Kā glābt tūkstošiem eiro mēnesī

● 01. 06. 2014

Gandrīz ikviens dzīvē nonāk situācijā, kurā viņiem ir sākt taupīt kaut kādā veidā, vai nu tāpēc, darba zaudējums vai neparedzētiem izdevumiem. Ar vislielākajām finanšu grūtībām, ar studentiem, kuru vecāki nav pietiekami daudz naudas, lai bērnu drošību studiju un ģimenēm ar maziem bērniem laikā saskaras, viņu izglītība ir laika un naudas patēriņu.

Dažreiz tas ir grūti atrast sprauga budžetā, kas varētu ietaupīt vēl vairāk. Betdaudzas lietas cilvēki var veikt vai sagatavot sevi mājās un ietaupīt simtiem eiromēnesī, bet cilvēku slinkums viņiem liedz darīt.

Viens no galvenajiem veidiem, kā ietaupīt naudu, jo īpaši vairāku dalībnieku ģimenēs, ir mājas virtuve. Tas navkarsts brokastis, pusdienas un vakariņas. Jums ir iemācīties, lai sagatavotu ēdienu ar iemeslu, ar iespēju visu dienu vai vairākas dienas iepriekš. Labs veids, kā izsekot lēti, ātri un viegli receptes tiešsaistē pavārgrāmatu. Šajos jūs atradīsiet daudz padomus par to, kā rīkoties ar veco maizi, kartupeļus, makaronus... Z agrāk, kas ir izgatavoti ēdienu var pagatavot vairāk. Izejviela nav īpaši labs pavārs, nauda enerģijas taupīšanas receptēm vienā katlā. Visu dienu, tas ir arī iespējams izveidot vienu pamata lētas sastāvdaļas ir daudz dažādu ēdienu. Nu tas būtu lietojams rīsus var pasniegtsāļš unsalds. Bērniem patiks makaronus ar magoņu sēklām, biezpienu un kakao, vīrs cep šķiņķi. Pākšaugi irdaudz lētāks iegādājies žāvēti un vārīti mājās nav konservēta. Jūs varat mēģināt cept mājās gatavotu maizi, ja jūs pērkat miltus darbībā, jūs iznākt lētāk nekā nopirka maizes ceptuvē, kā arī jums ir nekļūdīgs garšu mājās. Pirkt tikai svaigu gaļu, kā tas ir parasti nav tik daudz piesūcināta ar ūdeni un pēc vārīšanas to, lai iegūtu vairāk gaļas, nekā svaru saldētu vecvecākus.

Ja jūs nolemjat, lai apzinātu mājas cooking, tas nevar izvairīties savu uzmanību atlaides lielveikalos. Gadījumā, ja jūs nolemjat, lai izlasītu bukleti un iedvesmoties no tām, paturiet prātā, ka vairumtirgotāji bieži " piešūt ", lai saviem klientiem krāpšanu, jalaiks pirms diskonta preču cenu palielinās unreklāmas pārdošanu to kā " atlaides" piedāvā savu sākotnējā cena. Tātad, tas ir labi, ka jums ir samērot cenas bieži izmanto produktu, un zināt, vai preces ir faktiski darbībā.

Daudzi materiāli var arī pieaugt pats mājās. Cilvēki ar dārzu, protams, ir priekšrocība, bet arī mājās uz balkona vai katlā, jūs varat augt daudz augus. Krese, kas aug apmēram nedēļu, un to var likt uz maizes un sviesta ir ļoti atšķirīgi izplatās. Balkoni ir arī dara tikai clinging augu sugas, piemēram, ikmēneša zemenēm un tomātiem, kā arī lielākus augļus, piemēram, plūmes vai augt nelielu telpu spainis. Jo īpaši saglabāt audzēt dārzeņus tajā arī jūs pārlej ar lietus ūdeni, kas ir arī vēlams, tas Tev izmaksās tikai pieaug savus centienus un vairākās euro sēklām.

