Kā ietaupīt naudu ikdienas dzīvē

● 02. 06. 2014

Gandrīz jebko, ko mēs parasti darīt katru dienu, un jūs varat saglabāt. Dažreiz tas irno 10 € kārtībā, bet bieži vien ar simtiem vai pat tūkstošiem. Tikai zinātne, kur jūs varat ietaupīt līdz pat necieš un savu dzīvi, taču nav jūsu maku. Parasti pietiek, ja viens ievēro noteiktus principus un noteikumus, vai pielāgot savu dienas programmu.

Cik bieži jūs zvanīt un cik tas maksā jums ikmēneša tālruni? Tas ir pārāk daudz? Visvairāk ietaupīt, ja jums ir biznesa tālruni, un par toideālu iestatījumu neierobežotu izsaucēja. Šajā gadījumā darba devējs nebūs prātā, ja jūs izmantojat tālruni privātām vajadzībām. Protams, nekas nedrīkst pārspīlēt un darba laiku, ja jūs novest stundas zvanus ārpus biznesa lietām, un jūsu darba devējs nebija apmierināta. Tātad, ja jums ir biznesa tālruni, netraucē savu uzreiz, bet tikai iet uz priekšapmaksas pakalpojumus, proti, kredītu.

Izmanto internetu

Šodien, pateicoties vairākām iespējām, jūs varat ietaupīt daudz īsziņas nosūtāmo no interneta, atstāt ziņojumus vai citas - par sociālajiem tīkliem vai elektronisko pastu. Ilgi zvanus uz draugiem vai ģimenei, kas dzīvo tālu prom no jums, izmantojiet tālruņa zvanus, izmantojot skype. Jums tikai nepieciešams dators, interneta un austiņas. Ja jūs vēlaties redzēt viens otru, iegūt webcam (jauni datori jau ir automātiski) .

Piesargāties no dārgu biļešu

Pārbaudiet arī tālruņa maksu ar to, pārbauda ziņas, kas nosūtītas skaitu un skaitu un ilgumu katra zvana, salīdzinot ar gala summu mēnesī. Jūs maksājat pārāk daudz, lai jūs ritināt izvēlni operatora, vai saskaņot un konkurenti un jautājiet veikalā vai tiešsaistē, kāda veida piedāvājums Jūs varat dot. Šodien viņi dara tarifus stingri pielāgoti, tāpēc nevajadzētu būt problēmu, lai atbilstu jūsu vēlmēm.

Degvielu - benzīnu, dīzeļdegvielu

Šeit ir svarīgi noskaidrot, vai jums vadīt partijas vai mazāk. Ja jūs atrast savu auto, nevis transporta līdzeklis apkārt, jūs to izmantot transporta iegādei, uc, ikmēneša caurlaide (ar vidējo degvielas patēriņu vieglo automobiļu) tūkst € 1500. Šajā gadījumā, nav skops uz degvielas izvēli un uzpildītu dod firmas degvielas uzpildes stacijas. Ja jūs izmantojat degvielu no " no- name" čerpaček, tad jūs varat ātri motoru - jūs varat, bet nav. Mēnesī tādējādi ietaupīt apmēram piecdesmit eiro, betjaunais dzinējs irjautājums parpāris desmitiem tūkstošu.

Jaunu auto

Jaunas automašīnas ir paredzēti, lai saglabātu vairāk degvielas, kā jūs redzat uz ekrāna, tāpēc jums ir visplašākais pārskatu par to, cik daudz degvielas tā patērē. Tas būs iemācīt jums daudz efektīvāk nekā forma - bremžu gāzi. Jaunais auto irinvestīcijas, bet jūs drīz var atgriezties, ja vien jūs bieži.

LPG Conversion

Ja Jums ir labprāt uz pretējo braucējs, vieglo automašīnu, kuru izmanto, kā arī darba un nav vadīt simtiem jūdžudienā, tad jums vajadzētu apsvērt atjaunot auto ar LPG. Šis notikums ir par 25000, bet degvielas izmaksas būs uz pusi mazāks. Parasti, ja cilvēki irauto pārvērsts LPG un darbojas diezgan daudz, tad viņu ieguldījumu viena gada laikā, līdz divus gadus atpakaļ.

Maksājumi aptiekām un ārstiem dažkārt remonts augsts. Lai gan 30 € nav daudz, bet, ja jums iet regulāri kontroli, apstrādāti ar konkrētu slimību, un vēl Jums izraksta zāles, tad tas ir jūsu maku jau zināt. Ja jums nav, neiet pie ārsta. Bieži vien jūs varat tikai nedaudz sāpināts jebkuru locītavu. Ieziest to ziede locītavām, lai izvairītos no saaukstēšanās un, ja esat lietojis pretsāpju līdzekļus. Ārsts galā labi, un nekas cits, ietaupot gan laiku, gan naudu.

Zāles stenogrammu

Konsultējieties ar savu ārstu, tikai gadījumā, ja jums ir nepieciešams izrakstīt medikamentus. Paši recepšu zāles ir nepieciešamas aptiekā par dažiem simtiem, jūs varat kļūt par to tikai trīsdesmit eiro par ārsta plus 30 € aptiekā, lai atkal jums ietaupīt.

