Kā ietaupīt naudu par ikdienas lietām mājās

● 01. 06. 2014

Jūs zināt, diskomforta sajūta izmisuma, kad jūs ierodaties mājās slīdēšanas s dīvaini liels skaits? Šī sajūta, iespējams, jau ir pieredze katram pieaugušajam, un, ja tas tā nav, tas ir iespējams, ka tas nekad nepienāks. Šodienas pasaule ir pilna maksājuma rīkojumi, apkalpošanas izmaksas, hipotēkas, aizdevumus un citas ērtības, kas mūsdienās, ka mēs sasniedz dziļi jūsu kabatām un pat dziļāk maku. Vidējais persona, kasfinanšu nozarei tik ieinteresēts, tādējādi nozvejotas web sarežģītu finanšu prasību, ka jābūtikdienas darījumu šodien. Konsultēt, kā izdevīgi ieguldīt savu naudu vai kā, lai izjauktu cilpas par saviem parādiem, iespējams, iet uz finanšu konsultanta. Ja jums nepatīk medicīnisko aprūpi no jūsu pašreizējās ārstu, iegūt jākonsultējas ar vecākiem vai paziņām. Interneta forums un atrod patvērumu pie cita ārsta vai ārsta. Bet ko darīt ar to, kad jums ir jāmaksā pārmērīgas summas mājsaimniecības vienatnē, bet jums jau ir konkurētspējīgas tarifus un paketes, kas saistīti ar televīziju un internetu, jums ir labs piegādātājs gāzes un elektroenerģijas, un kopumā mēs varam teikt, kaproblēma slēpjas kaut kur mājās, bet tas ir grūti noteikt, kur? Sniegt jums mājienu par to, kā glābt tūkstošiem eiro robežās izsmalcinātību ierīču, ūdens un citas lietas jūsu mājās.

Start piemēram, ierobežojot ūdens patēriņu. Kā to izdarīt? Vispirms jums izplānot, cik bieži jūs parādīt krāna ūdeni un kādā nolūkā. Protams, jūs piekrītat, ka, neļaujot ūdenim no krāna, kad tīrāt zobus pāris minūtēm, tas ir gluži lieki. Tāpat, atstājiet " piedod ", ūdens litru, lai jūs varētu dzert pietiekami auksts, lai pieskarieties nevajadzīgu atkritumu, jūs joprojām varat pagatavot kā ūdens PET pudeles, un ļaujiet tai atdzist ledusskapī, labi, ka ēd nepārtraukts elektroenerģiju un šādu pudeli ūdens patēriņa nekas nemainīsies. Ne pusi pilna mašīna, lūdzu, pagaidiet, līdz tā īsti jēgas, lai būtu mazgāt, un tad iet uz to. Jums ir iespēja dušu darbā? Dariet to... Kad peldēšanās vai dušas notekas daudz ūdens, un, ja jūs esatveids, kas patīk būt pampered spēcīgu ūdens strūklu plūst ilgtermiņā, mēģināt ierobežot to, varbūt tas ir šis hobijs maksā jums vairāk naudas, nekā tika teikts.

Mums jau minēju ledusskapi un patēriņu. Katrs ledusskapis, bet nepašu, un ja ieskatīties etiķetēm katra produkta ražotājiem šādu iekārtu, jūs atradīsiet, ka ledusskapji ar zemu enerģijas patēriņu, ir dārgāka, bet tāpēc, ka tā izturību jums pennies gadu gaitā būtībā atgriežas. Patēriņš jūsu ledusskapja Papildus īpašiem ražotājiem ietekmēt arī sevi jūsu mājās. Ledusskapis ir paredzēts daudz briļļu kā televīzijā, vai pilnīga vai tukša, kas nozīmē, ka durvis ir atvērtas un entuziasmu auditoriju vienkārši stares iekšā. Sasniegt savu sirdsapziņu, ja nejauši esat nepieder starp šiem skatītājiem arī programmas. Kadledusskapis atvērts ilgi, iekļūst siltāks gaiss. Lai stabilizētu atkal iekšā temperatūrai, kas prasa nepieciešamību iztērēt vairāk enerģijas, nekā tas parasti būtu nepieciešams. Turklāt, sakarā ar ietekmi uz siltāku gaisa formas sals, kas arī palielina patēriņu ledusskapi. Tāpēc nav atstāt durvis atvērtas pārāk ilgi, regulāri atkausē ledusskapi un pārbaudiet, kadurvis nav zīmogs labi.

Liels rīma nauda neapšaubāmi ir elektrība. Saglabājiet to, lai jums tā, ka jums nav nevajadzīgi apjomu telpu gaismas un lampas, un jūs apzinīgi izslēgts. Nav nepieciešams būt visur un vienmēr viegla, pat ja mēs dzīvojam tikai vienu istabu. Nomainītu spuldzes efektīvākas lampām, un nav jābaidās, lai tuvības reizēm svecīti. Cilvēki reti zina, ka tad, ja tie ļauj kontaktligzdu adapteri un lādētāji, pat ja tas nav maksas kaut ko, tāpēc tie joprojām plūst elektroenerģiju, par ko viņš maksā. Skatīties jūsu uzlādes laiks un lādēšanas visas sastāvdaļas laikā, izraut atvilktnes. Dodoties atvaļinājumā, vai jūs neesat mājās, uz ilgu laiku, tas maksā, lai izslēgtu visus pagarinātājus, televizorus, datorus, uc, un off šajā situācijā nozīmēja faktisko pabeigt visu darbību, tāpēc nav miega režīmu vai citus slāpējošu ierīcēm.