Tā maksā iepirkties, jo īpaši sezonas ēdienus. Tas nav jēgas tērēt ziemas melone, lai tad, kad lētu Ķīnas kāpostiem. Parasti visi augļi un dārzeņi irlētākais vasarā, kad tie ir arī labākais uzturvērtība - īpaši augļu audzē zemē vai kaimiņu valstīs, tādējādi atstājot vairāk attīstīti nekā tad, ja tie ir doties pāri okeānam. Saglabāt uz lietainā dienā, jūs varat iesaldēt vai metināšanu, gandrīz visi augļi var padarīt ievārījumu vai marmelādi.

Ja jums ir nepieciešams ikdienas apmainīt uz darbu un ērtības jūs vēlaties, lai pašu automašīnu, tas ir iespējams, ka € 1000 mēnesī. Ja tas ir par savu darbu tikai dažas jūdzes, tad atbrīvojot to, cik vien iespējams, ar kājām. Jums ietaupīt ne tikai savas finanses, bet arī apkārtējo vidi. Walking arī ļoti izdevīga cilvēku veselībai un tikai 10 kmdienā būtu jums garantijas svara zudums. Jaattālums līdz darbam ārpus jūsu fizisko spēku, mēģināt pārrēķināt cik daudz jūs devās prom ar sabiedrisko transportu. Publicētas divas reizes lētāk, ja jūs iegādāties abonementu balvas, jūs varat ietaupīt lielas summas. Ja jums nav atdot savu auto komfortu un boundlessness laika, mēģiniet paskatīties uz cilvēkiem, kuri katru dienu iet to pašu ceļu. Ja jums dot viņiem to pašu cenu, par kādu tie varētu ceļot ar autobusu, būs prioritātes jūsu auto, jo tas ir ērti un uncrowded, turklāt, pēc savstarpējas vienošanās ar iespējamo, lai gaidīt, kamērautobuss nav.

Tirgū, mums ir dažas lielas telefonu operatoriem, bet arī sniegt dažādus piedāvājumus kontus. Ir iespējams, katarifs iegādājāties pirms pieciem gadiem, sen nav tik izdevīgi kā tas bija, un varbūt jūs sēdēja pilnīgi atšķirīgs. Tā bieži gadās, kadaudz paziņu un draugu doties uz citu operatoru un savstarpējie kontakti ir pēkšņi daudz dārgākas. Apsveriet, vai vairāk jums zvanīt vai sūtīt īsziņas uz cilvēkiem no viena pakalpojumu sniedzēja vai atšķirīgi. Otrajā gadījumā, apsveriet iespēju mainīt. Jūs varat arī izmantot interneta SMS vārteju, no kura ir iespējams sūtīt ziņas par pazeminātu cenu.

Visi zinās izdevīgus pēc Ziemassvētku atlaides, visas preces un jo īpaši drēbes var nopirkt par daļu no sākotnējās cenas. Ja viņa mētelis, lai redzētu, kapašreizējā sezona vēl nav nolietojies, bet nākamais jums ir nepieciešams jaunu, nav jāgaida uz nākamo gadu, un preces ar pilnu cenu. Iemācīties domāt uz priekšu un iegādāties lietas, kas jums būs nepieciešams tuvākajā nākotnē pārdošanu. Jums nav, tomēr koncentrēties tikai uz Ziemassvētkiem, milzīgas atlaides apģērbiem nāk pēc katras sezonas - pavasaris, vasara, rudens un ziema.

Padomus par to, kā ietaupīt naudu, ir daudz, tie irvisvienkāršākā no tām. Galvenais ir mācīties, lai prognozētu nākotnes cenu tendences, iepirkties gudri un preces, kas ir nepieciešami. Neļaujiet sevi rasties kārdinājums ar ražotāja " izdevīgu " piedāvājumu un pēc tam salīdzināt preču cenas veikalos ar tiem internetā.