Kā ietaupīt naudu par dāvanām

● 02. 06. 2014

Tie ir cilvēki, kas ir dāvanas, kas pār - taupīšanu, tas galu galā iet tiešām zināt. Bet, ja jūs vēlaties, lai aizvērtu patiesu prieku un iegādāties dāvanas tikai no nepieciešamības, tad varbūt tā cena nav nozīmes. Un ja tā, ir tur, lai jūs varat būt padomus par to, kā ietaupīt uz dāvanām.

Sīkumiem svētkiem, vizīte

Ir cilvēki, kas prezentē dāvanas svētkos, dažreiz sauc par svēto diena. Kāds padara regulāras dāvinājumi, citi gan tikai sīkumiem, piemēram, pudeles vīna vai citu alkoholu, konfektes, šokolāde, uc Ir paredzams, ka, ja kāds seko apsveic gatavojas novēlēt jums un viņu. Vai otrādi. Un varbūt saņemt pudeli alkohola, ka jums nav patika, ne tikai kāmīļākais šokolādes, tāpēc no savas svētku dāvanas slēpt šādu atšķirīgu kārtas ziedot. Pirmkārt, jums ir saglabāt labu šokolādi noteikti novērtēs citiem. Jābūt uzmanīgiem, lai konkrētām šokolādes nav dota personai, kas deva to jums tagad. Īpaši ievests no ārzemēm. Tāpat, vienmēr pārbaudiet derīguma termiņu, vai būs nepatīkami apmulsums.

Apmeklēt priekšu

Šīs maz lietas valkāt un apmeklēt, tas ir populārs kafija. Iegādāties vairākas pakas noliktavā, kad tā darbībā, un par lielu cenu, un pēc tam vienkārši ziedot. Glābt eiro un Jūs esat laimīgs. Dāvana, ka kāds ir devis jums, jūs ietaupīsiet daudz. Ja jūs aprēķināt, cik daudz gadā jūs par šiem sīkumiem un cenu starpības atrēķina, ja dāvanas jums iet, jums būs pārsteigts, cik daudz tūkstošu gadu var ietaupīt. Turklāt, gan alkohols un šokolādes padara jūs tauku un jūs papildus, jo jūs samazinājās dažas svara, vai otrādi. Divi zaķi ar vienu šāvienu.

Dzimšanas dienas dāvanas

Dzimšanas dienas ir jautājumi, kas jāņem vērā, ir tas, ko jums ir saistītas ar dzimšanas zēns attiecībās. Ja tas ir tikaitālu paziņa vai radinieks, kura dzimšanas dienas svinības tev drīzāk nejaušība, tad jūs, iespējams, nebūsproblēmu ar dāvanu. Šajā gadījumā, iespējams, būs saistīts, un tādējādi dotu dāvanu kopā, vai arī atdot pudeli alkohola, ka " notika ".

Dāsni

Vēl viena lieta ir, ja jūs piešķirat dāvanu, lai kāds tuvu viņam un vēlaties, lai būtu laimīgs. Šajā sakarā, iespējams, ir jāņem vērā, ka reāli ietaupīt briesmīgi, un nopirkt viņam to, ko viņš grib un ko jūs domājat, ka būtu jāvērtē. Nav nekur ņemot vērā, kadāvana ir dārgāks, jo labāk. Piemēram, ir cilvēki, kuriem patīk domāt un Lust puzles. Šāda persona diezgan jautri sudoku puzzle grāmatu, kas nopirkt arī lētu grāmatas pāris eiro nekā jebkurš man ir nepieciešams piecas reizes dārgāks statuja skaista eņģelis.

Nemateriālie dāvanas

Daudzi cilvēki patīk, ka veida nemateriālo dāvanas, piemēram, negaidītu uzaicinājumu uz vakariņām, un es mīlu relaksāciju. Tos iegādāties kuponu uz masāžu, spa, vai naglu (ja jūs iet, pretējā gadījumā jūs varat ceļot), un jūs redzēsiet, valsti, kas tas dos milzīgu prieku. Turklāt šādas dāvanas šodien gatavojas iegādāties internetā, atlaižu portāliem.

