Kā finansiāli droša bērns

● 08. 06. 2014

Bērni irliels prieks, bet arīrūpes. Ja Jūs lietojat bērni, vienmēr ir jādomā arī uz priekšu. Bērns ir patiešām ļoti jauks un, protams, daudzi cilvēki ir laimīgi, ka bērni, bet tas ne vienmēr ir viegli ar bērniem. Bērniem vajag daudzas lietas visā viņa dzīves laikā. Un daudzi vecāki apgalvo, kabērns ir lielāks un vecāks, jo vairāk jums ir nepieciešams.

Instrumenti uz skolu, apģērbu, grāmatas, rotaļlietas, iet uz skolu kino, teātris, izstādes, muzeji untamlīdzīgi. Pēc tam, kadbērns iet pubertātes vecumu, viņa vēlas ģērbties sevi, self lēmumus par to, ko tu valkā skapī ir tikai aizvēsturisks apģērbu, ka jūs likts uz neviens aicināti, pat ja jums ir pirms sešiem mēnešiem valkāja atdzist. Garām gribu gleznot, ir problemātiska āda, tāpēc viņi vēlas, lai izlaušanos kosmētiku, smaržas, dezodoranti, auskari, kaklarotas, rokassprādzes untamlīdzīgi. Turklāt bērni ar draugiem, ir vienisprātis, ka dodas uz kino, lai kauss, picas untamlīdzīgi. Turklāt bērni palaist nevienu hobijiem, izklaides utt, un tas arī maksā naudu. Gada ir vajadzīga visa šī nauda, kas var, protams, vecākiem.

Lai vecāki tiešām ir nepieciešams apsvērt visus šos maz bērni var dzert. Ir vecāki, kuri vēlas, lai viņu bērni dzert tikai un vienīgivislabāko. Tie ir arī vecāki, kuri vēlas, lai viņu bērniem nekas atbrīvojot sevi tas nebija viegli, vienkārši ļaut bērniem mācīties. Nu, protams, šis viedoklis ir vērtīgs, bet vecākiem vajadzētu palīdzēt šiem bērniem, un, ja tie ir tikai maz iespēju, vajadzētubērnam dzīvimazliet palīdzēt.

Pēc tam, kadbērns ir gatavs lidot ārā pasaulē un sāk rūpēties par sevi patstāvīgi maz eiro sākumā viņi atradīs noderīgu, kas ir for sure. Varbūt katrs normāls vecāks grib, lai viņa bērns būtu laba nākotne, viss viņa dzīvē zelt, viss balstās uz viņu. Tas ir iespējams, katrs vecāks vēlas. Tomēr ir skaidrs, ka tad, kad bērns nevar sniegt finansējuma summu, lai sakārtotu dzīvi, kā viņš gribēja, un kā viņš ir vajadzīgs. Pēc tam, kad jūsu bērns irlabs sākums, lai brīnīties par savu nākotni. Protams, tas irtālā nākotnē, un varbūt tas ir arīmūzika nākotnē, bērnu no jums drīz atstāt astoņpadsmit gadiem, betparole ir spēkā šeit, kas ir sagatavota, kas nav pārsteigts. Jūs nekad zināt, kas ir bērna dzīvē notiks. Viņš jums vēlas studēt prom no mājām, kas vēlas studēt ārzemēs vēlēsies palikt svešvalodā, vēlas dzīvot ārzemēs untamlīdzīgi.

Sākumā tas vienmēr der finanses, ietaupījumi, investīcijas, lai panāktu savu skolu, starptautisku skolu, valodas studijas. Kad viņš nolemj dzīvot ārzemēs ir kāda nauda, viņš bija saglabāts, lai sāktu. Tas ir šajās situācijās,bērnam būs vajadzīga nauda. Turklāt, ja jūs vēlaties, lai sakārtotu mājokli, nav ņemt kredītu, hipotēku untamlīdzīgi. Alternatīvi jūs finansēt kā rezerve, lai lietainā dienā. Jūs nekad zināt, kad viņi nāks. Šādos brīžos, jūs gulēt labi, jums būs gozēties sajūta, ka jūsu bērns ir aprūpēts un ir finansēt savu lidojumu. Jums nav jāuztraucas, vai atmaksāt aizdevumu vai hipotēku, ka jūs lietojat, untamlīdzīgi. Vecāki vienkārši darīt, lai jūsu bērnam, kas ir viņu labākais, un tas ir tikpat labi, jopareizi mātes saviem mazajiem bērniem, ja jūs varat, tas palīdz.

Par bezrūpīgu nākotni savu bērnu, irlabs sākums, no agrīna vecuma, lai saglabātu un saglabāt. Izvēlēties bērnam kombinācijas finanšu produktiem, kas jūsu bērns nākotnē, lai aizsargātu pret jebkādiem iespējamiem nepatīkamiem notikumiem. Jūsu bērns ir bieži jūsu lielākais ieguldījums dzīvē, un tas ir praktiskimūža ieguldījumu, jo pat pilngadībai jūsu bērns reizēm pievienot mazliet dot. Kā bērns finansiāli droša? Kā vislabāk saglabāt bērnu? Viss, kas jums izlasīt šo rakstu.

