Kā atmaksāties jūsu hipotekārā agri

● 09. 06. 2014

Hipotekāro kredītu no bankas, ir vienmērjautājums par dažiem gadiem. Lielākā daļa no kopējās cilvēku, jaunām ģimenēm, tā piekrita finansēt savu mājokli, un visbiežāk par divdesmit līdz trīsdesmit gadiem. Tas maksā ikmēneša, daļām, lai nodrošinātu savu un mājīgu dzīves. Jo ātrāk mēs atbrīvoties no maksājumu slogu, kas ir, lai tos būtu labāk, bet tas nav tik vienkārši.

Iemesli, lai nomaksātu hipotēku ātrāk

Hipotēka irjautājums par dažiem gadiem, parasti visu dzīvi, tad, kad sarunas ar cilvēkiem, pietiekami ilgi, lai atspoguļotu, kā to mājokļu finanses, kas arestēt, un, protams,vissvarīgākais - Kur mēs naudu. Tas ir nepieciešams, lai sniegtu daudzas franšīzes, aizpildīt veidlapu skaitu, saglabātu pārbaudot dokumentus, kopēt, pārliecinieties, ka daudzos birojos, bankās un daudzi, daudzi citi. Varbūt nav cilvēks, kurš pēkšņi radās, lai izveidotu hipotekāro kredītu, un nekavējoties uzsāka uzbrukumu uz tuvāko banku (jebkuru) un uz ilgu laiku bez hipotēku izveidota. Šis ir viens Fantsy - Magorie, jovienīgais veids, kā hipotekārais aizdevums pretendentiem piešķirtsgalīgais apstiprinājums ir diezgan līkumots ceļš.

Ja nav citu iespēju

Hipotēku cilvēku radīšana izmantot, kad tas tiešām nav citas izvēles (vismaz parastiem cilvēkiem). Protams, tie būtu labvēlīgāka piesaistīt naudu mājokļu kādā citā veidā, kas nav parakstīties uz banku, lai ilgu gadu desmitiem.

Negaidītas situācijas

Tas irsolis, ilgi domāju un atlīdzību. Bet kādu laiku pēc izveidošanas hipotekāro aizdevumu,zīmēšanas saglabāt labu laimi var mantot ievērojamu summu, kas segtu parādu bankai ar procentiem, vai laimēt lielu summu loterijā vai saņemt jebkurā citā veidā, tik daudz naudas, ka viņi nekavējoties vēlas atbrīvoties no parādu.

Tāpēc Banka pieprasa maksu par pirmstermiņa atmaksu

Kas ir saprātīga, bet tas ne vienmēr irlabs veids. Hipotekārais kredīts ir precīzi aprēķināts tā, ka gados, ņemot vērā bankas nopelnījis ieguldītās summas, un pienācīgi kapitalizētas procentus un citas iespējas. Vienkārši runājot - ja jūs nolemjat, lai nomaksātu pašreizējo hipotekāro kredītu pirms termiņa, var gadīties, kabanka prasa samērā augstu maksu vai sankcijas par pirmstermiņa atmaksu. Jā, tas ir attiecībā uz normālas veselā saprāta dīvaini, bet jums ir nepieciešams, lai, skatoties uz to no ekonomikas viedokļa, un tādā gadījumābanka zaudē interesi mēnesī.

Kad nav jāmaksā par pirmstermiņa atmaksu

Tas ir atkarīgs no laika fiksācijas, kas iriepriekš noteikta laika zona, kurābanka garantē intereses, tāpēc var būtpieaugumu, vai kāda ekonomiskā situācija. Šajā laika posmā var arī nomaksātu hipotēku agri bez maksas. Fiksācija parasti organizē līdz piecpadsmit gadiem, bet ne labs automātiski sarunas visilgāk. Šajā gadījumāBanka iesaistās hipotekāro aizdevumu augstas procentu likmes. Zemākais procentu likme ir, gluži pretēji, loģiski, jo īsākā laika fiksācijas. Parasti, tomēr, par laika periodu no fiksācijas izvēlas labāko variantu no visiem skatu punktiem, kas parasti piecus gadus.

