Kā ieguldīt akciju tirgū

● 08. 06. 2014

Ja jums ir nauda, un vēlaties, lai atbrīvoties no tiem, lai kāds vienkārši " atpūtušies ", bet gan kapitalizēti, tāpēc ir labi ieguldīt. Paliek jautājums, kas ir domāts ar terminu " ir nauda. " Tādēļsumma pusmiljonu Atlokiet priekšroku bankas kontu vai krājaizdevu sabiedrības, kas apliecina, ka zaudē savu pennies, bet neviena no tām nav kaut radikāli. Ja jūs pats, ja jums ir daudz naudas (vairāk nekā pieci miljoni), tā tikai nodrošina, ka to vērtība samazināsies, bet kaut kas cits jums sasniegt. Ja jūsu finanšu iespējas, kaut kur starp iepriekš minētajām vērtībām, varat veikt rezerves un pārējo uzņēmumu, lai mēģinātu saglabāt savu naudu " nopelnījis". Ja vēlaties izmēģināt, kā iesācējiem luck par akciju tirgus, tad vispirms jādomā parmaz Atcerēties domāta konsultācijas.

Netirgojas ar visu naudu!

Daļa no finansējuma lomu " konservatīvo " veidā - veidojot uzkrājumus, pensiju vai ieguldīt nekustamajā īpašumā. Ar naudas, lai rezerves, varat tirgoties. Vislielākā muļķība ir apmainīties ar " pour " visus līdzekļus. Galu galā, pastāvrisks, ka samazinās to cilvēku skaits, kuri iegulda visu krita uz leju, viņi varētu pateikt savu šausminoši stāsti.

Akciju tirdzniecības drīzāk aizmirst, ja jums ir daži "bezmaksas" līdzekļus. Ieguldot var būtminimums ir, ka tas kustas tik ap 100000, betideāls summa ir € 300,000. Mazāk naudas ir pietiekami, lai izjauktuslikts ieguldījums kļūstbūtisks risks. Pat regulāra iepirkšanās par nelielām summām nav labvēlīgs, šādastratēģija var piemērot iegādi savstarpējo fondu, betakciju tirgus samazinās līdz ar dažiem ietaupīto kapitālu.

Svarīgi ir angļu!

Tirgot biržā, var būt pats, ja jūs zināt, kā īsti labi angliski. Bet jāapzinās, no smaga darba. Pirmkārt, atvērt tirdzniecības kontu (par to var izmantot stāšanās ASV akciju tirgū, piemēram, Interactive Brokers). Tad jums ir jāmaksā ikmēneša maksa ap $ 150 (par iespēju tirdzniecības informēšanas un programmatūru), un par katru tirdzniecības 1-2 ASV dolāru. Labas angļu valodas zināšanas ir absolūti nepieciešama, un līdz šim nav runa par līmeni, kur jūs pasūtīt ēdienu restorānā. Papildus tirdzniecības un jānorobežo daudz laika - vismaz 15:30-22:00, jo šajā laikā " diskus "American Stock Exchange, un jums ir sēdēt pie datora un veikt uzņēmējdarbību. Ja tas šajā laikā nav, iespējamszaudējums. Visbeidzot, ir nepieciešams sekot līdzi informācijai par uzņēmumiem, izlasiet gada pārskatus, uzrauga situāciju tirgū, biznesa partnerus, jaunus produktus.

Pirms IPO, Rough Trade!

Nav nekādu problēmu, lai atvērtu " demo " kontu jebkurā tirgotāja un mēģināt apstrādāt tirdzniecību ar virtuālo naudu. Šāds preparāts ir svarīgi, jo jūs saprotat sistēmu un procedūras, papildus daudz lietas jūs mācīties. Tā ir taisnība, ka tad, kadreālu naudu dos jums pareizo spriedzi un emocijas, bet ne pārsteidzoši svārsts " pasūtījumu ".

Jūs varat izmantot arī investīciju semināri, kas piedāvā brokeru sabiedrību. Dalība tajās ir nekas parādā nevienam, arī jūs varat apspriest ar ekspertiem neskaidra realitāti.

Piesargāties no maksas par sūtīšanu naudu!

Paturiet prātā, ka sūtīt naudu uz ārvalstu kontiem nav iespējama bez maksas. Jūs varat izmantot pakalpojumus mazajām bankām, jo jūs saņemsiet nelielas izmaksas - par maksājumiem ārpus Eiropas, var ietilpt līdz 15 dolāriem. Citur faktiski maksā procentus no kopējās summas, kas nosūtīta vai maksas jumsmaksa augšējā robeža, kas var sasniegt līdz pat 50 $. Rūpīga svarīga loma ir arī spēlēja ar likmi, pēc kuras jūs pērkat - vienkārši vāju eiro, spēcīga dolāra un zaudējumus.

Bet uz vienu akciju ir zaudēt!

Konkrētāk, tā nedrīkst būt, bet parasti tas notiek. Nav pārliecināts, tip no brokera vai no uzņēmuma nav vadīt jūs iegādei dažu vērtspapīru. Zelta likums ir piemērojams - ieguldīt ne vairāk kā 5 līdz 10 procentiem vienā veikalā (klases akciju) .

Nolikt savas finanses, un dažādās nozarēs. Nepērk automašīnu ražotājs, un nav ieguldīt tikai akcijās. To potenciālu risku var sadalīt noguldīt naudu uz precēm.

Pirms jums izveidot tirdzniecības sistēmu, un norāda, ka, vēlams ar vēsu galvu. Sliktākais no visiem emocijas, jūs bieži vien var negatīvi kontrolēt, kā jūsu pirkšanu un pārdošanu.

Jūs varat nopelnīt un zaudēt, bet ierobežot savu risku!

Pirms ieiešanas akciju tirgus, atcerieties svarīgu faktu - cena nepieaug tikai nekādas akcijas. Vienmēr norāda robežu no jūsu ienākumiem, kad jūs sasniedzat to, pārdot. Jā, var gadīties, ka tuvākajās dienās akcijas turpina pieaugt, bet jūs jau esat nopelnījis, un citi varētu būt apdraudēta.

Arī nosaka, tā saukto pārtraukt zaudējumu. Ja " jūsu " akcijas kritīsies par 10 procentiem, piemēram, pārdot uzreiz, jo lielāks risks, būtu nesamērīga. Tas var būt, kasituācija pagriežas un pārdod akcijas pieaugtnākamajā dienā, bet jūs vienkārši nevar atļauties, ka es varētu samazināties vēl vairāk.

Izmantojiet to īpašības tirdzniecības sistēmu, kas ļauj automātisku monitoringa akciju cenas, pērkot.

Uz parādi ieguldījumi var būt grūti zaudēt!

Pērkot sviru ir ļoti riskants darbību. Bet, ja jums veiksies, uniespaids par tirdzniecības viegli un ātri saņemt vēlmi izmēģināt Piesaistot investīcijas. Kas nozīmē, ka jums ir iespēja izvēlēties pusmiljons tirdzniecības sviras iegādāties akcijas miljons. Pēcveikala ir jāmaksā neliela nodeva, un visu peļņu no savas miljoni, ir audzis sastāvēt. Bet, kadcena iegūto akciju kritums, un kritums reizes, un savu peļņu, algas zudums, jo savu naudu. Piesaistot ieguldījumus, lai jūs varētu nopelnīt daudz, bet dažreiz ātri zaudē un vēl parādos.