Kā atgūt parādu

● 08. 06. 2014

Šodien, diemžēl, nav nekas neparasts, ka kāds ir parādā nevienam nekādas neko. Tie ir tā saucamie izlases aizņēmējiem, kuri iekļuvuši nepatikšanās aizmirstot, vai izveidot pasta kļūda,kreditors nav brīdinājumu vai nav pietiekami, un pēkšņi engulfing sankcijas un soda naudas par kavējumiem maksājumos, utt nav patīkami tas, protams, nav, bet, ja tas tā ir, vai tā var atrisināt tūlītēju samaksu, un nākamajā reizē, būt uzmanīgiem un padomāt par maksājumiem.

Hroniskas defaulters

Bet cita veida kredītņēmējiem ir tā saucamie hronisku defaulters. Viņi pat pasūtīt preces un pakalpojumus, neskaitot to, ka jūs gatavojas maksāt. Šie cilvēki jau ir tik lielas parādsaistības, ja tie ir vairāk, lai nāk, nekas briesmīgs nenotiks. Rodas jautājums, kāpēc kāds šie cilvēki pārdot preces vai pakalpojumus rēķinā. Atbilde nav pilnīgi skaidra - vai nuizredzes uz naudas balvu no " uz ceļa " periodā tikai nedraudzīgu, bet tad tas ir nezināšana par pasūtīšanu, pievēršot īpašu viņa morāli.

Ja kāds ir parādā

Ko darīt, ja kāds ir parādā jums, nav tik skaidrs. Tas atkarīgs no tā, kas tas ir, kas irlīguma priekšmets, un ka kaut kur navnepilnību, kas varētu glābt viņu no to var kompensēt jums neko. Bieži vien arī parādā saviem darbiniekiem. Tas nav ilgtermiņā, jo jūs stāvēt šajā gadījumā nepalīdz, ka daudz. Tas irparadokss, ka jums ir skaidri pierādījumi par to, cik daudz jums būtu jāmaksā, un skaidru pierādījumu, ka jums nav samaksāts kaut ko, bet tomēr tas nav tik vienkārši, tas varētu izmaksāt jums kompensēta, taduzņēmējs atgūt attiecīgo summu. Tas ir iespējams, bet tikai ierobežotos daudzumos. Lielākā daļa cilvēku jums pateiks, vai tu domā, bet tas ir arī "tālsatiksmes. Tātad, ja jūs vēlaties naudu, cik drīz vien iespējams, jums ir nepieciešams tērauda sevi un iet saņemt savu naudu, lai atgūtu par to pašu.

Līgums

Vai tas ir kāds parāds, ir nepieciešams, lai pārliecinātos, kanauda pieder jums. Lasīt labu līgumu, un kaut kas nav skaidrs, lai jums, jūs uzreiz izjaukt. Ir svarīgi, lai dati sēdēja, un jūs galu galā nav pārsteigts, ka jūs faktiski parādā pievienota neviena neko praktiski. Šāda pārliecība ir, protams, vislabāk izdarīt tūlīt pēc līguma parakstīšanas, bet ērts jacklight izdarītu muļķi acis, ieguva savu uzmanību un īpaši uzticību, un tas ir viens, divi, tagad jūs melnajā sarakstā. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai kāds, lai atgrieztu vai kompensācijas parādu piemērot, ir nepieciešams zināt svarīgākos punktus, tie nav iet kaujā ar iepriekš zaudēt rezultātu.

Kontakts

Tātad dokumenti jums ir sagatavoti un ir visu naudas sodu. Tagad jums ir aicināt parādniekam parāda celta kā, un līdz ar to viss ir atrisināts. Ja jūs zvanīt viņam pa tālruni vai sazināties ar viņu tieši - nāk uz viņa biroju, lai viņa mājās, utt, tāpēc šajā gadījumā ir nepieciešams, lai būtu faktus un rakstīt scratchpad, un pēc tam iesniegt rakstveida pieprasījumu. Katrs normāls cilvēks vēlas vispirms vienoties tiešā veidā, neizmantojot trešo personu. Tas ir vairāku iemeslu dēļ. Pirmais ir tas, ka jūs nevēlaties, ka jūsu attiecības neviens nezināja, un jūs nevēlaties tērēt vairāk laika un naudas, lai saņemtu jums dažas palīdzēt, kā jūs varat palīdzēt sev. Tik ilgi, kamēraizņēmējs nepazūd no redzesloka, mēģiniet to arvien biežāk melo, vai jūs samaksāt parādu. Ir lieliska zīmepapīra, ja tā notiks, ka jūs esat parādā. Tikai nepieciešams, ka šis dokuments satur iniciāļus abu pušu, ti, jūs un papildu summas, kas jāmaksā par to, ko jūs esat parādā, un, kad tā uzņemas atmaksāt savu parādu. Bet tas ir tikai papīrs, bet jūs varat žogu tā, un tas vienmēr irnākamais solis. Mēģināt darīt visu iespējamo, un vēl tik kaitinošas moskītu. Nedod istabu, ja jums nav jāmaksā.

