Kā ietaupīt naudu par transportu

● 14. 06. 2014

Ceļot. Tas irlauks, kas bieži vien cilvēki visās vecuma grupās, uz kā viņu hobijs. Roku uz sirds - tas tiešām tā ir? Katru dienu braukt pārpildītā autobusā, kur jūs jūtaties nepatīkamu smaku vai traks izdevumus par degvielu, auto, vai mūžīgi kavējas vilcienu. Tikai tāpēc, ka kāds mīl? Cilvēki domā, ka gan veicot jaunas ainavas, brīvdienas un klusums, lai gan aktīvā atpūta, pat pārgājienu. Bet ne katru dienu ceļojums, par ko mēs pavadām lielu daļu savas paychecks. Visbiežāk priekšmeti parasti ir otrais tikai pēc mājokļiem. Jā, tas ir grūti noticēt, bet, ja mēs aprēķinām, cik daudz mēs pavadām kopā, mēs varētu šausmās. Tāpēc ir nepieciešams, lai saņemtu visu namyslet un mēģināt ietaupīt uz ceļa. Te irneliela palīdzība.

Vai stopošana, ride vienkārši apstāties. Kādu standartu, uz satraukumu citiem. Jā, mēs zinām, kad jaunieši hitchhiker vadītājs nolaupīja, izvaroja un nogalināja, vai vismaz viens no viņiem, bet arīotra monētas puse,šķīdinātāju uzbruka vadītāja apsūdz par ļaunprātīgu vai sekošanas saīsinātu savu dzīvi. Šādatraģiska un nepatīkama gals var arī ceļot ar autostopu, lai gūtu labumu no tā, ja jums ir vairāk ideāli divi, joliela grupa, iespējams, tikai kāds, vieglo automašīnu pats neņēma. Unļoti labākais risinājums Autosport irvīrietis unsieviete. Ir cilvēki, kuriem nav drosmes, un nevis, ka viņiem būtu jābaidās par savu dzīvību, bet arīsava veida kaunu, pazemojumu un pat to, kā viņi vēlas, lai jāgaida ilgi.

Bet ir daudzi citi veidi, kā ietaupīt uz biļešu cenām, bet kam nav ceļot ar autostopu. Šodien, serveri, kas ir īpaši paredzēti, lai novērotu braukšanas maksu un vidi. Kad šie divi references saites un uzsvērt faktu, kapasažieru pārvadā komfortu uz mājām (galvenokārt), tad nav cita ceļa, kā vien slavēt ideju. Šī irtīmekļa vietne, kur atrast ceļu, kuru vēlaties, lai iet un kur termins, un pēc tam atbildēt uz piedāvājumu tieši vadītājs, kurš tajā laikā precīzi iet šo ceļu. Vaikonkrēts maršruts, vai pieteikties uz kā vadītājs. Punkts ir tas, ka vienai automašīnai nosūtīti tajos pašos maršrutos vairāk cilvēku laikā kopā, un viņi maksā par braucienu, tāpēc ikviens ir laimīgs, jo mazāk pasažieri sabiedriskajā transportā, kā arī, un nedeva draiveri atkal taupīšanas veids.

Draugi

Ja tu esi no mazpilsētā vai ciematā, galvenokārt braukā uz darbu dažus desmitus kilometru. Tas pats ceļš ir iespējams, jūsu kolēģiem vai paziņām. Piekrīt tiem, kam ir auto, kas jāja kopā un jūs nodots ceļu. Diez vai kāds būs pret to. Tāpēc, too -car parasti ir ātrāk, bet arī ērtāk, un, ja ir piekrauta pasažieri,piecu auto lētāki. Ja jums ir visas automašīnas, kas regulāri pārmaiņus, pat pēc nedēļas, vai tas irliels juceklis. Ka jūs vienkārši norādīt pats. Anyway,liels un vienkāršs tip.