Bērni ir labi, lai saglabātu nākotnei

Daudzi cilvēki ir, protams, daudz papildus izdevumus ģimenē tiekierašanās bērna izmaksas pieaug un ātri. Bet pat tā, tas ir labi, lai atrastu nelielu rezervi. Ja izvēlaties bērnu ietaupījumus, pastāvpieņēmums, ka bērna vecāki vai vecvecāki ietaupīt naudu ilgtermiņā. Ja tas tiešām tā ir,tekošā konta nav labi, lai izvēlētos šajā situācijā. Ieņēmumi šajā kontā ir zemā līmenī, tāpēc tas ir ļoti neērta. Ir iespējams arī termiņnoguldījumi, procentu likmes ir interesanti. Tomēr irnepieciešams, jārēķinās ar to, ka sākumā jums ir jāievada lielāku naudas summu desmitiem tūkstošu eiro. Tikai tad būsinterese ir pieņemams. Tātad, pattermiņnoguldījums uz normālu ģimenes, ne tik labi. Tātad, kas irlabākais veids, kā? Iespējams, ka vispiemērotākais veids, noguldījumi ir fondos. Kā akciju sertifikātiem savā īpašumā vairāk nekā sešus mēnešus, tad jums nav jāmaksā ienākuma nodoklis. Priekšrocība ir augsta likviditāte, mainīgumu kopfondu. Ja jūsu fonds neatbilst jūsu cerības, to var viegli sajaukt ar kādu citu savstarpējo fondu ar vienu, kas būs tērps jums, un, ka jūs saņemsietlabāko.

Ietaupījumi " aploksnē "

Protams, jūs varat saglabāt bērnu par savu nākotni, kā šādi. Ikmēneša aploksnes lai dotu jums noteiktu naudas summu, kas atbilst jūsu ģimenes budžetu. Priekšrocība šeit ir tāda, ka jūs varat ievieto aploksnē, lai jūs faktiski ir. Ja jūsu finanses ir saspringtas līdz kritiskajam punktam, pēc tam saglabājot mazāk. Tomēr, ja jums jāmaksā atpakaļ kaut ko pa daļām,budžets ir atbrīvota, un jūs bērns aploksnē, jūs varat palīdzētnedaudz vairāk. Bez tam, jums nav robežas, kas ir noteikti, tāpēc tas ir, lai jūs varētu noteikt zināmu izvēles brīvību. Tomēr šāda veida taupīšanu ir viens liels trūkums. Naudas jums ir mājās, tad, kadģimenes budžets ir saspringtas līdz kritiskajam punktam.

Apdrošināšana un Savings?

Iespējamā alternatīva ir apdrošināšana ar uzkrājumiem. Tajā brīdī bērnu. Šoks, Organizējot savu dzīvības apdrošināšanu untamlīdzīgi. Mēneša maksā noteiktu summu atkarībā no apdrošinājuma summas, atkarībā no tā, viss jums ir iekļauti shēmā. Organizē apdrošināšanu uz noteiktu laika periodu (desmit gadi, piecpadsmit gadus, divdesmit gadiem), kurš ir ērts Jums vai izvēloties jūsu apdrošināšanas kompānija piedāvā. Pēc tam, kad viņa iet laiks, kad jūs piekritāt apdrošināšanas nauda ir pieejama, lai jūs,apdrošināšanas uzņēmums nosūtīs jums naudu, un jums var būt arī. Jūs varat vai nu nodot finansējumu krājkontā, depozīta un vai ir tērēt vai izmantot atbilstoši savām pašreizējām vajadzībām. Apdrošināšana ir rakstīts uz bērnu un finansēm, kas tiek samaksāta pēc apdrošināšanas, dodieties uz bērna vārda, un tā var noteikt, kur tā vēlas, lai nosūtītu naudu un kā samaksāt. Šis noteikums bieži vien izmaksā, jabērns ir vecumā. Tad, protams, jūs varat pārkārtot apdrošināšanu. Lai gan ir aptuveni summu, bet, ja jums ir naudas, lai sadedzinātu, un tādējādi var ietaupīt līdz pat noteiktu summu par bērnu un, protams, šī summa ir nozīmīga. Vairāki desmiti tūkstošu, protams, nesīs. Apdrošināšana segs arī pamatvajadzības bērnu, piemēram, ir ievainots un izraisīt jums dažas traumas, kad iesniegt savus pēc - aprūpes apdrošinātāja ziņojumus no ārstiem un ziņojumiem rehabilitāciju. Tad saņemt kādu finansiālu kompensāciju jūs saņemat no apdrošināšanas kompānijas.

Ietaupot kopā ar vecvecākiem? JĀ

Ja jūsu vecāki vai laulātais, vecāki (vecvecāki savam bērnam) vēlas, lai palīdzētu izmeklēšanā un nodrošināt nākotni savu bērnu, viņu mazbērns, justies brīvi, lai sakārtotu tos kopā ar iespējamiem ietaupījumiem. Praksē tas nozīmē, ka kāda summa un sniegt jums kādu summu var būt vecvecāki. Galu galā,bērns kopā, lai saglabātu līdz patdaudz vairāk naudas nekā tad, ja esat saglabājis par katru bērnu atsevišķi. Bērns var saglabāt augšupielādēt failus uz savstarpējo fondu, termiņnoguldījumi vai shēmās.