Kā ietaupīt naudu par sadzīves operācijām

● 14. 06. 2014

Es esmu pārliecināts, ka jūs ļoti labi zināt, ka šādi izdevumi uz vienu mājsaimniecību, kas ir nepieciešami, tie nav precīzi maza. Veļas pulveris, mazgāšanas līdzekļi, mazgāšanas vajadzības un dvieļi, un vēl daudz vairāk. Tie ir populārākie izdevumi, kas mums ir, lai nopirktu, bet, ka jūs arī saņemsiet, lai saglabātu. Tas ir pietiekami, lai paziņojuma darbojas viņu mājsaimniecībām un dažiem izdevumu limitu, neizejot no netīriem traukiem un drēbes vēlējās.

Veļa Vest pareizi

Ja mēs runājam par apakšveļa, ir nepieciešams zināt pamata un svarīgiem kritērijiem, lai pareizi mazgā, bet sausa. Kad jūs pakārt drēbes, lai tas ir izstiepts tās standarta formā, tad u atbrīvoties no daudzu veidu apģērbu nepieciešama gludināšana. It īpaši mūsdienās, kadapģērbu šo audumu ka patpakalpojumu vai cerības. Sintētiski materiāli pietiek labi izplatīties un sauss off un salikt kopā.

Iztaisnojiet slapjās drēbes

U gultas veļa, dvieļi un līdzīga veida tekstilizstrādājumu, kas prasa gludināmais atkal mēs ieliekam vēl slapjās drēbes un pacelšanās uzreiz. Nav nepieciešams izmantot tvaiku, tādējādi ietaupot enerģiju un iegādāties destilētu ūdeni, bet drēbes izgludinātu viegli un labi.

Kreps un rievotās

Pakalpojumu kādu laiku saglabāsies. Šādi audumi, piemēram, lins, attiecas uz dīvāni, uc, šaut labāk no materiāliem, kas nav jāgludina. Karalis ir šādi audumi kreps un rievotās loksnes nav ļoti populāri, it īpaši starp mājsaimnieces, kuri rūpējas par vispārējo mājsaimniecībā. Mazgā un žāvē to viegli novilkt to žāvētājs, un iesniegt tikai vai izmantot nekavējoties. Kurš izgudrojakreps bija ļoti solidaritāti ar tiem.

Dzelzs un valdes

Ja jūs gaida, lai iegādātos jaunu gludekļi, apsvērt, vai jūs tiešām izmantot tvaicējot un visas atdzist funkcijas, kas jaunāko modeļu piedāvā un vai tie dod priekšroku, nav apmierināti ar lētāku, daudz parastu iespēju. Ja jūs patiešām ir obligāti ietaupītu naudu, bet jums ir nepieciešams dzelzs, meklēt reklāmu internetā, lai redzētu, vai kāds izmanto, bet funkcionāla pārdot. Kaut arī šī garantija būs, bet varbūt par € 150, jūs varat saņemt pilnīgi pietiekamu dzelzs. Unotra lieta irvalde - tas ir nepieciešams, lai to? Ja tik daudz vien nav gludināt, jūs, iespējams, tikai ņem kādu vietu, un labi, jums būs daudz izmanto.

Mazgāšanas līdzekļi

Ietaupīt var arī mazgāšanas līdzekļus. Ja Jūsu ģimene regulāri mazgā tas nav nepieciešams, lai būtu desmitiem resursus, bet tikai divi bāzes. Viens labs mazgāšanas līdzeklis, kas rotaļīgi daudz netīrumu un noņemt rupjajām nogulsnes un gružu maigu tīrīšanas pulveri. Tas ir liels, lai būtu uz stikla, kas pēkšņi mazgā skaisti un no lūpu krāsas. Vēl viens labs iemesls, lai nopirkt daudz citu resursu, ir tas, ka tie satur sastāvdaļas, ka daudzi cilvēki ienīst. It īpaši astmas.

Ledusskapī smarža

Ledusskapī uzreiz smarža, nenozīmē, ka ir daži netīrumi un par katru trešo dienu, ledusskapis rūpīgi noskalo, izslēdziet, ieslēdziet, utt, ir vēlams ievietot lētu un efektīvu smaku absorbētājs. Tā, piemēram, irlielisks pamats kafijas dempinga cenām uz šķīvja, pēc dažām dienām noteikti devusies smakas. Vienlīdz efektīva sodas vai cepamā pulvera. Lieliski darbojas šķēlēs citronu, kas atrodas stūros ledusskapī.

