Kā ietaupīt naudu mājās

● 02. 06. 2014

Ietaupīt naudu, iespējams, mēģiniet katrs. Vai vismazlielākā daļa vienkāršo cilvēku. Bieži vien, bet jūs varat arī ietaupīt daudz mājās, vienkārši jāievēro daži noteikumi. Tas navierobežojums mājsaimniecības, tikai zināšanas par svarīgākajiem elementiem. Kaut mēnesī var būt "tikai simtiem", betkalendārā gada rīkojums, kā arī tūkstošiem. Un tas bija garš nedēļas nogale divām jebkur viesnīcas spa ar pilnu aprūpi.

Mēs ietaupīt uz apkures

NETOPIA, kā mēdz teikt - Kungs Dievs logiem? Bieži vien cilvēki, noslīkšana un arī vēdināt. Kas ir patiešām nepieciešami, bet to var izdarīt saudzīgāk, vai arī, lai jūs varētu elpot, bet arī saglabāt. Ja tev liekas, ka jums ir nepieciešams gaisa padeve savā dzīvoklī, izslēdziet visu apkuri un gaidīt pusstundu līdz stundai. Tad, atvērt visus logus un durvis, iekšā dzīvoklī, un, ja nepieciešams vēdināt. Attiecīgais periods ir piecpadsmit minūtes, lai pusstundu. Pat tad, kad tas ir auksta, karājas. Wrap sevi segu, ielieciet karstu tēju, un ļaujietsastāvējies gaiss ir aizgājusi. Labākais laiks, lai šādu ventilācijas vakarā, aptuveni divas stundas pirms gulētiešanas. Tad jūs jau silts un svaigs gaiss lielajā aizmigt.

Nelieciet visu laiku, karsēšanu regulē

Tas ir atkarīgs arī no tā, vai jums ir māja vai dzīvoklis. Ja jums ir nepieciešams, lai dotos atvaļinājumā, pēc atgriešanās mājās ir auksts, un tas aizņem ilgu laiku, lai sasildītos. Tomēr ar to ir jārēķinās ar to. Dienas laikā, kad jūs iet uz darbu, atstāt apkure tikai nedaudz uzkarsē sienas ledus brīvu un patiesi apkures -up nākt. Irmazliet vieglāk. Lai ganziemas chill, kas padara jūs aļģēm sarma, kad jums mājās, jūs jūtaties siltumu, jocentrālā caurule nepārtraukti izplata siltumu visā mājā, tāpēc pat tad, ja NETOPIA ir siltumu dzīvoklī. Pirmssals, plūdi unkarstais dzēriens būs arī noderēs. Ziemas ir jūtama vispār, un vice versa būs jauka un silta.

Izbēgt siltumu

Fakts, ka jūsu mājas nav īsti silts siltumu, ne tikai pēc tā, cik daudz jūs izmantojat, betsiltumu var viegli izvairīties. Visbiežāk pietiekami labi siltuma izplūst logi, tāpēc tas ir labi ļautsiltuma aizbēgt pasākums termo - kameru. Ja jūsu veco logu un liekas, ka pūš caur plaisām, gulēt caur šiem caurumiem lupatas vai silikonu un plānot savu rezerves logiem. Varbūt jūs vaiinvestīcijas ir liels, bet viņa būs pēc pāris gadus atpakaļ uz muguras.

Veikt kosmosa radiatori

Sildīt plūda labāk, pārvietot mēbeles, lai novērstu jebkādu siltumu, kas plūst no radiatora cirkulēt pa istabu. Arī saīsināt aizkarus, vai atbrīvoties no tiem pavisam. Jebkuri aizkari, mēbeles, bet arī teica, tikai izolē siltuma plūsma, tāpēctelpā ir vēsāks, nekā tas varētu būt. Ne ilgi atstāt nekas uz radiatoriem. Žāvēšanas veļas žāvētājs izmantošanu. Bet, ja jums ir absolūti nepieciešams kaut kas sauss, tad atcerieties, ka uzreiz sauss, noņemiet to.

Kā taupīt ūdeni

Ja jūs domājat, ka ūdens taupīšana un veltīgi domāšana, kur jūs varat ietaupīt? Lai mēģinātu pārbaudīt krāniem, kas pilienveidā. Pat viens piliens minūtē var dot daudz naudas gadā. Irkļūda ir nepietiekams aizverot krānu vai sliktā jaucējkrāns. Jūs varat pateikt sev, kad Z būs skatīties akumulatoru. Ja tas ir slikti, lai ņemtu jaunu tuvākajos gados, savu ieguldījumu atdevi. Ja jums nav " tikai" ģimene pasūtījuma jaucējkrāni un neadekvāti slēgšana, lai jūsu acu par to un informēt visus ģimenes locekļus.