Kāzu dāvanas

Pastāviespēja, likt kādu ierīci, kas mums ir mājās vairāk - piemēram, nesen mēs iznīcināja tējkannu, un kā es un mans partneris, mēs abi nopirkapašā dienā jaunu. Šādadāvana jums var sniegt, jo īpaši, lai saskaņā ar garantiju. Bet piesargāties, ka lielākā daļa nodarbojas pāriem šodien jau dzīvojuši kopā pirms kāzām, lai mājsaimniecības irpilnībā aprīkota un nav nepieciešams neko konkrētu.

Saraksts dāvanas internetā

Pirms kāzām, ir arīvairāki no tiem izmanto interneta portālus, ja tie reģistrē, un izveidot sarakstu ar lietām, jūs vēlaties, kā dāvanu, un viesi rezervēšanas dāvanu, tāpēc tas nav neērts, tad, kad viņi saņem desmit tvaika gludekļi, pirms kā noticis gadiem. Vai ir to pieprasījums skaidrs - nauda. Viņi joprojām ir piemērots, un visi, iespējams, ir nepieciešams. Īpaši, ja esat ieķīlājot.

Cik daudz dot?

Jūs kā viesi ļaus ietaupīt vismaz laiku, lai izvēlētos dāvanu, un abas puses būs apmierinātas. Tas var būtnedaudz neērti, ja jums nav ne jausmas, cik daudz tā parasti dod. Valsts var, ka cita uzņēmēja dos jaunlaulātajiem € 1000, un jums ir nepieciešams, " tikai" divi simti. Ja jums nav vienalga, ko citi, tad justies brīvi, bet, ja jūs uztraucaties, tad jautājietotru, cik daudz tiem būs jāmaksā, vai jūs esat skaidrs.

Uzmanību Nicholas

Kam ir bērni, un zina, ka viņiem Nicholas jāsagatavo kādu saldumu, augļu un rotaļlietas. Varbūt daži pieaugušie saka, ka tas ir tikai par niecība, bet bērni varētu būt vīlušies. Just atgādināt sev, cik laimīgs tu būtu, ja jumsmazliet no Nicholas cookies un, kā jūs sajukums, kad kolēģi skolēni klasē, kas ieguva milzīgu kick.

Jums nav tērēt milzīgu salduma. Tas ir labi, lai dotu bērniem, piemēram, Ziemassvētku kolekcija, ko viņi paši būs rotā koku, lai jūs nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu. Tad arī viņi patīk šokolādes Adventes kalendāru, kas atvēra logu. Tie nav dārgi, jo īpaši laika posmā pirms Nicholas individuālais mazumtirdzniecības tīkls pārtikas un pārtikas preču metās viens atlaidesvisvairāk.

Lai būtu veseli bērni, dodot viņiem augļus. Neaizmirstiet tanžerīnus, banāni un apelsīni. Un, ja jūs baudīt, bērni var cept labu mājās cookies. Ja labi iepako, būsjauka dāvana.

Lēts un skaists Ziemassvētku

Ziemassvētku brīvdienas ir ļoti emocionāla. Vai cilvēki ir pārvietoti vai otrādi saspringta, bet tā ir taisnība. Ja jums ir liela silts ģimene, kam ir prieks apmeklēt, viņi nosūta vēlmes un ziņas. Dāvanas var darīt daudz vairāk jautrības nekā parasti un patieso garu Ziemassvētkiem kā trūkstošās siltumu un patīkami skan dziesmas.

No otras puses, tas ir arīperiods daudziem pašnāvību, jo cilvēki, kuri palika, lai kāda iemesla dēļ vien, vientulība sedz smagi un bēdas, skumjas un rūgtums pār nelaimīgo likteni, tik daudz, ka viņi nolemj beigt savu dzīvi.

Tāpēc tas vienmēr ir jaukāk dzīvot klusu un pieticīgu dzīvi ar savu ģimeni, nevis strīdēties par kādu mantojumu (obligāti). Lai gan tas daudzas reizes bērniņi saprast, bet citi nav, vai nu. Jebkurā gadījumā, neaizmirstiet ziedot vismaz vienu dāvanu, ka jūs patiešām vēlaties. Ja jums nav naudas, lai citu, pērkot dāvanas, piemēram, ziepes, tradicionālās zeķes, jaunas čības, krītiņi, šalle, cepure, cimdi, vai jaunu iekārtu skapis, ka jūs plānojat. Viss, kas jums būtu tāpat kā viņu bērni (gandrīz visi) šajā periodā, vienkārši wrap koku. Būs daudz dāvanas bērniem patiks iztīt. Ziemassvētku dāvana vecākiem, iespējams, nekas vairāk skaisti nekā laimīgi pasmaida bērnu.

