Kā ietaupīt naudu par ceļojumu

● 08. 06. 2014

Degvielas cenas ir salīdzinoši augstas, un bieži vien to cenu kāpumu. Kas, protams, atspoguļojas cenā biļetes, vai pat visu transportu. Par transporta vidējo ikmēneša izdevumus vēl vairāk naudas, nekā pārtikas un daži pat vairāk nekā par mājokļiem. Transportēšana ir dārga, pat ja jūs izmantojat atlaižu kartes un citus labumus. Tomēr, mēs varam ietaupīt pietiekami, lai zinātu, kā to izdarīt.

Vairāk mēs ejam

Pirmkārt, ir nepieciešams apsvērt braukt. Ja jūs dzīvojat, jums ir iespēja doties uz darbu ar sabiedrisko transportu vai automašīnu. Ne vienmēr un visos apstākļos,pirmais variants irlētāks. Tas ir atkarīgs, kur, vai drīzāk, ka daļa no pilsētas, mēs dzīvojam un kur mēs pārvadāt. Braucot uz pilsētas centru ar auto, navlaba ideja, jo šajā gadījumā, jums nav rezervēta autostāvvieta. Tā var tik gadīties, ka jūs braukt stundu un visiem tiem vienu rēķinus un ekspluatācijas ierobežojumus, kā arī neviens jums nebūs atrast vietu, kur novietot. Pēc tam, kad jūs parks dažas jūdzes no manas darba vietas, lai pēc tam to staigāt ar tik daudz, ka viņi būtu interesantāk braukt sabiedriskais transports un pat divas pieturas.

Autostāvvieta Kompānija

Kaut kas cits ir, ja jūs no rezervēti sēdekļiem vai visas autostāvvietas. Šajā gadījumā ir atkarīga arī no tā, cik daudz transportlīdzekļu jūsu bizness irautostāvvietu skaits. Desmit autostāvvietas trīsdesmit transportlīdzekļiem navideāls risinājums. Jūs varat piecelties agri un braukt agrāk, bet es ne vienmēr ir pieejami.

Priekšapmaksas biļetes

Šādos gadījumos ir ieteicams izvēlēties nosūtīšanas metodi, izmantojot sabiedrisko transportu. Bet šeit, lai saglabātu, jums ir nepieciešams organizēt biļeti vismaz mēnesi. Transporta uzņēmumi bieži piedāvā dziļi diskontēti tarifus tikai šajā gadījumā, kadjautājums aizņem priekšapmaksas biļeti uz ilgāku laiku. Diskontēta, salīdzinot slēpot, izmantojot vienreizēju, bet citādi tas joprojām ir salīdzinoši dārga. Ir vērts, piemēram, tie, kas iet uz vietām, kur jūs nevarat stāvvietā bez luck vispār, un tiem, kas bieži pārvietojas pa pilsētu.

Uzņēmuma automašīnu

Kaut kas cits ir, ja jums ir sava pārvalde vien uzņēmuma automašīnu. Firma iegādājas saviem darbiniekiem, lai būtu elastīgāka, spēj pārvietoties no vienas darba vietas uz otru, utt Noteikti nav darīt vienīgi komforts saviem darbiniekiem. Uzņēmuma automobiļi parasti ir tirdzniecības pārstāvji, vai citu personālu, kas ir jāstrādā vairākās vietās. Ja esat viens no šiem cilvēkiem, tad jūs varat, vai drīzāk ir atļauties iet uz darbu ar auto. Tā viņiem ir arī automašīnu. Priekšrocība ir tā, ka jums nav jāmaksā par to nekādas atbildības apdrošināšanu (kas patiešām nopelna savu darba devēju), un tā parasti nav jāuztraucas par saglabājot auto (atkarībā no tā, kā un kur). Jums ir jāiesniedz saraksts ar savu braucienu, lai jūs braukt rupjš kā uzņēmuma naudu, jūs varat tikai sapņot.

Es privātām vajadzībām

Jauzņēmums piedāvā saviem darbiniekiem uzņēmuma automašīnas privātām vajadzībām, tad galvenokārt tāpēc, kaauto tiks apmestas ar reklāmu, kā arī darbiniekiem maksāt savu degvielu. Īsāk sakot - braukt, kā jūs vēlaties, tikai maksāt, un arī mēs darām reklāmu. Tāpēc arī nav tas, ko apsveica. Vienkārši nav gaidīt jūsu darba devējs kaut ko darīt tikai par savu labklājību, - ka jūs vienkārši ļaujiet tai šķiet.

Malā

Bet, atpakaļ uz savām automašīnām. Ja jūs strādājat uz pilsētas nomalē, kā arī regulāru iedzīvotāju dzīvo pilsētu teritoriju, lielākoties ir ļoti ērti, vadot savu automašīnu. Tas ietaupīs jūsu laiku, jo, kā jūs nav stāvvietu problēmu. Ideāli joprojām ir, ja jums ir kolēģi vai kolēģi, kurš dzīvo " pa ceļam ", vai netālu no jūsu dzīvesvietas, un jums ir tādas pašas darba stundas. Tādā gadījumā, jums nav uzvarējis - degvielas kompleksu unbrauciena laiks ir samērā īss laika.

