Kā ieguldīt precēm

● 11. 06. 2014

Ja jūs nolemjat, ka jūs ieguldīt, jums ir vairāk iespējas, ko jūs varat ievietot savus līdzekļus. Tie ietver krājumus, obligācijas, kopfondu, nekustamo īpašumu un precēm. Saplūdusi vairākpēdējā grupa.

Kas ir preces

Preču kravas, kurā jūs varat ievietot pieejamos līdzekļus. Tās galvenā iezīme ir tā, ka tas ir ar tām tirdzniecības tirgū bez kvalitātes atšķirību. Tas nozīmē, ka piegādes no piegādātājiem var attēlot, nemainot to kvalitāti. Tādēļ tas nevar būtplaša patēriņa prece, kas ir daudz veidu apstrādi, un tiek pārdota par dažādām cenām.

Pasaules tirgos ir tirdzniecība ar šādām precēm:

- Enerģētika: ietver eļļa, Brent jēlnaftas, dabas gāzi, etanolu, mazuts Gulf Coast benzīns, propāns, urāns un RBOB benzīnu.

- Metals: Tie ir zelts, sudrabs, platīns, vara, pallādijs.

- Lauksaimniecības produktu specifiskās produkti ietver kukurūzas, auzas, sojas eļļa, kviešu, kakao, kafija, kokvilna, cukurs, sojas milti, sojas pupiņu un graudainu rīsus.

- Gaļa un lopkopības: ietver saldētas cūkgaļas pusītes, teļiem, dzīvus liellopus.

Priekšrocības un trūkumi preču

Ieguldījumi preču sniedz daudz priekšrocību. Tie ietver iepriekš viss, kas labi investēt precēs, jums nav tik augsta līmeņa finanšu jomā, piemēram, tad, kad jūs izvēlēties ieguldīt akcijās, nekustamais īpašums uc Tie var arī radīt lielāku peļņu.

Tomēr ir nepieciešams veikt lielāku risku. Tas tomēr nav, ka preces ir kļuvušas nulle. To vērtība ir pozitīva, jo īpaši, ja jūs izvēlaties dārgmetālus. Tas ir īpaši populārs zelts.

Pēdējos gados, tomēr,cena ir pieaudzis daudz, un tas ir iemesls, kāpēc daži finanšu eksperti saka, ka ir pienācis laiks, lai ieguldītu citas preces.

Investoriem, preces ir izdevīgi, jo tie ir augstu likviditāti. Ja jūs vēlaties atbrīvoties no tiem, nekas iekļūt veidā.

Ieguldīt preču tirgos priekšrocība ir tā, ka tad, ja inflācija pieaug, parasti palielina cenu precēm. Tādējādi saglabājot ieguldījumu vērtību. Galvenais trūkums ir tas, ka atšķirībā no citiem aktīviem radīja regulārus ienākumus, kas gūti no dividenžu maksājumiem. Ir tikaikapitāla pieaugums.

Preču tirgus

Preču tirgus irvieta, kur pērk un pārdod preces. Nevar pieskarties preces, kas nav ražoti vai audzē.

S Commodity Exchange nākotnes līgumu, kas saistīti ar koncepciju (futures līgumu) - līgumu, uzliekot piegādātājiem piegādāt iepriekš noteiktu preču daudzumu noteiktā laikā, un, protams, iepriekš norunātu cenu. Tas ir standarta kontakti veikti regulētos tirgos. Naudu, kas šādā tirdzniecībā pēc investors ir saistošs brokeru sabiedrība, kas tirgojas ar precēm.

Preču tirgu popularitāte ir liels, jo iespēju tirdzniecību ar daudzām precēm, bet arī, pateicoties lielo iespēju dažādošana, augstas finanšu sviras, augstu pārredzamības un vides noteikumiem, un tur ir arī diezgan lēti.

Iespējas tirdzniecības uz preču biržā ir ieguldītājiem, kuri meklē veidus, kā īstermiņa un ilgtermiņa ieguldījumiem.

Ieguldījumi preces

Ja jums ir veltīta investīcijām un vēlaties, lai sabalansētu ieguldījumu portfeli, jūs nedrīkstat palaist garām to preces. Tikai tāpēc, ka tiem ir atšķirīga ciklu kāpumus un kritumus nekā akcijas un kopējos peļņu no ieguldījumiem. Lielākā daļa cilvēku apvainoties pieaugošās enerģijas cenas, degvielas vai pārtiku. Ja jūs pareizi ieguldīt šo preču gūs labumu no tā.

Protams, jūs varat ieguldīt preces par sevi, bet, ja jums nav pietiekami daudz finanšu izglītību, tas ir labāk uzticēt savus līdzekļus, lai finansētu. Tur ir daudz. Vienmēr pārbaudiet, vai tas iruzticamu uzņēmumu, kas ir pārredzama.

Attiecībā uz visiem ieguldījumiem, ne tikai preces, ir taisnība, ka tas ir labāk izvēlēties vairāk preces, lai nodrošinātu saprātīgu diversifikāciju. Tas nozīmē, ka, ja irsamazinājies cenu uz noteiktu preču, citas preces, kas arī ir savā portfolio, tas ir paralēls, un jums nebūs zaudēt naudu. Lai sasniegtu optimālu dažādošanu,investīcijas ir jāskata kontekstā.

Izlemt arī regulē ar ieguldījumiem precēs būs vislabāk jums.

Ja jums ir finanšu izglītība, dial tiešo maršrutu - nākotnes līgumus. Nav pietiekamu finanšu izglītību var ieteikt magaged nākotnes vai iepriekš minētās preču fondus. Citas iespējas ir Exchange tirgoto fondu vai ieguldījumu apliecības.