Kā es varu ietaupīt uz ceļojumā uz ārzemēm

● 11. 06. 2014

Travel ir iespējams,sapnis par katru no mums, ne visiem, bet tas ir pietiekami daudz līdzekļu. Vai tas ir tikai kļūdaini ticēt. Ka mēs esam meklē jaunus reģionus, nav izmaksas laimi, ir uzdevums, lai apspriestu šo rakstu. Protams,daudz ir atkarīgs no tā, ko jūs sagaidāt no ceļojumu pieredzi. Jarobeža nav izejas uz brīdi, kamēr jums ir iekrājis naudu, lai nopirktu četru zvaigžņu viesnīca, biļeti ar labu aviokompāniju un pilna pansija bufetes ēdienu izvēli, kā arī bufete, tad es ņemšu atvaļinājumu jums mieru, lai saglabātu un ļauj izbaudīt ceļojumu jūsu sapņus. Ja jums nav prātā, bet viņu ideālu nedaudz uskromnit un, ja jūs vairāk par ārvalstī kopumā, nevis objektu no viesnīcas, tad šādas rindas ar patiku lasīt. Cilvēki, kuriem ir tūkstoš vai divi kāroto ceļo valsti turpina augt. Mūsu pasaule ir globalizēta, iespējas paver, tāpēc jums ir arī iespēja pavadīt patīkamu pieredzi gandrīz bezmaksas.

Kuģniecības ārzemēs

Tas var likties muļķīgi un paredzamu, bet, ja tu esimazliet piedzīvojumu,daudz ko darīt vienkārši pārtraukt. Apstāties, lai iegūtu gandrīz visur, tērzēja ar cilvēkiem nomainīt dzīves pieredzi, iegūt daudz - un jo īpaši tā nokļūt novados un beidzas, ka citi transporta līdzekļi bija nevar atļauties. Protams, jūs nevarat gaidīt savu pirmo vadītāja zemi Bulgārijā, Ukrainā un Francijā. Pagaidiet, tas ir ne tikai tā, bet tas, kas tas ir galu galānedaudz - Adventure irpiedzīvojums. Gadījumā, ja jums nav auto rotēt ik pēc trim stundām, mēģiniet koncentrēties uz kravas automašīnām. Viņu vadītājiem parasti ir dzīvespriecīgs raksturs, un to, kas jums būs visvairāk ieinteresēti - iet lielos attālumos. Un varbūt tikai Francijā.

Jauzskaite nav jūsu " pareizā izvēle ", veikt iecelšanu ar savu ģimeni, draugiem vai paziņām par kopīgu automašīnu. Ceļot ar automašīnu, un pats irlabākais jums - jūs maksājat tikai benzīnam, bet vairs nav darba vadītājs, dibinātājs, webmaster un citas ieinteresētās personas, kas uzņēmumā. Kad benzīna jāpiešķir taisnīgi, tas nebūs tik daudz naudas par.

Uzturs

Iegūstiet savu gāzes tvertni un tērzēšanas vai viegli pagatavotus ēdienus un jūs varat laimīgi gatavot., Bet nepalaid garām vietējo virtuvi izvēlēto ārvalstīs. Noplicinātlabi šī pieredze būtuļoti žēl. Drīzāk tad kadru iegādi vietējās delikateses lielveikalos un lielas mazumtirdzniecības ķēdes. Jums nav dzert ļoti dārgas maltītes restorānos. Tomēr, patapmeklēt lielo iepirkšanās centru, kurcenas parasti garantē, jūs redzēsiet, kas ir vietējās reģionos, lai, iespējams, tā. Un lai jūs varētu nopirkt maizi, sieru, dzērienu vai spirtu par labāko cenu.

