpildītāju, ka nodokļu iestāde vai tiesa. Regulāra crash var būt dažādi izmēri. Parādniekam vienmēr paliksbūtisks nekonfiscējamības summu.

Izpildes rīkojumu parasti emitē ar citām komandām. Visbiežāk tiek bloķēts konts.

Izpilde uz algu parasti beidzas atgūt visu summu. Tomēr tas var arī novest pie apgūstot izpildes rīkojumu izpildītājs, pamatojoties uz vienošanos par atbilstošiem nomaksu.

Izpildītāji var atradināt alga abiem laulātajiem, sākot no 2013. Jo daudzi cilvēki ļaunprātīgi izmanto savu stāvokli, lai kontā vīrs / sieva paslēpās naudu.

Nestabilajiem aktīviem

Saistībā ar problemātisko aktīvu tiesu izpildītāju konfiscēt jebkādus priekšmetus, kas irparādnieks, un jūs varat pārdot tos un maksāt naudu aizdevējiem un citas izmaksas, kas saistītas ar foreclosures.

Kā daļu no izpildes īpašuma nevar tikt konfiscētas lietas, kaģimene nav obligāti nepieciešams, lai dzīvotu ar savu darbu (piem., darba dators), bet arī tiem, kas ir pretrunā ar morāles normām.

Izklaidēt ar pamata mājsaimniecības regulāri drēbes, kāzu gredzeni, medicīnas vajadzībām.

Neatļautu izpilde

Tā gadās, ka cilvēki var kļūt par upuri nelikumīgas izpildi. Visbiežāk tas irgadījums, kad tiesu izpildītāji konfiscēt viņu mantu mājās, viņa dalās aizņēmējam. Ir svarīgi, lai būtu dokumenti, lai pierādītu, kaatsavināto īpašumu ir jūsu (kvītis, pirkuma līgumi, uc). Tādā gadījumā, jums ir tiesības uz kompensāciju par konfiskāciju.

Ja jūs negaidīti izpildītājs atbildēt uz durvīm vienmēr ir nepieciešama tiesas lēmumu par izpildu raksta. Tas ir labi, lai izsauktu policijas palīdzību, vai vismaz citā liecinieks. Daudzi cilvēki cenšas neaizmirst izpildītāju iekšā, bet tas navrisinājums. Jaaizņēmējs dzīvo īpašumā, vai iriedzīvotājam ir tiesības ieceļot savu izpildītāju, un pat vardarbību.

Tomēr, ja jums ir plakana vai māju tiesu izpildītājam ievadīto, bez iepriekš aicināja ļauj ceļojumu, jums ir tiesības iesniegt noziedzīgu sūdzību pret viņu par pārkāpumiem valsts brīvību un kameras izpildītāju sūdzību.

Ja jūs konfiscēt jūsu stuff, tad apmeklējiet izpildītāju un dod viņam dokumentu kopijas no krampjiem. Ja jūs joprojām sniegts, jums ir tiesības celt prasību apgabaltiesā par šo jautājumu lietas, pamatojoties uz to, ka jums nav parādā nevienam nekādas neko.