Viņa atlaidinātas uz viņu uz leju

Nedaudz grūtāk ir, ka, japarādnieks noliedz nav pieejams, atbildot uz telefoniem, un neviens nezina par to. Šajā gadījumā ir nepieciešams izmantot šos līdzekļus, kas naudu, bet dažas to nav, bet labāk, nekā vienkārši sēdēt slinki ar. Tas būtībā jums ir kāda nauda vai brīdī, kadaizņēmējs atbilst ikdienas un atgādināt viņam parādu. Noteiktība ir tad, kadnauda ir, kā saka, " uz galda ". Ja tik nopietna, kaaizņēmējs tiešām nekur nav sasniegts, tas ir radījis kaut pastāvīgā dzīvesvieta. Šajā vietnē nosūtīs atgādinājumu parāda arī to, ka jūs nevarat sasniegt viņam pa tālruni, ka jums ir tas, tad, un tad mēģināja sazināties bez panākumiem. Situāciju aprakstus un nosūtīt vēstuli ar " paziņojumu par saņemšanu ". Tas irapstiprinājums par saņemšanu. Tādējādi, jajautājums, vaiaploksne pārņem vai nē, bet jums ir "konsultācijas " atgriežas, tas tiek uzskatīts par piegādāts.

Aicinājums maksājuma summas

Japarādnieks uzdzīvot rakstiski, rakstīt tā saucamo " aicinājumu parāda atmaksu. " Lejupielādēt modeli un saskaņā ar viņanepieciešamību pienācīgi aizpildīt. Vairāk pūles jums parādīt, jo vairāk naudas jums ir, lai šie centieni iedziļināties tajā. Paziņojumā ir jānorāda pamats, uz kura rašanāsparāda, summu un citu informāciju, kas attiecas uz šo strīdu. Tā vienmēr ir precīzi, kurš ir un kurš aizņēmējs aizdevējam. Piemēram,zvanu var arī sūtīt vēstules, bet kātiesa ir bažas, tas nav jāņem vērā kā tādi. Tas ir iespējams, daži ticēt, bet es joprojām uzskatu, ka vairāk " dabīgs " post nekā dažas elektroniku. Bet tas ir labi tā vērts un vienkārši nosūtīt to pa e -pastu, un abi varianti šādā veidā lietošanai. Jebkura tiesa ņem vērā to, ka jums ir parādu norēķinu mēģinājuši to labāko.

Parādu piedzinēja

Ja jūs konstatējat, kapastāvīga bombardēšanas un pieprasīt savu naudu, nav " vēders ", tad pāriet uz trešās personas prasību, tāpēc parādu. Atrast uzņēmumi šodien nav tik grūti. Sarežģītāk, tad tas īstenošanu. Jo tikai parāda kolekciju specializējamies "sliktajiem zēniem", un tas, protams, nav ne maiga būtne, betcilvēks ar ļoti spēcīgu vēdera sienas, tadkā ir jābūt uzmanīgiem, lai tos kā labi. Jūs nevēlaties, lai nokļūt " krustu " ar tiem. Tie ir izpildītāji, kas veic lielu komisiju, ka pat piecdesmit procentiem, bet atkal, no otras puses, ja jūs iegādājaties parādu, un pēc kāda laika tērēt naudu. Un tad tur ir tie, tām personām, kas to pieprasa, " tikai" trīsdesmit procentiem, bet tas prasīs jūsu sadarbību. Rūpīgi izvēlieties Policists, ņem vērā visus negatīvos un pozitīvi, un ideālā gadījumā, kad jūs likts uz pārskatīšanu. Parasti, jo lielāksuzņēmums, jo komisija, un līdz ar tolielākas izredzes atgūt parādu. Mazie freeholders piemērots visai bieži netieši taisnīgumu, tāpēc es jūtos par viņiem, jūs varat saņemt no nepatīkamiem strīdiem.

Tiesa

Ja jums nav luck, tas nevar būt citādi, kā labot savu naudu doties tieši uz tiesu. Jāatzīmē, visus pasākumus, jums ir iegūt parāda summu veikta, ja tur bija arī neveiksmīgi Policists, patpieminēt. Ja tas irneliels daudzums, tad jūs varat pārstāvēt sevi, ja tas irsarežģīts gadījums, tas ir nepieciešams, lai būtu advokāts. Sarežģītākos gadījumos ir domāts biznesa līgumu apjomu miljoniem un simtiem tūkstošu eiro. Diemžēl, neskatoties uz tiesas uzvaru, joprojām nav savu naudu. Parādniekam ir tiesības pārsūdzēt, un, lai būtu kādu laiku. Strīds var rasties pēc dažiem gadiem, līdz brīdim, kad neticami noguris. Jums ir uzvarējis šajā gadījumā, jaaizņēmējs neizmanto termiņu apelācijas un tiesas lēmumu, un tie stājas spēkā. Šādā gadījumā ir iespējams izpildīt izpildāmiem. Jebkurā gadījumā,parādu atgūšana ir vienmērilgtermiņā, un tas nekad nav skaidrs, kanaudas jums ir. Ar to, ka jums ir saskaitīt, citādi jūs jukt.