Kā iemācīt saviem bērniem pārvaldīt naudu

● 10. 06. 2014

Kā iemācīt saviem bērniem, lai pārvaldītu savu naudu, irjautājums, kas, protams, atrisina daudz vecāks. Vēl jo vairāk tāpēc, ja viņš nav bijis problēmu arpārvaldīt savas finanses, tad ar pagarinājumu, visa ģimenes budžetu. Tāpēc šis raksts ir, lai kalpotu kā traktāts par cik daudz bērnu, un kādā vecumā uzticēt naudu jāpiešķir tām, ko nauda noteikt un kā vislabāk izskaidrot bērniem vērtību finansējuma, kas nav bezmaksas.

Kļūda numur viens ir galvenokārt vecāki, ka viņu bērni nav nekādas kabatas naudu un otrādi summas, kas tām iedalītas pēc nejaušības principa, un kurš no tiembērns tikai jautā. Bet viņu bērniem nav mācīties kaut ko citu, nevis to, ka nauda ir bezmaksas, un, kad vien viņi vēlas, ka jūsu maku ir neizdibināms un ka jūsu sirds ir tik oblomné, cik daudz viņi var dot skumjas acis, un kā tas viss. Varbūt jums ir ķērušās pie šo procedūru, cenšoties kontrolēt savus izdevumus, tai skaitā, par kuru finanšu izdevumi. Tas tomēr ir izmantojams, lai noteiktu vecumu. Personīgi, es redzu, ka šādas nodošanas piemērotību un pirmo maksimāli otrās klases pamatskolā, kur bērni uzticoties tikai nelielu summu, kas ir pietiekama, piemēram, konfektes un košļājamā gumija. Brīdī, bet, kadbērns sāk augt, veidot to par neērtā stāvoklī you- hegemon, uz pakļautībā un jāpakļauj kontrolei. Bērns navjauka būvēt katram sveķiem vai gumiju matiem ", lūdzu, sniedziet man ". Bērni, kuri sāk nobriest, tas nemaz nav patīkami, lai pamatotu, kāpēc viņiem ir nepieciešams naudas, un to, ko viņi vēlas. Un tas var būt daži noslēpums, bet varbūt, ka jaunā meitene jau jūt nepieciešamību izmantot dezodorantu vai vēlaties veikt žilete ar padušu vaksācija. Tādos brīžos, nonāk ļoti pazemojošā situācijā. Starp citu, tas ir arīlabs veids, kā iegūt savu bērnu gulēt, lai piespiestu. Un atkal - nav iet par to, ka viņš grib kaut ko pirkt slepenu vai aizliegta, bet vajadzētu būtsituācija, kad jūs vēlaties iegādāties dāvanu.

Bērns būtu uzzināt, cik ātri vien iespējams, par to, ka reālajā pasaulē, cilvēkiem iegūt zināmu finansējuma summu, atkarībā no laika, ka viņi ir pietiekami. Tā par mēnesi. Tāpēc, mēs varam tikai ieteikt sniedzot pēcteči Pocket attiecas arī mēneša intervālu. Jums nav jābūt tik stingri, ka jums nav dot savu bērnu, tad viņš vai eiro, vai arī tā jums nav saņemt nekādu papildus uzmanību, ja kāda iemesla dēļ tas ir pelnījis. Kopā arnaudas pārskaitīšanu var ieteikt bērnam ir rakstīts kaut kur manā notebook, cik eiro un ko īsti tērē. Ja iespējams, jūs esatveida vecākiem, kas, baidoties no negodīguma nespēj baudīt privātumu jūsu bērniem, apsvērt, vai jūs tiešām vēlaties zināt, kas pati par sevi nes šādu notebook. Un ja tie palūrēt, tad turēt to uz sevi un nepārkāpsbērnu uzticību finanšu jomā kapteinis pats. Patiešām, no morāles viedokļa, es redzuapsargāta privātuma bērnu nepatīk. Ir lietas, piemēram, meiteņu dienasgrāmatas, caur kuruvilciens nepārvietojas. Bērns var no tās pirmajiem gadiem dumjš vienu izaug un aizmirst visas agri pieredzi, bet jums paliek tiem, kuri ir līnijas dienasgrāmata prātā visu laiku, neskarts - ja tendence ir vienmēr piedēvēt dažādas personības. Bet tagad es novirzīties.

Ļaujiet mums iedomāties veidu, kā bērni mācās pārvaldīt. Ietaupījumi Piggy zina par visiem. Un tas ir diezgan izglītības. Parādīt saviem bērniem, ka katru reizi, kad jūs atgriežaties mājās no kopējās pirkuma, jūs piliens uz cūciņa bankas ir eiro vai divas - tikai mazs, jūs varat atgriezties pie kasē, vienu dienu iekšā keramikas traukā, ir jābūt pietiekami daudz naudas par jaunu lelle, rotaļu auto, jaunu apģērba gabalu. Bērni var būt nepacietīgs, un vienkārši baudīt to līdz nākamajai reizei, atverot cūciņa banka, bet jums parādīt viņiem dāvanu neatlaidību, un tās būtību. Vairāk jūs ietaupīsiet,lielāks prieks beidzot atrast. Jūs varat tad viņu pēcnācējiem uz skapis un nodot savu maz keramikas cūciņa banka - kopā ar paskaidrojumu, ka jūs varat izvēlēties, vai jūsu nauda mazas daļas kopīgas lietas, vai arī tad, ja tas atbilst kaut kur tie saglabāti uz vēlāku laiku. Šeit tas ir vietā, apsvērt, cik daudz jums ir mazs bērns. Mazākais ir pirmā vieta, un tikai pēc tam domā, un tas mēģina iedvest to, kā ietaupīt naudu principus, var mainīt, ka izmisis bērns vēlēsies saņemt jebkurā veidā nepieejama želejā. Tas neguva labumu daudz bezjēdzīgi.

Izdevumus, kas ir saistīti ar koledžas students, ir apspriest šajā rakstā mēs nevarēsim, šajā laikā jau būtu pietiekami jauniešiem māca, kā rīkoties ar naudu, un cik tas ir ikdienas jautājumi, piemēram, pārtika, kosmētika, elektronika untamlīdzīgi.

Priekšu pieredze ar finanšu vadību, nav viegli, bet tas ir, no otras puses, bet ne par velti ir neiespējami. Tas ir svarīgi, lai jums jūsu bērnam bija labs raksts, un tā nav noticis, ka mājās būs redzēt kaut ko citu, nekā dzirdēt. Bet tas vairs nav jūsu atbildība. Es stingri uzskatu, ka šis navgadījums, un, ka jūsu bērns iemācīsies kaut ko, kas būtu jāzina par naudu.