Kā ieguldīt akcijās?

● 11. 12. 2014

Ieguldījumi akcijās irpopulārs veids, lai novērtētu savas finanses. Ieguldījumi ir saistīta ar iespēju lielu peļņu ar augstu likviditāti, bet arī proporcionāli liels risks, kas var novest pie devalvācijas ieguldītajiem līdzekļiem.

Akcijas var iegādāties vairākos veidos, personīgi vai pa tālruni izmantojot starpnieku vai visvieglāk reālajā laikā, izmantojot internetu. Priekšrocība ir minimālas maksa par darījumu un ieguldītāja tūlītēja reakcija uz tirgus norisēm.

Kā es varu sākt ieguldīt?

Vispirms izvēlieties brokeru māju, kurā tu izveidot brokeru kontu. Services akciju tirdzniecība piedāvā brokeru sabiedrību, un lielāko daļu iekšzemes bankām. Izvēloties komersantu ar nodomu, kas nodrošina tiešsaistes tirdzniecības platformu, ja viņam irticama vēsture piedāvā daudz tirgus, kuros jūs varat tirgoties, un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, cik daudz zari pieejami, un cik liels mans konts nodevas un transakcijas. Pēc brokeru kontu izveidošanu un nodošanu kapitāla jūs varat sākt tirdzniecību.

Pirms ieguldīšanas pirmais

Pamatkapitālā tirgos nepieciešams ieguldījums ir pietiekami daudz informācijas par stabilitāti un plānotās saimnieciskās attīstības uzņēmumiem uzskatīja, bet arī piemērotu biznesa stratēģiju. Par labāku orientāciju tirgū uzsūktu informāciju no ieteikumiem pieredzējušu brokeri.

Pirms ieguldīšanas, noteiktu garumu investīciju horizontu vai ieguldījumiem. Tad izvēlēties ieguldījumu stratēģiju, kas vislabāk atbilst jūsu mērķiem un savu laika grafiku, jo, ja jūs paturiet ieguldīšanu kā hobijs, jums būs iespējams pastāvīgi uzraudzīt tirgus tendences un prognozes, akcijas būtu jāpārdod.

Ja jums noteikt mērķus un ieguldījumu stratēģiju, izvēlieties portfeļa uzņēmumus, kuros ieguldīt. Tas nekad nav lietderīgi ieguldīt vienā uzņēmumā. Tās portfolio pienācīgi dažādotu, lai samazinātu risku, ka ieguldīto līdzekļu zaudēšanu. Kad esat izpildījušas visus iepriekšējos punktus, jāgaida īsto brīdi, kad jūs pērkat izvēlētos krājumus. Tiešām laba pirkšana un pārdošana irjautājums par dažiem mirkļiem.