Kā ietaupīt naudu par bērnu

● 02. 06. 2014

Dzimšanas, jopirmdzimtais bērns ģimenē irliels notikums. Vēl jo vairāk, ja jūs vēlaties, lai būtu bērns ozola. Šajā brīdī, jūs esat gatavi tērēt par bērnu gandrīz visu, kas jums nopelnīt. Šī situācija ir patīkams, lai jūs, ja jums nav ko tērēt. Bet ne visi ir par viņu bērnu izglāba visu naudu, viņš būtu nepieciešams visiem šiem cute lietām. Varbūtbērns nāca pēkšņi, negaidīti, neplānoti, vai vienkārši navdaudz, lai saglabātu.

Mazi bērni ir mazi ģimenes un jauniešus, un tie organizē ārpus zīdaina pūriņš mazulim un dzīvošanas izmaksas ir būvniecības, iemaksas dzīvokļa un iekārtas, lai atpūsties un ir dažas hobiji, ka kaut ko vērts tērēt un personīgā auto, kā degviela, tāpēc jebkurš līzings. Tie visi ir lielas summas, uz kurām papildus ieskaitīti izdevumi par pārtiku, vaiarī citos cilvēka vajadzībām.

Tāpēc, varbūt jūsu bērnam būs, lai gan, lai saglabātu eiro katram, tāpēc ir ļoti grūti. Lielākā daļa no palīdzot vecmāmiņas, vectēvi, un tantes, onkuļi, vai citiem ģimenes locekļiem, arī labākie draugi, kas ir pusaudži ir tik laimīgi ziedot lietas mazs bērns, bet tas var nebūt acīmredzama. Ir arī gadījumi, kadmāte nāca nobērnu nama,ģimene ar bērna tēvs atteicās pieņemt šo faktu, lai viņa dēls noraidīts. Tomēr, pat tā, daži vecāki pret bērniem izturas.

Betmazs bērns nevar gaidīt, lai uzkrājumiem eiro, grūtniecēm deviņus mēnešus aizbēg, ka tas nekad nenotiks tik ātri un pēkšņi tur ir maz paketi, kas dod pati īsti zināms. Tas irprieks, bet tajā pašā laikā var notikt arī ar dzimšanas vasarā, kad jūsbērns pastāvīgi ieguldīt naudu pieauguša cilvēka vecumam, varbūt viņa trīsdesmit gadu laikā vai pat vēlāk. Es joprojām maksās naudu, bet ir sava pēcnācējiem, lai tā noteikti ir.

Nepieciešamie izdevumi sākumā dzīves

Tas nav nepieciešams pirkt visu no sākuma. Noteiktiliels krēslu pie pusdienu galda, lai kādu laiku jums nav nepieciešams, kā arī daudz dažādu rotaļlietu, gājējs un tā tālāk. Bez tā, ko mums būs nepieciešams, irgultiņa ar pilnu aprīkojumu, apģērbu mazuļiem, autiņi un auto sēdeklis, un, jebkurā gadījumā, mūsdienās bieži sauc par " ola ". Viņam var iegādāties arī mācību riteņi, tāpēc jums ir ideāls ceļojumu klaidonis, ja vien tas nav, lai jūs varētu idilliskā pilsētas dzīvi, un jūsu bērnam būs visai iet prom.

Grunts potzari noteikti jauni

Noteikti ne saglabāt zemāku Hosen, kas, protams, iegādāties jaunu maksimumu pēc bērna no tās apkārtnē. No otras puses, ja jūs nezināt izcelsmi, jābūt uzmanīgiem, lai gan apakškrekli vāra, tā varētu arī būt no Dievs zina, kur un kādā jūsu bērni nevēlas ģērbties. Arī jūs iegādāties apakšveļu lietotiem internetā? Kā meitene krekli turpināt kokvilnas cepures, kas jums tiesības uz galvas bērnam, un arī zeķes un cimdi (bieži vien ir pret bērnu nav saskrāpēt). Īsāk sakot, viss tiek pieņemts kā apakšveļa.

Labāk un ikdienas valkāšanai - saglabāt

Šo un citu apģērbu Vienmēr sadalīta šādā mājā, regulāri, un tas ir labāk, ka jūs kleita bērnu uz vizīti pie ārsta, ģimenes vizītes un galvenajiem notikumiem. Jums ietaupīt tik daudz, jo, pat ja jūs mazgāt drēbes, dažreiz šķiet izbalējis plankumi, no losjonu, kas būs izdzēst bērnam var dzeltēt apakškrekli, un, protams, jums nebūs apmierināti, ja apmeklējot in -likumu tiks izmaksāti, bērnu kleitu, jo nav piemērots būt netīri apakškrekli.