Mazgāšana

Mazgāšanas gan grīdas, vai līnijas vai kaut kas cits, tas ir ieteicams izmantot remdenu ūdeni pirms extra karstu, kurā jūs ievietojiet puslīdz roku. Aizpildīt dodlētāk remdens, bet vienlīdz efektīvi.

Kā izmaksu ziņā efektīvu izmantošanu, trauku mazgājamā mašīna

Lieliska ģimenes patērē daudzumu ēdienu. No rīta, dažas tasītes un apakštasītes, naži un dakšiņas, tad kaut pusdienās, jo īpaši nedēļas nogalēs un ne vakariņas ap to ir atkaldaudz ēdienu. Šādaģimene ir vērtstrauku mazgājamā mašīna. Šodien, mūsdienu tiem ir diezgan ekonomisks un mazgā traukus perfekti. Kad jūs aprēķināt, cik daudz jums ir jāmaksā par ūdeni, mazgājot traukus dienas laikā, jūs saņemsiet labāk vienreiz dienā trauku mazgājamā mašīna.

Kapuce

Mūsdienu modernās ēkās un mājās kapuci, ir būtiska. Parasti,virtuve ir daļa no dzīvojamā istaba, tāpēc nedod iespēju bez kapucēm vai domā. Bet tipisks dzīvokļos, kurvirtuve ir pilnīgi atsevišķi no pārējām telpām, tā ir laba, ir kapuce, jo tā novērš smakas no vārīšanas, un it īpaši pēc cepšanas jums nav nevajadzīgi jāvēdina.

Līmes

Irnenormāla summa līmi. Tur ir tik daudz šķirņu, ka jums vienmēr ir daži paliek pāri un izžūst labi. Jūs tērēt par to, bet, piemērampaketi, ka jūs nevarat pat vērts. Mājās, taču tas ir pietiekami, lai būtu divu veidu līmes - tāds ir kopīgs uz papīra, un tadspēcīgu universāla līme kurpes, plauktiem un daudziem citiem materiāliem, kas jums ir nepieciešams, lai stick labi.

Ādas kopšana

Tagad tas irprātā, ka āda jums ir pārklāts dīvānu, vai arī jums ir kurpes vai jaku. Izturēt ilgi labā stāvoklī, ir nepieciešams laiku pa laikam apaugļot. Dārgi produkti nav nepieciešama, tomēr darīt ar parasto un lēti speķis. Pat ja jūs, ar kuru jūs saņemsiet no apdedzināšanas zosu vai pīļu svētdienas pusdienas. Tomēr, tas var aromātiska, tāpēc pietiek nopirku speķi.

Atkritumu maisi

Ja jūs bieži atkritumus, jums būs pamanījuši, ka jūs pavadīt diezgan daudz naudas un maisu trash. Nesen gāja ar viņiem pietiekami daudz cenu uz augšu ievērojami,plašsaziņas līdzekļi nav pamanāt, ka tas nekādā veidā, jo tas navgalvenā uzmanība viņu interesēs, bet pat ārātrash dienu jūs varat doties uz jauku " paketi ". Tāpēc jāmēģina un iztukšošanas somas vien tik ilgi, cik iespējams, un lietot atkārtoti.

Sēnes kā jauna

Nav nepieciešams pastāvīgi pirkt jaunu jaunu sūklis ēdieniem. Ja esat zaudējis daudz savu šarmu, tas ir tikaimazgāt veļas mašīnā un drīz būs labākā stāvoklī.

Salvetes

Daudzi izņemot, ja jums atbrīvoties no papīra dvieļiem un atgriezties pie sākotnējā, audekla. Tiem ir ilgs mūžs, un vienmēr ir pietiekami normālai veļas mazgāšanai. Un ne vienmēr pull, bet, ja papīra dvieļ.

Somas un kurpes

Beigās dienestā. Lai tā varētu sauktefekts, ka ražotāji ir izveidojuši zemas kvalitātes, bet zemu cenu preces. Tā jau nav vērts pārāk daudz, lai remontu un nemaz lietussargi, kurpes, utt, attiecībā uz precēm, kuru var iegādāties daudz lētāk jauna, nekā remonts vecs. Tādējādiparadokss, bet diemžēl. Drīzāk izmantot uz vidi, bet tas ir piespriežmoderna sistēma.

Ietaupot var būt visas iespējas veidu, vienkārši sekojiet savu mājsaimniecību, rakstīt, cik daudz jūs iztērējat, un ko meklēt veidus, kā ietaupīt.