Izvairieties no bērnu slēdzene, jums ietaupīt!

● 02. 06. 2014

Tiklīdzjaundzimušajiem mazā cilvēka paskatīties slimnīcā pēc tam, kad jūsu apkārtnē, tikai hit finanšu pasaulē. Tūlīt pēc dzimšanasbērns (precīzāk, māte vai tēvs, ja tāds ir) piedāvādzīvības apdrošināšanas polise ir " ietaupījums " efektu. Tas ir labi, lai atteiktu šādu produktu? Un kāpēc.

Neapstrīdams fakts ir tas, kabērns atslēga vēl izdzīvot, un to apjoms, stendi, visticamāk, vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, vecākiem nav visu nepieciešamo informāciju par citām iespējām uzkrājumiem un ieguldījumiem bērniem. Turklāt šī politika bieži vien ir diezgan skarbi piedāvā situācijās, kad jaunās māmiņas ir pilnīgi dažādas idejas, nekā nodarbojas ar dažiem finanšu jautājumiem. Un diemžēl, tikai tāpēc, ka bieži vien pamāj apspriest šādu " noguldījumu " drošinātāji jūsu mazulim, jo jūs negribētu darīt viņam.

Diezgan plašas un agresīva mārketinga praksi apdrošināšanas izmaksas augstu maksu. Un šajā kontekstā, nemaz nerunājot par augstāku atlīdzību darbiniekiem, kā arī starpniekam, ja mēs tos salīdzinot ar citām taupīšanu vai savstarpējā atbalsta fondus.

Tikai attaisnojams iemesls pastāvēšanas bērnu atslēga irnomaiņa ienākumi negaidītu un nelabvēlīgos apstākļos - ir domāts, lai slimības vai traumas.

Kad runa ir par tik nepatīkamu notikumu, tas bieži vien nav iespējams sasniegt normālu ienākumu līmeni, jo tas ir jārūpējas par slimu bērnu. Bet tā ir taisnība, karisks slimības vai traumas,bērns var vienoties ar savu apdrošināšanas polisēm, kā vecākiem. Apdrošināšanas likmes būstāds pats, un jūs nokrist savu pienākumu maksāt papildu maksu par overpriced bērnu " uzkrājumu " drošinātājs. Noteikti nav pamata uzskatīt, vai ir daži iespējamie riski esot nevajadzīgi sarežģīta. Tas ir labāk, lai ir mazākas platības un ārstēšanu, nelielas traumas, izmantojot skaidras naudas rezerves. No otras puses, mums ir jāatzīst, kainvaliditāte nav izveidot rezervi aptuveni viena un šeit tas ir jēga atstāt to apdrošināt.

Drošinātājs irlielas investīcijas

Saprast, cik dārgi un lielākoties nevajadzīgu apdrošināšanas starpnieks. Viņa noņem naudu no jums, tas būs jāmaksā ievērojamas maksu beidzot nodevis līdzekļus ieguldījumu sabiedrība (attiecībā uz tirgum piesaistīto dzīvības apdrošināšanu), vai tas ir " novērtēt " uz līdzenas ražas termiņnoguldījumiem, kas notiek kapitāla dzīvības apdrošināšanu. Protams,ieguldījumu sabiedrība nav nekāda labdarības asociācijai, bet saglabāt savas izmaksas arī maksā labi.

Apdrošināšanas sabiedrībamēneša maksa papildus desmitiem eiro noņem savu pirmo 12-24 maksājumus, lai segtu savas izmaksas. Kas nozīmē, ka jums būsgadu vai divus izmaksāt apdrošināšanas sabiedrība bez pats sāka ieguldīt. Galu galā, tas nozīmē, kapolitika, kas "ieguldījumu ", piemēram, maksājot par divdesmit gadiem, pagatavo vismaz desmitiem tūkstošu eiro.

Drošinātājs "veicināt " nodokļus

Peļņa no drošinātāja vienmēr attiecas 15 procentu nodokļa pret investīcijām, piemēram, vērtspapīriem (tostarp kopfondu), ka pēc pusgada, ir atbrīvoti no kapitāla pieauguma. Tomēr bērnu dzīvības apdrošināšana, atšķirībā drošinātājiem, ko atskaita no ienākuma nodokļa bāzi, kas nozīmē, ka tās faktiski maksā vairāk nodokļu, nekā parasti nepieciešams, pieaugušajiem. Praksē tas var izskatīties tā, it kā cauri, ka drošinātāji € 100,000, un jūsu ienākumi apstājas uz summu, desmit tūkstoši, un tajā pašā laikā, jāmaksā nodoklis par € 1500, kas ir par 15 % ir 500 eiro.

Ietaupījumi, drošinātāju ierobežotas likviditātes ziņā, kas nozīmē, ka esošos fondus vai pat pasliktināsies. Izvēles un izmaiņas notiek daudz ātrāk un elastīgāk, ja jūs saglabāt apdrošināšanu, piemēram, izmantojot noguldījumu kontiem vai kopfondu. Turklāt, jūs novēršot pienākumu maksāt ikmēneša nodevas. Jabērns atslēga irprasība maksāt ikmēneša iemaksas, ko atbalsta augstas sankcijas par neizpildi ar maksājumu grafiku, jo tas irpiemaksa.

Tātad atpakaļ uz problēmu, kā vienkārši un bez nevajadzīgiem maksas apdrošināt savu bērnu. Zaudē nozīmi, kas nodarbojas ar nelieliem savainojumiem un slimībām, īpaši pirmajos mēnešos un gados, jamāte ir mājās, un saņem vecāku pabalstu. Tadnākamreiz, kad tas ir lietderīgi, lai risinātu ar to pašu formu rezervju nekā drošinātājus, jums ietaupīt. Nopietnas veselības komplikācijas risku, lai ārstētu papildu apdrošināšanu atbilstoši vecāku apdrošināšanas polisēm. A ietaupījumu? Investīciju politika, jo, salīdzinot ar tiešu iegādi kopieguldījumu fondu augstajiem tarifiem mazāk labvēlīgas.