Kā ietaupīt naudu, kad mazgājot

● 08. 06. 2014

Šodien mēs diez vai var iedomāties normālu mājsaimniecība bez darba mazgāšanas mašīnām. Mums ir tik izplatīta, kabijušais veļas, kas sastāvēja no ilgstošs process, kad drēbes bija vārīti, dip, jo wringers un tad, ne gluži pakārt savērpta, un vēl tik jauna. Mazgāšanas tika noteiktas dienā nedēļas un mājas parasti sakārtoti veļu.

Mazgāt pirms mazgāšanas šodien

Tagad tas ir diezgan smieklīgi, bet, protams, daži no tā joprojām spilgti atceros. Ilgstošs process ir daudz saīsināt, veļas mašīna tika izgudrots. Atvieglotu visas sievietes daudz darba, ir ietaupījuši daudz laika, tāpēcmazgāšanas kļuva pēkšņi ļoti patīkams daudziem mājsaimniecības darbus. Tas nenozīmē, ka tas nav darbs! Tas var nozīmēt tikai tās personas, kas nekad nav gribējis. Veļas tiks pārbaudīti, ja kāda vieta, vai ja nekas kabatās, tad kārtot un pēc tam pakāpeniski mazgāt, sniedzot izraut no mazgātājs un pakārt, izmēģināt, vai tas ir apģērbs sauss, reizes, pakārt, dzelzs un vairāk. Tas irdaudz vairāk darba, betveļas mašīna pietiekami darbu vieglāku.

Mazgāšana Pere vēl

Vai jums atrast to savā veļas mašīnā " iet " pastāvīgi? Tā nevar šķist, ja viņi dzīvo mājsaimniecībā ar četriem cilvēkiem, pilnībā aktīvo, ko nodarbina sportisti, tas ir pilnīgi iespējams, ka tad, kad veļas mazgājamā mašīna doper, es ievietot jaunu partiju sviedru krekli, treniņbikses un zeķes. Tad tas mazgāt, kā jūs tērēt pārmērīgas summas tādā veidā, ka jūs unacs kļūst duļķains. Mazgā ir, bet tas ir arī svarīgi zināt, kā pareizi mazgāt un vēl pat tad, ja mazgājot kaudzēm veļas ietaupīt vēl dažus eiro. Dažreiz tas ir " tikai" simtiem, bet tadgadā, un par tūkstošiem.

Ko var saglabāt mazgāšanas

Pirms mēs sāktu ar taupīšanu mazgāšanu, ir svarīgi saprast, ko jūs varat saglabāt. Es esmu pārliecināts, ka tas ir ūdens un arī elektrību un daži var būt pārsteigts, ka pat veļas pulveri vai gelu, vai arī citādi saukts mazgāšanas līdzeklis veļas mazgāšanai. Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi ir arīlaiks, un tā kāteiciens - laiks ir nauda.

Ietaupīt mazgāšana nav novalkāts netīrās drēbes. Kas ir, protams, arīneliela iespēja, bet, protams, navpiemērots risinājums, lai normālos un intelektuāli domājošiem pilsoņiem.

Mazgāt saskaņā ar plānu

Jā, tas notiek dažreiz, ka ir uzreizbars pakalpojumu jūs sagaida, bet to mājsaimniecības, jolielākā daļa labi zināms, un jūs zināt, cik daudz veļas kaudzi līdz nedēļas laikā. Tātad, jums ir iespēja plānot savu mazgāšanu. Tas nav rakstīt, kā to, ko jūs vēlaties, bet manā galvā izlīdzinājās, kad jums ir nepieciešams mazgāt, unveļas var gaidīt.

Šķirot veļu

Tas galvenokārt ir domāts, lai sakārtotu veļu. Ne tikaikrāsu, bet galvenokārt ar materiālu. Dvieļi un gultas veļa jāmazgā grūtāk ikdienas valkāšanai, bet tikai pie daudz zemākas temperatūras. Tas ietaupa ne tikai enerģiju, bet arī faktisko apģērbu. Ja paskatās uz etiķetes vairums šodien normālas drēbes, jūs atradīsiet, ka lielākā daļa no akas ar noteikto maksimālo temperatūru trīsdesmit grādiem. Drēbes ikdienas valkāšanai, nav kaut kas cits nepieciešams.

