Kā efektīvi ieguldīt pērles

● 09. 06. 2014

Kāds varētu domāt,jautājums, kāpēc investēt pērlēm, lai gan tas nav tikai par pilnīgi parasta prece. Patiesība ir tāda, kacena pērlēm ir noteikti pieaug, un tā irinteresanta alternatīva ieguldījumu. Un, ja kādam ir nauda, un vēlas, lai saglabātu tos nedaudz jaunu ceļu, tāpēc daži informāciju par pērlēm un ieguldot tos var noderēt.

Lielākā daļa dārgmetālu un dimantu piedāvā vairākas iespējas, kā tajos investēt. Vai nu jūs izvēlaties tā saukto netiešo ieguldījumu, kas ietver vērtspapīru iegādei, ko tās vērtība ir atkarīga no cenu dārgmetāla. Otra iespēja ir iegādāties dārgmetālus fiziski, tiešā veidā. Diemžēl, pērles ir iespējams tikai viens variants, gabali jums vienkārši ir iegādāties, tiešie ieguldījumi neeksistē.

Ir sagaidāms, viens trūkums ir tas, ka ieguldījumi dārgakmeņiem gidi. Tas irpievienotās vērtības nodoklis, kas būs jūsu pērkot pērlēm un pērļu rotaslietas. Investīciju zelts ir atbrīvota no PVN, dārgakmeņi, diemžēl ne.

Par pērlēm

Pasaules tirgus pērles nāk galvenokārt no Āzijas un Okeānijas, lielākais ražotājs "apaļā skaistums" ir Ķīna, kas spēj apmierināt aptuveni 90 % no pasaules produkcijas. Ķīnas dod aptuveni 70 procentus no kopējā saražotās " Pērle" izejvielas pieejami eksportam uz citām valstīm turpmākai apstrādei. Pērles pašlaik atrodami periodā savu renesansi, un, kā jau tika teikts, lai piesaistītu investorus visā pasaulē, jo to cenas ir par iemeslu.

Cena pērles

Pērlēm vērtība ir atkarīga no to formas. Tā ir taisnība, ka apaļas pērles tiek vērtēti augstāk nekā garenvirziena. Svarīgs rādītājs irfakts, vai un cik daudzpērļu spīd, un, ja tas ir uz tā virsmas daži trūkumi. A jūras pērles ir dārgāka nekā saldūdens.

Cenu pērles par pēdējo trīsdesmit gadu attīstības, ir atzīmēta ar lielu kritumu un izaugsmi. 1983,cena balto South Sea pērles lieluma 10-10,9 mm apstājās pie 227 dolāru sekoja 2005 kritums līdz aptuveni 100 ASV dolāru, kas turpmākajos gadoscena ir gājusi uz augšu strauji. 2011,iepriekšminētais pērļu izmaksas $ 750 apmērā.

Katrs no dabas jūras pērles Dienvidu jūras tiek vērtēts atkarībā no kvalitātes, un pēc tam pievieno atbilstošu cenu " bin ". Un tikai par ierakstu, 2010.gadā, bijabalta dienvidu jūras pērle izmērs 16-16,9 mm augstākās kvalitātes 3990 $.

Lielākais dārgums ieguldījumu ir tikai dabas pērles atrodami savvaļā. 2005.gadā tā tika izsolīta piektdaļu no pasaules lielākajām dabas pērle sauc La Regente,īpašnieks ieradās 1, 8 miljoni dolāru. Patiesība ir tāda, ka patiešām augstas kvalitātes pērles ir tikai pieci procenti no kopējā produkcijas apjoma pasaulē. Vērtē galvenokārt pēc lieluma un cenas svārstās no 400 līdz 3990 $ jau tika pieminēts. Atkal, no otras puses, lētākais ķīniešu pērles var iegādāties par aptuveni 5,5 eiro.

Ja investīcijas un rotaslietas

Ja jūs nolemjat iegādāties pērles un iegādāties kaklarotu vai gredzenu, betcena pērļu kaklarotas var būt miljonos. Viena no labākajām pērļu rotaslietas, ko ražo japāņu kompānija Mikimoto.

Mums pašlaik nav cenu indeksa pērles un tirgotājiem, kuri bieži vien grēkot, jo tur ir jebkurš salīdzinājums cenām. Turklāt,klients bieži neizglītots pērles, un tas var nozīmēt būtisku problēmu. Tāpēc, paturiet prātā, ka, pērkot pērļu rotaslietas nav jāmaksā, ka augstāku cenu nozīmē augstāku kvalitāti.

Vērtējot pērlēm kvalitāti

Kvalitātes pērles tiek vērtētas līdzīgi kā vērtspapīrus, izmantojot sistēmu, kas ir, bet individuālie tirgotāji nedrīkst turēt. Tāpēc bieži vien ir grūti objektīvi " mēra " vērtību pērles. Vienā brīdīkomersants sastopas ar pērļu pazīmes par kvalitātes AA, bet cits tirgotājs marķējuma ir pilnīgi atšķirīga, piemēram, AA -, AA +. Tāpēc tas ir īpaši ieteicams rūpīgi pārbaudīt katru pērle. Jūs gan no pirmā acu uzmetienakvalitāti nevar pateikt, bet kaut ko atzīmēt, un var vismaz daļēji, lai novērstu sliktu investīcijas.

Nepilnības un plankumi pērles ir paslēptas vairumā vietās, kur tas ir urbti pērle. Japērle ir slikts, tāpēc viņš sāk vietā "caurums " pērļu pārslveida off. Šādas pērles loka izvairīties ne tikai izskatās slikti, bet tie ir pilnīgi nevērtīgs.

Kvalitātes rotaslietas var atpazīt pēc tā, ka pērles ir savērtas uz noteiktu virkni vai auklas tiek izbeigts ar vāciņu ar drošinātāju. Starp pērlēm nošķir mezgliņus, kas neapdraud atsevišķām pērlēm, un novērstu to savstarpējo pārvietošanu un iespējamās skrambas. Turklāt, kad šādas kaklarotu asaras un pērles noplūdes. Reālā pērles pēc tuvākas inspekcijas, jūs varat piedzīvot redzamu formu un virsmas defektus. Tiesības ir ļoti īpaša spīdums, kas ir saistīts ar atšķirībām gaismas atstarošanās par dažādiem slāņiem pērle. Turpretī, mākslīgās pērles spīdums ir, piemēram, stikla un ir blāvi, bet berzes pašiem pērles slīdēt raiti. Nobrāzums reālas pērles maigi " krūmāji ", kā tad, javirsma bija slāni smalkas smiltis.

Sālsūdens pērles ir dārgāka, jo viņiem rūp,pērļu prasa vairāk pūļu un laika. Saldūdens zivis ir arī lētākas, jo upju mīdijas ražot vairāk pērles. Pie jūras pērles noskaidrot par aptuveno biezumu perlamutru, jo tas attiecas uz laika posmu, kurāpērļu tika izveidota.

Kvalitātes pārdošanu

Justies brīvi, lai pārbaudītu zināšanas, pērkot pārdevējs, jums ir tiesības saņemt informāciju. Kad viņš sāk meklēt aizbildinājumus, nav nopirkt kaut ko ar to un aiziet citur. Tirgotājam būtu jāsniedz ikvienam rotaslietas ekspertu Gemological sertifikātu, ko izdevusi sabiedrība. Japārdevējs nepierāda to, tas navnopietns bizness. Par labu pārdevēju, jūs varat pabeigt rotaslietas mierā, un jūs arī iegūt informāciju par rūpējas par pērle produktu.