Tā, cik drīz vien savu hipotēku fiksācijupēkšņi jūsu balvu vai dāvanu finansiāla rakstura, kas varētu aptvert visu parādu, tur ir, tad nav jāgaida ilgi, unbanka atmaksāt aizdevumu.

Sami bankas piedāvā

Jo šī iespēja ir daudziem pretendentiemnoteiktu jautājuma zīme, un bieži vien aptaujāto par to, vai viņi var nomaksātu hipotēku agri, daudzas bankas piedāvā šādu iespēju noteiktām hipotekārajiem kredītiem kopumā. Saskaņā ar statistiku, tomēr šādspasākums nenotiek bieži. Ja, piemēram, ir noteikts, kapersona, kas jums ir izveidojušas hipotēku, un izdodas viņas veicināšanu darbā, laijaunā algu pieaugumu var atļauties atmaksas un parasti dara labi. Cilvēki dod priekšroku, lai izveidotu skaidras naudas rezerves gadījumā, ja pēkšņi nāca veicināšanu, var viegli arīpretējs efekts.

Hipotekārais Refinansēšanas

In sākumpunktu, ja jūs interesē, hipotēku, lai nomaksātu agrāk, bet vēlas, lai izvairītos no augstām sodus, ir refinansēšanas hipotēku. Galvenokārt tas nāk uz leju, lai vienu banku iestādē pērk, jo savu sākotnējo parādu, un to, kafaktiskā summa, kas jāmaksā dos jums jaunu aizdevumu. Šajā gadījumā, tas ir ieteicams izvēlēties fiksācijai uz vienu gadu ar ļoti zemu procentu likmi, un pēc tam atmaksāt bankai pilnu summu. Tas irdiezgan sarežģīts process, un jums ir nepieciešams pievērst uzmanību vairākām formalitātēm, kā arī, jasākotnējais hipotēku vairāk nekā sešus gadus, ir nepieciešams veikt visus essentials, kā rīkojas pilnīgi jauns.

Tāpēc tas ir izdevīgi, lai nomaksātu hipotekāro avansu?

Ja tur bijajauks notikums, un jūs patiešām iegūt lielāku naudas summu, tas nav nepieciešams, lai nekavējoties atmaksāt hipotēku. Ir noguldījumu konti, termiņnoguldījumi un citus produktus, ka jūs joprojām varat nopelnītdaudz vairāk naudas. Pēkšņi injekcija līdzekļu, var būtatbrīvojumu no maksājuma, bet, ja jūs izvēlatieslaba stratēģija var būt, lai vēl būtu. Gadījumā, ja jums nav tik nepieciešams, lai atbrīvotos no hipotēku, nedariet to šodien, tas ir normāli, ka cilvēki ir hipotēku un citiem aizdevumiem. Pat miljonāri ir dažādas aizdevumus, jo saskaņā ar to pašu finanšu analītiķi bijaideāls veids, kā naudu aizņemties uz izdevīgiem nosacījumiem un atstāt kopā ar savu pietiekami interesants, lai kapitalizēt par summu.

Kas ir labāks

Ja jums ir bažas, kamilzīgs daudzums savā norēķinu kontā, jums būs tikai kārdināt jūs pērkat, tad, izveidoja uzkrājumu kontu, kurā jūs nodot savu naudu, kā finanšu rezerves, kā arī ērti termiņnoguldījumus Ja procentu atkalnedaudz vairāk interesants. Galvenā atšķirība starp krājkonta un depozīta ir tā, ka uzkrājumu kontu, jums ir nauda pieejami visu laiku, bettermiņnoguldījums tiek noslēgts uz noteiktu laiku, un visulaiku ir aizliegts manipulēt ar naudu.