Trauku mazgāšanas

Kad trauku mazgāšanai izmantot sistēmas un skalošanas ēdienus. Mazgājot traukus zem tekoša ūdens ir tik neizdevīgi, kamēr jums radās jautājums, papildus šādiem lietojumiem karstu ūdeni, kura cena ir daudz augstāka nekāauksts. Piepildiet savu ūdens bļodā un nomazgā no mazāk netīri, pēc diezgan netīrs. Jaūdens ir pārāk netīrs, lai aizstātu to, un vienmēr turēt pa rokai vēl vienu bļodu ar aukstu ūdeni, kas mazgā traukus jūs noskalot. Tas nozīmē, ka faktiski ietaupīt simtiem gadu, varbūt 1000 €, atkarībā pareizību trauku mazgāšanai. Nepietiek pat ietaupīt, ja tu mazgā traukus, cik drīz vien iespējams pēc krāsošanu. Ja sauss, ir skrubis, ļaujietmērcēt, uc Šis kurss izmanto tikai ūdeni, bet arī savu laiku, enerģiju un mazgāšanas līdzekli.

Peldēšana pret dušā

Mazgāšanās vannā patērē apmēram trīs līdz četras reizes vairāk ūdens nekā sirsnīgs dušas. Viņš var atpūstiesvanna ir pārsteidzošs, un es nepieciešama psihi, bet ganikdienas vanna pilna ar ūdeni būtunopelt slogs jūsu maku. Ja dušas, dušas, vai izslēdziet ūdens, jo īpaši, ja ieskrūvē augšu. Tas ir bezjēdzīgi, lai jūs gushing ūdens, kad jums tiešām ir nepieciešams mazgāt visu ķermeni. Labāk ar mazgāšanas ūdens un ietaupīt daudz ūdens. Vannas istabā, neaizmirstiet, lai saglabātu ūdens, kad tīrāt zobus - nav darīt, ja plūst ūdens ūdens laikā izslēgtu un pēc vajadzības, bet ne nevajadzīgi nekad plūsmas.

Padomi izmeklēšana par elektroenerģiju

Elektrība irspēcīgs rīma nauda, kas nešķiet, jo ne visi, kas daudz ko redzēt. Ja jūs saņemat rēķinu, tāpēc esat norādījis, ka jūs izšķērdēta elektrība ņem vienu un iekārtu, bet vienkārši dati unsumma, kas jums ir jāmaksā. Ja nē, jums būs jums, ja jūs " nogrieztu " pakalpojumus uc Elektroenerģija šodien vajag dienu un laiku. Skatoties TV, apgaismojums, internets, dažreiz pat apkure, cooking,... tur ir vienkārši daudz, kas labi zina, kadspēcīga vētra rudenī augstsprieguma vadiem un piegādi šo spēcīgu dāmas mājsaimniecībā tiek pārtraukta. Tiklīdz mēs nogriezts no visas pasaules. Vairāk nekā vienu reizi, mēs varam darīt neko.

Enerģijas taupīšanas ierīces

Šodienas pasaule ir iemācījusi mūs glābt, un tad parādījās tirgū efektīvām spuldzēm vai ierīcēm norādi "" un vairākas plus. Vispār,vairāk plus, tāpēc labāk. Vismaz attiecībā uz ietaupījumiem. Lai gan tie ir dārgāki, bet jūs zināt, to laikā, lai taupītu enerģiju. Tas nav nepieciešams, lai nekavējoties doties iegādāties pilnīgi jaunu ierīci, ja vecās vēl pilnībā funkcionāla, bet sagaida, ka, tiklīdz kāds no tiem ir nolietojies. Pat ja jums ir pietiekami daudz naudas, tiešām pagaidiet, kamērierīce teiks pēdējo vārdu. Esi uzmanīgs ne tikai viņa maku, bet arī tajā pašā laikā un vidi - tikai to, ka varbūt jums ir kāds, kas var ziedot vecās ierīces vai pārdot. Ja mēs runājam par tehniku , neaizmirstiet saldētavā, kas ir regulāri atkausēts. Patiesi, kad sals ir biezums tikai četri milimetri, palielinot izmaksas patēriņa pat par astoņdesmit procentiem.

Izslēdzot un izslēdziet

Ja jūs vēlaties, lai izslēgtu televizoru un to izslēgtu pilnībā. Tas ietver paplāti, lai nenodarītu in " stand by ". Un tas pats attiecas uz visām ierīcēm, kas jums nav kādreiz izmantot, piemēram, radio, datoru vai pat tējkannu un mikroviļņu krāsni. Tikai to, ko jūs varat, izslēdziet strāvas padevi, jo neatkarīgi no tā, ka veids, kā par, līdz ar gaismas, vai vienkārši pieslēgts, praktiski aprij enerģiju.

Nav ietaupīt uz mazgāšanas pulveri, betmašīna. Es labprātāk nopirkt patiešām labu zīmolu veļas pulveri, nevis kādu nezināmu. Kaut arī jums maksās apmēram 30 € vairāk, bet daudz vairāk ietaupīt enerģiju, gan mašīnas un apstrādāto apģērbu. Pateicoties labai veļas mazgāšanas līdzekli, var arī samazināt temperatūru trīsdesmit grādiem, ar normālu nodilumu, ar linu, tad samazina temperatūru 60-40. Tādā veidā jūs varat ietaupīt līdz pat četrdesmit procentiem no enerģijas. Pietiekami daudz enerģijas tiek patērēts vārīšanas. Ja jūs pavārs par elektrisko plīti, tad pirms to off pilnībā. Pat šajā karstumā vēl var. Tāpat, lai dienestam - galu galā ļauj audeklā un izlīdzināt to nost ar.