Jauna valūta Aurora ir nenovēršama

● 11. 12. 2014

Digitālo monētu vai kriptēšanas valūtām pasaules satricināja februāris 2014 diezgan vērienīga projekta laikā. Šī irpilnīgi jauna valūta nosaukts Aurora. Tas pats par sevi nebūtu tādsnotikums, jagalīgais mērķis dibinātājiem bija, ka katram pilsonim Islandes pēc iesniegšanas Valsts ID piešķir saņemt noteiktu naudas summu, Aurora monētu.

Līdz šim nav zināms darba devējs, kurš saka Baldur Óðinsson, nodots 25.martā ikviena pilsoņa Īslandes kopsummā 31,8 Aurora Coin, kas ieguva standarta ceļu uz priekšu. Rezultātā kapitāls ir pēc tam sūknis aktuālo tirdzniecību virtuālās naudas un tāpēc tās faktisko novērtējumu. Atlikusī puse no Aurora monēta būs pieejami ieguves tradicionālā veidā.

Sākt drīz

Vai jūs palaistu projektu ir palikuši tikai dienu, tāpēc nav pārsteidzoši, katirgus spekulācijas nesen brauca šo ļoti jauno valūtu pāri stabilākajiem Litecoin pēc tirgus kapitalizācijas, kas ieplūda apjoma 10 miljoni monētu 164 jūdzēm. ASV dolāru. Tad no tā izriet, ka viena monētas Aurora šobrīd ir vērtību vairāk nekā 15 $. Monētu vērtība dienas laikā dubultojies. Esošais raķete sākums pārsteidza pat dibinātājs valūtu. Pilns vārds un uzvārds vai pseidonīms Baldur Friggjar Óðinssona, bet līdz šim bijusi diezgan jauktas jūtas.

Intervijā ar serveri CoinDesk Óðinsson sacīja, ka saskaņā ar viņaaugsto vērtību Aurora monēta varētu pārliecināt vairāk islandieši pierakstīties uz saviem 31, 8 kriptēšanas monētas. Ko viņi neuzskata, ka bijamilzīgs pieaugums spekulatīvos darījumos, kas joprojām turpinās. Viņš bija pārliecināts, katirgus kapitalizācija EUR 20 milj. USD būtumilzīgs panākums, un tas bija pietiekami, lai lure islandieši. Pašreizējā situācija irtēvs projektā bija negaidīts.

Bez tam, nav pārsteigums, pieaugums līdz USD 226 jūdzes tik īsā laikā ir patiešāmnegaidīts scenārijs. Tos sauc. Daļēji izrakti monēta, kas nozīmē, ka 50 % no visiem Aurora monētu apgrozībā tika " izveidots " tās dibinātāji, un tās tiks pasniegtas monētas pilsoņiem Islandes No 2014. gada 25. martā.

Pārmērīga spekulācija apdraud attīstību valūtas

Neskatoties uz viņa neapšaubāmi entuziasma koncentrējoties uz savu projektu Óðinsson saka, ka šis pieaugums vērtību nav bez iespējamiem riskiem. Pirmais no visām bailēm ietekmi pārmērīga spekulācijas par veiksmīgas ieviešanas monētas tirgū šomēnes. Viņš pauž bažas, galvenokārt, ka pārmērīga spekulācija var mazināt veidotu nepieciešamo infrastruktūru, jo lielākā daļa veikalu veic spekulanti un nav izdarīts kopienas locekļi, kuri būtu iesaistīti lielākajos valūtas faktoriem, piemēram. Drošības, pieejamu mobilās vai darbvirsmas lietojumprogrammas un Visbeidzot, monētu pieņemšanas tirgotājiem.

Veiksmīgai valūta ir nepieciešama, lai cilvēki var ar monētas darīt kaut ko citu, tikai nekavējoties pārdot. Šis aspekts Šifrēšanas valūta, tomēr, nevar centralizēti plānota un ir jāpieaug no kopienas.

Stock Exchange pēc mediji

Daudz alternatīvu apmaiņa cenšas sekot līdzi un pievienot Aurora monētu par viņu piedāvājumu. Tikai pēdējās trīs nedēļas ir pievienoti valūtas maiņas piedāvājuma kriptās, Šveices monētu maiņa un Mintpal.