Valentīna diena

Šī brīvdienu ir specifiska, ka cilvēki, kas ir vieni, jūs parasti nepatīk, vai ir skumji, nelaimīgs, ka viņu mīlestība ir beigusies. Un, no otras puses, ir cilvēki, kuriem nepatīk viņu, jo viņi ir nopirkt dāvanu, bet viņi mīl to tikko iemīlējies, kurš labprāt vēlētos, lai to izplata.

Parasti, tas ir faktiski šādakomerciāla svētki, jo šajā periodā ievērojami palielina cenu ziedi, it īpaši sarkanas rozes pārtikā ir papildus dārgas, īpašas šokolādes, nopirka veļa, sveces un ielūdz uz romantiskām vakariņām, un tādēļrestorāns piedāvā perfektu Valentīna izvēlni pilns mīlestības.

Jo īpaši, ja jūs esatvīrietis, gatavs ar jums šajā brīvdienu maksās ievērojamu summu. Bet pietiekami, lai palīdzētu, ja jūsu mīļotā uz vakariņām, jūs varat sagatavot sevi, nopirkt gardu vīnu, daudz sveču (esiet uzmanīgi ar uzliesmojošiem materiāliem apkārt.DVD player'll izveidot romantisku filmu. Palutiniet savu mīļoto sarkanas rozes un gudrs Valentines. Tādējādi jūs svētki kļūs varbūtmazāk, bet tās izpildīt galveno mērķi un ka apžilbināšanu. katra sieviete, kas ir jāatzīst un pienācīgi atalgot jums.

Ja jūs esatsieviete, gluži pretēji, mans mīļais savākt dāvanu, kas padara viņu laimīgu, piemēram, jacheers hokeja klubs, nopirkt viņam biļetes uz hokeju, justies brīvi iet ar viņu uz kāpšanas sienas, un neaizmirstiet uzrakstīt viņam vēlēšanos " valentines ". Bet, ka daži vīrieši nešķiet tik mīlestībā un Pieskaroties Love ziņas. Viņš izpaužas uz sirds, un punkts. Ieguldījumi dažiem simtiem, betsajūta ir nenovērtējama.

Board beigās

Ja jums vēl nav par jums jebkādu naudu, galvenais trieciens budžetam, noteikti darīt ar dāvanām galvu. Katrs normāls cilvēks ir izpratne par to, kad jūs kāds cits ir, kāsakot iet, dziļas kabatas. Sūdzas, ka nav dārgu dāvanu var tikai bērnu, vai izdvest CAD. Nē, bet, ja jūs joprojām vēlaties, lai dotu saviem mīļajiem kaut ko netradicionālu, mēģiniet veikt sev dāvanas. Pēdējos gados, sievietes ir ļoti mīl rotaslietas pieņemšanā, tā, ka pat pašas sievietes, iespējams, patīk valkāt šos dārgakmeņiem. Jūsu tuvumā dāma, lai jūs varētu baudīt skatu kaklarota vai auskari. Ja jūs zināt, kā šūt, tad jums ir uzvarējis. Nice spilveni, Potholders, priekšauti, vai, jebkurā normālā sadzīves.

Cik reizes pietiekami, lai palīdzētu un dabu. Brīnišķīgi ir būt balti oļi, smiltis aprakti burkā vai vāzē. Pēc tam, kad jūs ražot, un ir kvalificēti glezniecības un rakstīšanas, mēģiniet izmantot krāsu, lai izveidotu jauku stikla emblēmas uz parasta balta krūze. Tas Tev izmaksās apmēram desmit, ne vairāk kā € 20, un var būtpilnīgi lieliska dāvana.

Ja esatadītāja,labi zināms mazulis ir piedzimis, jūs esat pilnīgi ūdenī. Mājās, jūs, protams, ir dažas atliekas vilnu un pārveidot to brīdi skaistas kurpes.