Jo bankas cenšas maldināt klientus ar hipotēkām

● 01. 06. 2014

Iegūšana hipotekāro kredītu ir diezgannopietns jautājums, kas var būt nopietnas sekas neizpildes gadījumā par nenomaksāto summu. Nesenkopā samazinājās procentu likmes hipotekāro kredītu, un bankas ir nepārtraukti meklē veidus, kas sniegtu klientiem naudu, izmantojot dažādus maksājumus. Visloģiskākais solis būtu, ja tiktu veikti visi kredīta maksājumi vērā augstumā procentu likmēm, tomēr lielākajā daļā gadījumu tas navklients banku iestāde samaksāt slēptās maksas. Turklāt, bankas cenšas lure klientiem uz darbībām, kas ir galu galā izdevīgi viņiem. Šajā rakstā mēs centīsimies atklāt kādu negodīgu un maldinošu praksi, ka citi cilvēki var izvairīties no iespējamām kļūdām izvēloties hipotekāro aizdevumu un banku institūcijas.

Banka piedāvā lojalitātes bonusu, kas irnoteiktu naudas summu, jaklientam bankā būs hipotekāros kredītus garāks nekā desmit gadus. Hipotekāro konsultanti bieži vien skaitītas, betprēmija jau galīgajā maksājumā, taču šis bonuss var iegūt tikai pēc tam, kad ilgu laiku. Šādā gadījumā tomēr neatspoguļo naudas vērtību attiecībā uz laiku, kas paiet, līdz naudas saņemšanas.

Šis bonuss noteikti būs pavisam cita vērtība no tā, it kā tas bija brīdī. Daudzi klienti tad nav bonusu vispār. Izbeidzot fiksāciju, kas bieži vien ir trīs vai pieciem gadiem,banku iestāde piedāvā procentu likmi, kas neatbilst pašreizējo situāciju tirgū, un lielākā daļa citu banku var refinansēt piedāvāt daudz labāku procentu likmi. Īpaša interese būs citu banku klienti, kuri regulāri atmaksā bankai savu aizdevumu, jo tā ir daudz mazāku risku. Ja jūs pēc tam vēlaties izmantot minēto piemaksu par izrādīto uzticību, tad jums ir mēģināt ar savu mājas banku vienoties par procentu likmju samazinājumu par konkurences līmeni ar to, ka veiksme ir noteikti nav garantēta, unrezultāts nav skaidrs. Banka var arī apsvērt, vai nebūtu labāk, lai pāreja uz brīvu konkurenci, kā tas būtu bijisvienreizējs prēmiju maksājums nevar atmaksāties. Tāpēc šis bonuss nav ieskaitīts faktisko summu ikmēneša maksājumu, jorezultāts būtu neloģiski un maldinoša. Bonus lojalitāte var raksturot vairāk kā mārketinga kārdinājumu. Janauda ir lojalitāte ir vplatit, banku iestādēm būtu jāgarantē, ka viņš aicinās konkurējošu piedāvājumu beigās fiksācijas, kas, protams, ir ļoti maz ticams.

Citas bankas var strauji samazināt procentu likmi, ja tie ir īpašu apdrošināšanu. Šis solis, protams, ir jūsu loģika, joklients ar spēju izmaksāt apdrošināšanas bankai šķiet daudz mazāk riskants nekā tas būtu viņiem skatījās klientam bez šādu apdrošināšanu. Turklāt šādsklients no apdrošināšanas iemaksu aizsardzībai joprojām var piedāvāt ievērojami zemākas procentu likmes. Tomēr, pretēji loģikai, ka maksājumu aizsardzības apdrošināšana bieži vien ir darīt to par cenu, kas ir pārāk augsts. Šis apdrošināšanas veids nenozīmē papildu aizsardzību pret citiem dzīves notikumiem. Vēl mīnuss ir tas, ka šāda veida apdrošināšanas klienti ir jāmaksā vienreizējs. Bieži šāda apdrošināšana ir vērts vairāki desmiti tūkstošu eiro, kas galu galā, protams, nav nenozīmīgs skaitlis. Un atkal mēs saskaramies bug kur apdrošināšanas brokerus ar ikmēneša maksājumiem, un nav ņemti vērā īslaicīgo aspektu naudas. Arī apsaimniekošanas maksas par hipotekāro kredītu ir salīdzinoši nesen apspriestie jautājumi. Šos maksājumus sāka veikt virkni dažādu iniciatīvu, kas mēģina cīnīties ar viņiem. Daudzas bankas ir nolēmušas labāku pārvaldīšanas komisija atcelts hipotekāro kredītu.

Hipotekāro aizdevumu,klientam ir arī izveidot norēķinu kontu. Ar viņu atkal maksāt par viņa vadībā, kas var būt saistīts mierīgi skaitli trīs cipariem. Ir daži izņēmumi, kas attiecībā uz norēķinu konta atvēršanu bez maksas iekasēti. Uz lielām bankām, šo posteni var viegli izmaksāt vairākus desmitus eiro mēnesī, jūs varat atrast diezgan daudz, kavē mazāku hipotekāro kredītu, par ko klientiem ir jābūt uzmanīgiem un saglabāt acu par jums, lai nevajadzīgi, kam jāmaksā papildu maksa. Tādējādi, ja bankas pieprasa hipotekāro aizdevumu, pat atverot bankas kontu, tas būtu ideālā gadījumā bez papildu maksas.

Starp klasiskās jauc elementiem ietver tā saukto likmi "no ". Ar to mēs visi satikties kaut kur. Mārketinga bukleti saka, kalīmenis lielā mērogā var panākt, tomēr, pēc saskares ar bankām un baņķieriem bieži uzzinām, ka mūsu mērķiem, mēs varam iegūt pilnīgi atšķirīgu procentu likmi, kas, protams, būs daudz augstākas nekā mēs esam izrādījuši interesi. Banka ir saistīts ar šo mārketinga stratēģiju mēģina lure klientus ar zemākām procentu likmēm. Betrezultāts iznāk kaut kas cits, un zaudēt interesi par produktu, tomēr, mēs esam ieguldījuši laiku nekad atgriezties. Bankas, protams, var izpētīt par pretendentu finansiālo stāvokli hipotēku, jo bankām nav nepieciešams, slikta kredītu un ne- maksājumu klientiem. Patiesībā, tas ir arī mūsu interesēs, kabanka izvēlējās piemērotus klientiem, jo bankas iestādem tad būs paaugstināt procentu likmes par atlikumiem, jo bezatbildīgi klientiem.

Banku iestādes ir arvien aizdevumi un nopelnīt mācību maksu iespaidīgu summu. Es joprojām būtu ilgtermiņā pārdomāt savu stratēģiju, jo ir jaunas bankas, kas varēs piedāvāt potenciālajiem klientiem daudz labākus apstākļus un vecās konservatīvās bankas nebūtu jādara šo tempu, kas viegli varētu klauvēt. Situācija attiecībā uz hipotekāro kredītu tirgu arī palīdzēt neatkarīgu hipotēku konsultanti, kas efektīvi salīdzināt procentu likmes atsevišķām banku iestādes un piedāvā vislabāko procentu likmi. Daudzi no tiem ir arī iespēja vienoties ar bankunedaudz zemākas procentu likmes, nekā to, kas varētu izrādīties parastu pilsoni.