Sabiedriskais transports

Ja Jums ir gluži pretēji,pilsētas iedzīvotāju, un arī jūs vadīt savu auto uz darbu, tad jūs, protams, aprēķināt izmaksas darba auto, tas nozīmē gan degvielas atbildības apdrošināšana un visas citas izmaksas, sadalīt to ar dienu skaitu un redzēt, kā jūs nākt uz šādu ceļojumu vienu dienu. Salīdzināt ar sabiedrisko transportu, un jāapsver, vai šis variants ir labāks. It īpaši šajā gadījumā, kad jums ir daži autostāvvietu, un jums ir jāatrod un dažreiz pat samaksāt par stāvvietu. Ja jums braukt divas, ar partneri, vai ar bērnu, tas noteikti ir labāk, lai jūs varētu vienkārši braukt ar auto, bet citādi ir vērts i nopirkt atlaidi biļeti un ietaupīt sev laiku atrast stāvvietu.

Braukt ar velosipēdu

Jums nav jābūt tikai vele aktīvs sportists, bet, ja jūs strādājat, vai kur jums ir nepieciešams veikt, vēl tikai īsu attālumu, mēģināt nopirkt velosipēdu un braukt uz to. Šodien tā piedāvā iespēju sēdošs darbs, jodaudzi biroju ēku parasti satur dušā un tad jūs varat dušā bez grūtībām, pārvērsties uzvalku un kraukšķīgus, noregulētas un sēdēt uz darbu. Kas var būt vai nu darīt. Tas irlielisks veids, kā iegūt formas, un palielināt strādāt.

Grupa Atlaide

Ja jūs reizēm iziešanas vilcienu, uz garāku maršrutu, jūs ievērosiet, ka ceļo grupā piedāvā ievērojamu atlaidi. Gadījumā, kas vienkārši nav iet ar kādu, tad pirms pērkat biļeti, jautājiet svārstības iedzīvotājus, kas nav darbojas labi un tajā pašā vietā kopā un iegādāties atlaidi biļeti. Papildus iespējams uzzinātu interesantu personu un to, kā jums nav tik daudz garlaicīgi. Šī opcija slēpj drosmi, bet atkal atmaksājas.

Bez atrunām

Garos ceļojumos ar autobusu, kā iegādāties sēdekļa atrunu. Tie ir loģiski dārgāka, jo tie rada nevis sēž, bet pat tad jūs parasti veikt.

Gūt labumu no īpašām atlaidēm

Ja garās rindās un skatīties rīcību piedāvā transporta uzņēmumiem. Tiem, kas pavedina konkurenci, mēģinot visu veidu veidus, kā veidu, un tik bieži nāk uz tirgu ar labāku klāstu ceļojumiem. Viens šāds transporta uzņēmums tāpēc nepieciešams nākt uz ko ieviesusi kreditor biļešu un citu lielu darījumu.

Grupas

Studentiem, bērniem vai vecāka gadagājuma cilvēkiem un invalīdiem. Kaut arī viņi daudzas reizes nav skaudība, bet starp tiem, kas saņem atlaides. Ja jums ir vairāk, lai parādītu jumsstarp šiem tad es lūgt atlaidi. Ne visi aktīvi piedāvāt, un, ja iespējams, tā iržēl neizmantot atlaidi, ja iespējams.

Plānošana

Tāpat notiek ar jums, ka diez vai tas, ko jūs nākt mājās, jūs sieva laipni, un paziņot, ka jums ir, lai atgrieztos, jo jūs iet iepirkties. Un es esmu pārliecināts, ka jūs atceraties, lai citām līdzīgām darbībām, kas jums ir nepieciešams, lai ceļotu apkārt pāris reizes, it kā atgriežas. Lai izvairītos no šādiem gadījumiem, plānot savus pirkumus un degvielas uzpildes nepieciešamību pēc turpmākas iepriekš. Tātad jūs varat ietaupīt katru mēnesi pārsteidzoši kaut kādu vienu tūkstoti. Absolūti lieliski.

Var ietaupīt daudz veidos. Just do mazliet tinkering galvā skaidri. Jūs, iespējams, domāju, ka pat vairāk triku, lai to maki nevis padarīt tik daudz naudas, protams, visiem saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.