Zobārsts

Mazliet absurdi maksu pie zobārsta. Mēs varam teikt, kasliktākzobārsts,lielākasumma, ko maksājat - jums slikti Rights zobi, jums ir jāmaksā par to. Pēc kāda laika jums būs jāstrādā sliktu zobu problēmas atkal, lai atkal meklēt zobārsta, kurš pēc tam palaist sliktu darbu, un maksāt vēlreiz. Tāpēc var gadīties, ka jūs pavadīt neticami daudz un zobi nāk. Šodienas vidējais apmeklējums katru vērts vismaz tūkstoš līdz divtūkstoš eiro, lai jūs atcerēties un zobus regulāri. Un, ja jūs atradīsiet šādu aprūpi joprojām ir dārga, un nabadzīgajiem, atrast citu zobārstu.

Enerģijas patēriņš un mājas sporta zāle

Interesanti, ka mājas sporta zāle, jūs varat, bet tikai nonākšana valsts sporta zāles, un pat par to maksājam. Tas irmazliet smieklīgi, strādājot ārpus mājās un dotiespats, ja ne lielāks daudzums enerģijas, un būsjauka sakārtot. Tātad būtībā jums ietaupīt gan laiku, gan naudu. Noslaucīt putekļus, putekļu, mazgāt logus, mazgāt aizkari - ir off un tad man piekārt, tas viss ir labi, enerģijas patēriņš, par kuru jums nav jāmaksā nekas, bet jums tiks apbalvoti ar tīru un aromātisks mājsaimniecībā.

Vingrinājums

Ja tas joprojām irmaz, lai jūs, praktizēt mājās. Get DVD, kas iruzdevums, kas jums atbalstu. Tā, piemēram, aerobika, Zumba, joga vai patdaudz vairāk. Salīdzinoši lēti un viegli uzglabāt Stepper, skolotāja rīks, kas stiprina kā kājām, vēdera un sēžamvietas, tādējādi problemātiskās jomas, kur lielākā daļa veikalu tauku. Staigāt, lai palaistu, tā varētu ietaupīt jums daudz. Neierobežo savu fiziskas slodzes, bet domāju, ka nevar saglabāt šādā veidā. Par mēnesi, tas var būt simtiem, tūkstošiemgadu, un tad atalgot lieliskas brīvdienas.

Piekārtiem ar draugiem

Jums ir daudz draugu, un bieži vien tās izpildīt krogā? Cik daudz tērēt? Protams,daži simtinaktī. Ja mēs paļaujamies uz izdevumu apmēram pieci simti eiro par nakti, vidēji desmit reižumēnesī, tadvisa summa ir pieci tūkstoši eiro. Tas irpienācīgas nūja, kas var būtveids, kā ietaupīt. Tas nav, ka jums skatīties, cik alus, ko vēlaties, vai vienkārši izlaist vakaru (kas ir arīiespēja), betnākamajā reizē, kad jums ir nepieciešams, uzaicināt draugus uz savām mājām. Izdevumi būs uz pusi mazāks, pat ja jūs vienkārši aicinu jūs visus. Padarīt uzkodas, ielej brendiju, pārlej krāna ūdeni. Viens šāds viesmīlību jūs darīt nākamreiz viņi tik pārliecināts, jums ietaupīt.

Mācīt sevi

Vai jums patīk svešvalodas? Valodu kursi ir diezgan dārgi, un daudzas reizes jums nav laika, lai mest - jūs būsiet slims, saņemt negaidītu vizīti,draugs būs nepieciešams braukt uz slimnīcu, uc Tas var būt jebkas. Bet, ja jums ir centīgs un valodu jūs mācīties, lai garša, veikt self - mācīja mājās. Pirkt lietotu vai iznomāt mācību grāmatas no bibliotēkas, ir arī liels audio valodas paraugi, kas ir visur internetā. Uzklausīt viņus, meklēt dziesmu internetā. Šodien tas navproblēma, tikai veikt uzņēmējdarbību. Veikt grafiku, norādiet stundu skaitu katru nedēļu par tēmu, un jūs mēģināt novērot. Kad esat ieguvēji valodā, Skate portālu tautu, kura dzimtā valoda esat izvēlējies, lai atrastu kādu, par iepazīšanās komunikācijas. Tas būs jautri, bet arī uzzināt lielisku laiku.

Tas pats attiecas uz mācību kādu mūzikas instrumentu, vai jebkuru citu doktrīnu. Šodien jūs varat mācīties un rakstīt stendi - vai rakstīt visu desmit tieši ar internetu, jūs varat meklēt šajā lapā. Tas neko nemaksā, un var iemācīt jums pareizi, kā jūs vēlaties. Kamēr jūsu izmaksas par vienu nodarbību tikai € 50 mēnesī, lai uzkrātdaži no viņiem, un daudz vairāk. Lai iegūtu reālu priekšstatu, aizsnausties naudu, ka jūs likts uz to visu gadu, un tad mēs rajonā, varbūt pat šausmās pārsteigums.