Izstrādāt finanšu rezerves un ģimenes izdevumus

● 02. 06. 2014

Šis laiks pilnīgi nevēlas lielas ģimenes, jo nauda nav bērniem un izmaksu pārsniegšanu, kaut ko. Bet arī jums ir nepieciešams ģimenes izdevumu kādu veidu, kā plānot un veidot lielākus finanšu uzkrājumus nebaltai dienai, jo tagad jūs nekad zināt, ja jums nav zaudēt savu darbu vai varbūt pat kaut kas nepatīkams notiek.

Protams, tas pat nav svarīgi, vai tie ir lieli ģimenes vai atsevišķas personas, bet izmaksas un ieņēmumi būtu pietiekams pārskats par katru personu. Pašlaikliela daļa mājsaimniecību, kas nespēj savilkt galus kopā, un daži ir pat izveidojis nevienu noteikumu. Ja jūs vēlaties, lai izvairītos no šādām problēmām, jums vajadzētu uzzināt, ko saņem naudu labi. Jamēneša beigām, jūs atradīsiet, ka jums vairs nav nekādu naudu, ir pienācis laiks, lai pārbaudītu visus priekšmetus budžetu un atrast cēloni tukšu maku.

Budžeta plānošana

Katru budžets rada ienākumus un izdevumus, tas ir skaidrs. Ja divas galvenās sastāvdaļas budžeta iedala pa sarakstu, uzreiz iegūt skaidru priekšstatu par savu pārvaldību, kas tiek dēvēta par līdzsvaru. ParādāsIdeāls ilgums uzraudzībai jābūt tieši viens mēnesis. Ieņēmumi visus ienākumus no visiem mājsaimniecības locekļiem. Tas ir ne tikaialgas, bet arī jebkurš alimenti un bērnu pabalsti, to skaitā dažādus sociālos pabalstus. Kaste izdevumi varētu būt daudz lielāks, un tāpēc rakstīt jums par tonedaudz vairāk preces.

Rūpīgi reģistrē katru izdevumi, vienalga, vai regulāra vai īpašu. Protams, jums ir jāreģistrē, cik daudz viņi maksā mājokli un ar visiem pakalpojumiem un nodevām, cik daudz ikmēneša izdevumi par pārtiku un sauss preces, cik daudz jūs iztērējat par iespējamo izmantošanu automašīnu, apģērbu, mājdzīvnieki, narkotikām, smēķēšanas materiāli, un vairāk. Noteikti Neaizmirstiet veikt regulārus maksājumus prēmiju par visu apdrošināšanas veidu esat. Arī neregulāras izdevumi hobijs, sporta vai uzmākšanās ir rūpīgi uzrakstīts, lai nedarbosies nelielus priekšmetus, kas izraisīja lielu nezināmā. Jums ir jābūt ļoti konsekventi un ietver arī ļoti vismazākās objektus, piemēram, dzērieni no tirdzniecības automātu. Kāpiemērots formāts rakstīšanai šķiet parasto papīru, Excel vai attiecīgie mobilo lietojumu.

Atzinumi budžets

Pēc pirmā mēneša izpētes izdevumus un ienākumus, jums vajadzētu noteikt, vai ieņēmumi ir lielāki nekā izdevumi. Ja jā, tad viss ir tikai naudas sodu, un jums vajadzētu būt nekādu problēmu ar to, ka jūs saglabāt pieejamos līdzekļus un palielināja naudas rezervi lietainā dienā. Lielākā daļa mājsaimniecību, tomēr, saskaroties ar pretēju problēmu, proti, ieņēmumi vienādas izmaksas. Šajā brīdī, mēs runājam par nulles bilanci un nākotnes budžeta problēmas apdraudēta. Pašreizējais dzīves līmenis tiešām var būt diezgan labs, bet sakarā arnespēju veidot finanšu rezervi var šķist milzīga problēma pat salīdzinoši īstermiņa ieņēmumu samazināšanās. Sliktākā grupa sastāv no cilvēkiem, kam ir lielākas izmaksas nekā ienākumi. Ar viņiem mēs varam runāt par situāciju, kurā stāv virs malas parādu slazdā, kas ir salīdzinoši vienkārša, un to var ātri uzņemt un ļaut iet. Šādi cilvēki var ietaupīt izņemšanas rezervju that've saglabāti agrāk vai strauja palielināt ieņēmumus vai samazināt izdevumus.

Izstrādāt finanšu rezerves

Ja jums ir rezerves līdzekļus, jūs varat padarīt tāspietiekama rezerve lietainā dienā. Ideāli ir, ja jums ir nepieciešams, lai saglabātu tos uz termiņnoguldījumiem, krājkontiem vai ilgtermiņa noguldījumu produktu, piemēram, celtniecības ietaupījumu. Noteikumus var iedalīt garš, vidēja un īstermiņa, betļoti īsa termiņa var raksturot kāļoti svarīga. Viņi zina, ka ģimenes vai indivīds ir aizsargāta gadījumā negaidītu ienākumu samazināšanos vai pilnīgu neveiksmi. Pietiek ar to slimības laikā, un problēmas var būt pasaulē, ja jums nav pietiekami finanšu rezerves. Šādi piemērots termins noteikumiem būtu jāatbilst apmēram sešas reizes ikmēneša izdevumus, kas vajadzīgi, lai normālu darbību mājsaimniecībā. Šis noteikums ir gan labs un viegli pieejama, lai tā maksā, lai saglabātu to krājkontā, no kuriem naudu var iekāpj jebkurā laikā bez soda naudas.

Vidēja termiņa rezerve jārada, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar kursu no viena līdz pieciem gadiem. Izmanto galvenokārt lielākiem pirkumiem, kas var būt jaunas mēbeles vai varbūtatvaļinājumu galamērķi ārvalstīs. Tāpat,vidēja termiņa rezerve, lai palīdzētu ar ilgtermiņa segumu ārstniecības izdevumus. Cilvēki, kuriem ir vidēja termiņa rezerves nav radīti, tie bieži vien sasniedz patēriņa kredītu, kas ir pēdējā summa iznāks daudz dārgāk. Jāparedz vismaztāda pati summa kā rezerves īstermiņa, vidēja termiņa, tomēr, ja jums ir vairāk laika, lai radītu to. Novērtēt ietaupījumus šeit var atkal izmantot krājkontus un termiņnoguldījumus.

Ideāls variants irspēja būt ilgtermiņa rezervi, kas spēj nodrošināt mierīgu vecuma vecākiem un labu studija bērniem. Jāmaksā no tā arī dod bērnam pirmo mājokli. Šādiem nolūkiem,profesionālu palīdzību, būtu labi izveidot dzīvības apdrošināšanas, pensiju, vai būtu lietderīgi ieguldīt fondos. Attiecībā uz izdevumiem, ir nepieciešams, lai vienmēr kārtīgi pārdomās par to, ko cilvēki tiešām ir nepieciešams, un to, kas irupuris. Liela problēma ir, jato mājsaimniecību skaits, parasti nav nepietiekami ienākumi, bet disciplīnas izdevumos. Šī iemesla dēļ, tas maksā noteikt konkrētu limitu izdevumiem. Tie var būt nedēļas, mēneša, bet justies pat ilgāk. Nekontrolētu izdevumi var radīt lielas problēmas, jo katrs cilvēks ir sevī tiesības pakāpi pašaizliedzība un es pērk viss vienkārši redzēt. Šī iemesla dēļ ir ieteicams izveidot ziņojumu, kas tiks izmantoti, lai izsekotu ienākumus un izdevumus.