Kā ieguldīt zeltā

● 01. 03. 2015

Jūs esat nolēmis investēt zeltā? Vai jūs zināt par šiem ieguldījumiem, viss, kas jums jāzina? Iesim visu jautājumu tuvāk.

Ieguldījumi Gold

Ieguldījumiem zeltā irlielisks veids, kā aizsargāt savu īpašumu pret inflāciju, ti. Devalvācija naudas. Patiešām saglabā vērtību zelta, un tāpēcsituācija ir dažādi ekonomikas pasaulē, atkal pēdējā laikā par investīcijām dārgmetālos liels pieprasījums. Investīciju zelts irpamats Eiropas Savienības tiesību aktos par nodokļiem atbrīvota. Pamatīpašības investīciju zelta ir tas, ka atšķirībā no nekustamā īpašuma likviditāti. Priekšrocība ir tā, ka zelts ir vienkārši uchovatelné un viegli veikt. Turklāt, kopumā tās īpašības ir piemērots ieguldījumu instruments. Ir dažādi veidi, investoru zeltā. Tie galvenokārt ir cilvēki, kuri vēlas saglabāt bagātību, pircējiem aktīvu, centrālās bankas, spekulantiem, liberāļi, finanšu iestādes, hedgers portfeļus uc Ar zeltu tirgo preču tirgos.

Kā ieguldīt zeltā

Ir vairāk veidi, kā ieguldīt zeltā. Šīs iespējas ir sadalītas divās pamatgrupās. Viņi iegulda zeltā fiziskā formā un Non - turēt uz ieguldījumiem zeltā fiziskā formā.

Zelta fiziskā formā

Visbiežāk tirgo zelta veidā zelta un monētas. To priekšrocības ir tādas, ka lieliski atspoguļo pārmaiņas tirgus cenu zelta. Tas ir svarīgi, tomēr, lai nodrošinātu transportu un uzglabāšanu, zelta vai monētas. Jūs varat arī ieguldīt zelta rotaslietas. Mums tas nav pārāk bieži. Izmantojot šo metodi ieguldījumu drīzāk sanāk Tuvajos Austrumos un Āzijā. Zelts ir arī iespējams uzglabāt kontu. Kā tas darbojas, ka fiziski pastāv drošu zeltu, kas ir jūsu kontā. Ir sagaidāms izmaksas glabāšanas, drošības un apdrošināšanas. No otras puses, ir maz profesionāla drošības un darījuma partnera risks.

Non - uzturēšanas zelta fiziskā formā

Ieteicams vairāk investēt fiziskajā zeltā, bet jūs varat arī ieguldīt biržā tirgotajos indeksu fondos (ETF). Tie ir vērtspapīri, kas cieši atbilst zelta cenu. Pastāvneliels risks par darījuma partneri. Trūkums ir tas, ka fondu pārvaldnieki ir jāmaksā nodevas. Citas iespējas ir citiem ieguldījumu fondiem. Ir viegli pieejamas. Tas viss ir atkarīgs no prasmes menedžeris.