Ļoti netīras

Javeļa ļoti netīra, nodot to tieši uz veļas mašīnu, bet ļaujiet iesūkties dienā, iet uz priekšu un divi remdenu ūdeni. Tas navlētākais un efektīvākais triks traipus uz apģērba - ļaut iegremdēties. Ja jūs uzreiz gribēja, var gadīties, ka nav traipu pilnībā, un jums nāksies atkārtot darbību, vienu vai divas reizes.

Grādiem uz leju

Ellē izputējis zaudēt 60-90 grādi, vai nav nemaz nepieciešams. Gultas piederumi, ka jūs esat cīnījušies ar augstāko temperatūru, mierīgi, bez domāšanas, samazināt sešdesmitajos gados, un ko jūs cīnās šajā līmenī, atkal zemāks četrdesmit. Trīsdesmit četrdesmit gadu vecumā drēbes būs tikpat tīrs, un perfekti legalizēti, ja jūs izmantot augstas kvalitātes zīmola nosaukums mazgāšanas līdzekli. Un tādējādi ievērojami samazinātu finansiālo slogu uz jūsu datora.

Augstas kvalitātes mazgāšanas līdzekļi

Jebkuros apstākļos, izvēlēties patiešām augstas kvalitātes, firmas un sertificētu mazgāšanas līdzekli. Vai jūs vēlaties pulveri vai gelu, vai šķidro veļas mazgāšanas līdzekli vai mūsdienu kapsulas, jebkuros apstākļos, tas irlaba zīme. Un vēl viens maz triks izmeklēšanas maku - skatīties rīcību lielveikalos un aptiekās jūsu reģionā. Periodiski tur noteiktu intervālu atkārtotu konkrētus pasākumus, tāpēc šajā laika posmā vienmēr pērk vairāk iepakojumos, kas ilgs jums ilgu laiku pirms nākamā pasākuma.

Mazgāšanas mašīnu uz līdzenas vietas

Lai gan tas šķiet kāstulba nenozīmīgs, ir svarīgi, kaveļas mašīna uz līdzenas vietas. Ja neesat pārliecināts, veikt burbulis līmeni un dzimumu savu veļas mazgājamo mašīnu, lai padarītu. Ja tas nav plaknē, mēģināt atrast plakni, ka tas kājas, vai atrast vilnas. Lai gan tas ir dīvaini, tas nav nepieciešams. Vienlīdzība veļas mašīna labāk un ātrāk centrifūgas, kas paātrina procesu mazgāšanas un tādējādi ietaupīt enerģiju eiro.

Ekonomiskā mazgāšana

Ievērojami ietaupīt, ja jūs saīsināt mazgāšanas un izvairīties no. Tie ir liels, ļoti netīrai veļai, bet tas ir pietiekami, lai normālu nodilumu klasisko programmu. Priekšmazgāšana piesaista vairāk ūdens, bet arī elektrība. Turklāt mūsdienu veļas mašīnas parasti ir aprīkots ar īpašu pogu un " ekonomiskā programma", kas ietaupa gan mašīnu, gan enerģiju un ūdeni. Tas ir kā tad, janoteiktu funkciju " smart ", veļas mazgājamās mašīnas, veļas mašīna, ja jums noteikt, cik daudz naudas ir nepieciešams vismaz, kā tas darbojas - Pere.

Rūpēties mašīnas

Līdzīgi, kā tas regulāri sniedz pakalpojumu auto, vai jums rūp jūsu izskatu, tādēļ ir nepieciešams arī rūpēties par savu veļas mazgājamo mašīnu. Ne tikai var atrisināt mērogu, bet arī ziepju nogulumi, matu, savārstījums putekļi, smiltis, ja esatmūrnieks, kā arī javas un daudz ko citu. Lai ganlielākā daļa notekcauruli nomazgāti izgriešanas cikla laikā, bet dažkārt kaut kas bungas unbungu paliek apkārt. Tāpēc,veļas mašīna izskalot un veikt regulāru apkopi. Tas būs vieglāk darbu un tādējādi ietaupīt enerģiju.