Izpildīt obligācijas

● 02. 06. 2014

Ja Jūs esat ieinteresēti ieguldīt, jūs atradīsiet, ka jūsu iespējas ir atšķirīgas. Viens no viņiem pārstāv dažādas obligācijas. Kāda pamata informāciju, kas jums vajadzētu zināt par viņiem.

Kas irsaite?

Obligācijas vai obligācijas veido vērtspapīrus, uz kuriem tas ir izteikts apņemšanos izdošanu finanšu instrumentu aizdevējam. Šie uzņēmumi tiek saukti emitenti.

Obligācijas tiek tirgotas biržā. Saistīts ar viņiem tiesības uz summas. Pastāv dažāda veida saitēm. Mēs sadalīt tos emitenta (valsts, pašvaldību, uzņēmumu uc), termiņu, procentu un nodrošinājumu.

Obligācijas var iegādāties brīdī, kad izsniedz caur banku, tieši bankā, vai arī tos iegādāties var uzticēt vērtspapīru tirgotāju.

Emitē formā ar aktu nosaukumu. Obligācijas var tikt brīvi konvertēti apstiprinājumu. Tas samazina risku ļaunprātīgu izmantošanu.

Obligāciju turētājiem ir tiesības uz atmaksu no ieguldītā obligācijas galvaspilsētā, ar interesi, apmaiņā pret citu obligāciju un iespējamo parakstīšanos uz jaunām akcijām.

Riski, kas saistīti ar obligācijām

Valdījumā obligācijas rada dažādus riskus. Tie ir:

- Kredītrisks:emitents var atteikties no savām saistībām, kas izriet no obligācijām. Tas var notikt, ja Jums ir dažas obligāciju uzņēmumus ar zemu finanšu reitingu. Šajā ziņā, tie ir salīdzinoši droši valdības obligācijas.

- Procentu likmju risks: Tirgus procentu likmes. Obligāciju cena tādējādi mainās. Obligāciju cenas un procentu likmes uzvesties savādāk. Tas nozīmē, ka parasti tad, kad procentu likmes samazināsies, obligāciju cenas pieaugums tirgū.

- Inflācijas risks:investors sagaida atdevi, bet, ja tas ir pārlieku palielinās inflāciju, tas ir iespējams reģistrēt negatīvu atdevi.

-Par pazemināt risks: jareitings ir zems, samazina uzņēmuma spēju izpildīt savas saistības. Tādējādi cenas esošo obligāciju kritumu. Ja viņi pārdod, tie ir nerentabli.

- Likviditātes risks: Lai novērstu šo risku, izvēlēties valsts obligācijām.

- Priekšapmaksas risks: Jaapņemšanās pirmstermiņa atmaksu,investors sasniedz ienesīgumu, kas ir sagaidāms.

- Valūtas risks: Tas attiecas uz tirdzniecību obligācijas ārvalstu valūtās.

Ziņas par obligācijas

Obligācijām ir divas daļas - pašu IOU kupona lapu ar Talon. Obligācijas ir jāatbilst noteiktām prasībām. Bez viņiem,obligāciju bija nederīgs. Šie pamatprincipi irnorāde, ka tā irsaite,identifikācija emitenta,īpašnieka vārds obligācijas,obligācijas termiņa,procentu summa, maksāšanas procentu,obligāciju cena, vieta un datums,sērijas parādzīmes, pirkstu nospiedumu parakstus, datus par lēmumu Vērtspapīru komisija papīrs atļauju emitēt obligācijas un citus datus, kas nepieciešami konkrētā obligācijas.

Kopsavilkums par priekšrocībām un trūkumiem obligāciju

Cilvēki iegulda obligācijās, galvenokārt pateicoties lielāku peļņu, nekā būtu ieguvis no krājkontiem. Parāds nav grūti prognozēt nākotnes atdevi. Ir mazākas svārstības nekā parastās akcijas. Obligācijas var tikt pārdoti pirms to termiņa beigās apmaiņu.

Vēl obligācijām ir savi trūkumi. Tie ietver nepieciešamo augsta nominālvērtība, maksu par iegādi obligāciju, gaistošo rentabilitāti, atkarībā no procentu likmescentrālā banka. Daži obligācijas ir vairāk riskanti, jo ieguldījumiem korporatīvajās obligācijās. Ļoti neērta dažreiz var ievietot vienā lielām summām obligācijas. Tas var galu galā zaudēt.