Neregulāras un tik agri ceļojumu

Tas ir tādsregulārs ceļojumu pa pilsētu, vai pat ikdienas transportu uz darbu. Tas ir citāda, ja Jums ir uz ārkārtas braucienu, piemēram, brīvdienas, vai jūs braucat uz darbu visā valstī, un doties atpakaļ uz reizi nedēļā vai divās nedēļās. Tādā gadījumā jūs varat izmantot citu pakalpojumu, kas šajā gadījumā ir piedāvāt.

Pēdējos gadosļoti populārs veids ceļojumos irtā sauktais auto koplietošanas. Viņa piedāvā vairākus portālus, un tā efektivitāte slēpjas faktā, ka vai nu jūs ceļojat ar automašīnu, un piedāvā vienu auto, kas noteikt sākumpunktu, ti, pilsētu, no kuras jūs braukšanas un galamērķi,vietu, kur jūs vada. Norādīt laiku un summu, kuru vēlaties par vienu kolēģiem ceļotājiem. Vai, ja jūs meklējat kādu, kas virzās auto virzienā vēlaties, vai nu jūs atradīsiet portālu, īpašu ceļu, vai lūgumu tieši precizēt.

Arvien vairāk cilvēku izmanto šāda veida ceļojumu, un ir ērts gan vadītājam, gan pasažieriem. Gaita ir ērts, ātrāku un izmaksas ir vai nupats, vai parasti pat zemākas cenas, nekā tās būtu, ja braucot ar sabiedrisko transportu. Noteikti ir vērts, pat tādā gadījumā, ja braukā regulāri strādāt no viņa ciematā. Un tur var būt cilvēki, kas iet uz to pašu vietu, kur strādāt, un, protams, labāk novērtēt ērtu braukšanu tieši, bez mainot vilcienus, un ātrāk transportēšana.

Apstāties

Stopošana ir tiešām tikaipieredzējušiem. Kad tie būs izveidoti atbilstoši vecā režīma (vai drīzāk atdevis sevi publiski zināms), kad karavīri ar " atvaļinājums " atpakaļ mājās visā valstī. Bieži vien tas tika darīts naktī, un, ja ne tik blīvs transporta tīkls, tāpēc mēģināju iet automašīnas, vai viņi ir precējušies. Cilvēki parasti ir viegli pārtraucis viņiem, jo viņi zināja, cik tas var būt nepatīkamas. Bet laika gaitā tas sāka ceļot ar autostopu, lai izmantotu. Jo īpaši, studentiem, vai pārāk slikta, un cilvēki, kas vienkārši steigā jebkur, un hitchhiked atrast sava veida izklaidi, vai drīzāk lētākais transporta veids. Uz ceļiem var redzēt persona ar zīmi, kurā jūs vēlētos braukt, bet reti gadās, ka tie ir cilvēki, kam nav citas izvēles, kā vien braukt šādā veidā. Vienkārši vēlaties, lai saglabātu braukt.

Stopošana ir bīstama gan tracker un vadītāja - jūs nekad zināt, kas tas ir, jums var aplaupīt, izmantot, nogalināt, uc, diemžēl, šādi gadījumi notiek. Vai vienu unotru pusi. Tāpēc, apstāšanās hitchhikers varbūt tikai tiem autovadītājiem, kas to ilgu maršrutā vēlas kādu diversifikāciju, patērzēt ar kādu. Diemžēl, tas var būt dažas recidīvisti pārtraukt tikai tāpēc, ka pieprasīt no Tracker - parasti noteiktus pakalpojumus.

Ja jums ir bažas par to, kurš tiks pārtraukta, un jūs esat gatavi doties visu dienu (lai gan tāpēc tā ir bezmaksas), tad brauciet uz konkrētiem noteikumiem. Nestopujte sevi, īpaši sieviešu vidū, šis noteikums būtu skaidrs. Ideālā gadījumā, veikt piparu, vai pat pietiek bieži, vēl aerosols, piemēram, dezodorants, kukaiņu atbaidīšanas, vai matu laka.

Ir cilvēki, kuriem patīk lielīties, ka brauca vidū visā pasaulē, tikai ar stopošana. Ja jūs vēlaties būt viens no tiem, lūdzu, bet atcerieties, ka dažkārt jums ir stāvēt ar ceļu diezgan bedrīte, pirms kāds ņem to. Un jūs stāvēt pat lietus, auksts, spēcīgs vējš un sasalšanas temperatūru, vai otrādi karstā vasaras sauli.

Darbība

Lielos attālumos - piemēram, visā valstī vai valstīs Eiropā, izmantot notikumu atlaižu portāliem. A lielākās Eiropas pilsētas, kur cilvēki bieži ceļo, ir arī bieži piedāvā savu ceļojumu, transporta aģentūras, un aviosabiedrībām. Ja jūs plānojat apmeklēt savu draugu, savu ģimeni, vai jūs vienkārši veikt ceļojumu uz interesantu galamērķi, bet jums nav saistītas ar kādu konkrētu termiņu, tadvislabāk jums ir iespējams uzraudzītkompānija piedāvā. Vai jūs plānojat izmantot gaisa transportu, autobusu vai vilcienu (vilcieni praktiski nedod īpašas atlaides), vienmēr ir daudzsološs piedāvājumu, jūs varat atrast. Tāpat priekšroka ir pēdējā minūte, tādējādi biļetes, biļetes iegādājušies pēdējā brīdī. Pietiekami daudz var ietaupīt uz atlaižu portāliem.