Naktsmītnes

Tā irviesnīca, kur jūs varat samazināt savu ražošanas izmaksas pat līdz nullei. Kaut kur viņa ceļojumu aiz mūsu valsts robežām laikā patiesi un pilnīgi bez maksas var. Tā stāsta jums kaut dīvāns sērfošanu? Ja tā nav, tas ir tikaipareizajā laikā, jūs esat pazīstami ar šo jēdzienu. Šī irtīmekļa vietne, kur jūs apvienot cilvēkus, kuri mājās priecīgi uzņemt svešiniekiem. Mēs Čehijā pret ārzemniekiem mēs humorless indivīdus, aukstuma un neuzticīgs, bet citur pasaulē, tas parasti nav. Varbūt mēs izklausīties pasaka, bet citur Eiropā, nemaz nerunājot Āzijā ir vietējie iedzīvotāji, lai izpētītu eksotisko ārzemniekiem gandrīz jautājums jautri. Tāpēc, ka nav iespējams ceļot pasaulē, lai jūs gulēt mājās priekšā cilvēku. Nerakstīts likums ir tas, ka jums sniedz jumtu virs galvas maksāt uzņēmējas vakariņas, bet daudzi no, tajā nav ņemta vērā tevi un pret jums labi - un to pašu. Tāpēc,dīvāns sērfošanu vietā arī reģistrēties un tad tikai skatīties, ja jūs sākat ar patiesu sirdi atzinīgi. Tomēr, ja jūs varat arī uzņemt kāds ar jums, jo pretī (SIC nav tiesību uz tiem, kuri ir izvietoti tevi), ir lietderīgi, un vēlams, lai piedāvātu šo iespēju, kā labi. Bet tas nav obligāti.

Alternatīvi bezmaksas naktsmītnes teltīs. Ne visas valstis likumi ir tik stingras, un tā klīrīgs, kā valstī, kurānodarījums kempings ārpus nometnes. Tādēļ, jums ir nepieciešams, lai nomierinātu sirdi Francijā un daudzās citās Eiropas valstīs, lai atstāt telts, kas stāvēt tieši tur, kur vēlaties. Labāko pie ūdens avota, piemēram, dīķa vai upes. Jāapzinās, ar to, ka atšķirībā no dīvāna sērfošanu esat naktsmītne teltīs nenodrošina iespēju higiēnu. Visbeidzot, jūs joprojām varat izvirzīt alternatīvu, laipatiesi bezjūtīgs - ir tie, kas izslēgtu pasaulē ar guļammaisu un tarp, bez nepieciešamības būt citu auduma patvērumu. Lietus tarp viņiem tikai pietiekami. Bet tas ir asināt galus, kas nav pieņemamas, laivairāk piedzīvojumu.

Lielākā mērā nekā parastā teltī vidū dabas tad telts kempings. Tie sniegs iespējas (dušas, tualetes, un parastibufete iespējas iegādāties pamata pārtiku), bet pārliecināts naudu, tas ir skaidrs. Dodiet sev bet maz iepriekš darbu un caur internetu cik nometnes jūs iznākt. Dažreiz tas ir labāk maksātpamata un tā teikt " nav daudz" māja, kas patiesībā var būt lētāk nekā kempings. Lai iegūtu vairāk luksusa, jums ir jāmaksā.

Šis raksts mērķis ir apspriest dažādus jautājumus, kas dodas uz ārzemēm, kur jūs varat ietaupīt naudu. Mūsu ideja, kas ceļo izmaksas tikai tūkstošiem, tas ir maldinošs, un labi ierobežots. Tāpēc, ja jums ir gatavi nedaudz ielādēt komforta prasībām, lejupielādēt reizes pārāk daudz izmaksas, lai ārvalstu izziņas savā gala rezultātu nepieciešamību. Es vēlos jums, ka jūs arī patika ceļojumā šādalabi piepildīta, jo tā ērti. Un nevajag baidīties iepazīties ar jauniem cilvēkiem - ka tas ar mums, mēs esam nav izmantota, nenozīmē, ka mēs nevaram dot lielu iedvesmu un gudrības. Tāpēc ļaujiet jūsu ceļš noved.