Citi apģērbi

Apģērbu, piemēram, džemperi, jakas, kleitas, cepures, adītas zābaciņi, kā arī guļammaisus, footmuffs jo klaidonis, segas un citas nepieciešamās daļas bērnu tērpiem jūs varat saņemt no tuvumā, vai no kaimiņvalstīm, kuru bērni ir izauguši, un tā tālāk. Māmiņas šajā diezgan simpātisks. Sami zināt, cik daudz palīdzēt, ja kāds ziedo drēbes mazulim, un tā arī ir labā ticībā un turklāt, ja tie neplāno vēl vienu bērnu, un nav daudz atmiņas, nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu - atbrīvoties no nevajadzīgās drēbes, bet arī kāds cits laimīgs.

Klubs mātēm ar bērniem

Tas ir arīiemesls, lai žaut ar jaunajām māmiņām, lai dotos uz bērnudārzu centriem, untamlīdzīgi. Tikaivieta, kur satikties ar veidu cilvēki, kas var sniegt jums labu padomu gan darba laikā, bērna augšanu un izjaukt labu ārstu, lētas preces, un vēl daudz vairāk. Un varbūt iegūt jaunus draugus, kas jums patīk, lai ziedot nepieciešamību bērnam.

Ja jūs pērkat drēbes

Maziem bērniem un citu apģērbu, bet jums ir iegādāties, izvēlēties ideālu neitrālas krāsas. Skaistas melodijas ir zaļgani, dzeltenā un baltā krāsā. Vismaz jūs fit vēl vienu bērnu. Priekšroka tiek dota secondhands, bet varbūtlabāks pirkums internetā. Par minimālo cenu, reklāmu portālā, vai tieši uz mājas lapas mātēm ar bērniem, ir gatavi iepakojumi drēbes mazulim up par smieklīgu cenu. Vairāki, jakas un cepures, jūs varat iegādāties pat 50 €. Un tas noteikti ir vērts, jo īpaši attiecībā uz bērnu ikdienas valkāšanai.

Autiņi

U autiņi ir pavisam divas iespējas. Nu nopirkt regulāru papīru vai audumu, lai ņemtu. Uz auduma, lai tādā veidā jūs ietaupīt, josākotnējais ieguldījums būs izšķiroša nozīme, tad "tikai" izmaksas, kas saistītas ar mazgāšanas autiņi, bet papīra atkal ietaupīt daudz laika un arvien mainās, lai jūs un jūsu mazulim kaut patīkams. Papīra autiņi ietaupīt daudz laika, joplāns auduma autiņi nav tik viegli -pirmais, kas, ļaujiet mērcēt ūdenī, tāpēc man ir nepieciešams vietu. Tadcīņas un akciju augstā līmenī. Pēc mazgāšana, žāvēšana, tādējādi karājas, pārbaudiet, vai tās ir sausas, tad pacelties, gludekļi un sastāvā. Tas ir grūti ne tikai laiku, bet arī uz vietas. Vienreizējās lietošanas papīra autiņi iegādāties to darbībai krājumu un ietaupīt gan laiku, gan naudu.

Panīcis ietaupa pietiekami

Tas joprojām ir liels ieguldījums, tādēļ, ja jūs vēlaties turpināt saglabāt, mācīt bērnam panīcis, cik drīz vien iespējams. Bet arī ar saprātu. Bērns ir staigāt tikai un regulāri atbildēt. Kad sākt mācības ir ļoti individuāla, atkarībā no termiņa bērna. Var sākt panīcis pati jau divus gadus, daži pat pēc ceturtā gada. Tāpat ir nepareizi, ir nepieciešams vecākiem ņemt bērna vērā un rīkoties saskaņā ar viņa spējām.

Rotaļlietas

Jūs varat ietaupīt daudz. Pirmais bērns saņem daudz rotaļlietu no vecvecāki, onkuļi un tantes, kaimiņiem un citiem paziņām. Katra pareizā vecmāmiņa arī uzdot jau iepriekš, kasbērnam nepieciešama un ko tā var iegādāties, lai justies arī daži gudrs rotaļlietu jūs varat lūgt. Mazākais bērns var darīt ar spirāli pār gultiņa un pūkains dice. Bet, kamēr par pirmo gadu, tāpēc dzimšanas brīdī ir vēl daudz laika.

Pirmajā gadā

Tagad ir pienācis laiks, lai šādas nozīmes iegādi, kā jau minēts krēsls pie pusdienu galda, neilgi pēc piedzimšanas es nopirkt klaidonis. Visas preces šeit, ka jūs varat nopirkt otru roku uz internetā un presē. Ja jums tiešām ir organizēt bērnu pūriņa dziļām kabatām, izvēlieties iespēju iegādāties lietotu klaidonis. Lielākā daļa ģimeņu vēlas atbrīvoties no tā, it īpaši, ja dzīvo dzīvoklī, tāpēc cenas ir ļoti saprātīgs un ratiņi pilnībā funkcionāla. Kad jūsu bērns vai bērni aug tādā veidā, klaidonis, var arī pārdot, un, ja konservēti, irspēja pārdot par tādu pašu cenu, par kādu esat. Tas irļoti gudrs iegādi.