Kā ietaupīt naudu un ietaupīt pietiekami daudz naudas

● 08. 06. 2014

Ideāls ideja lielākā daļa parasto cilvēku, ir jābūt ne tikai savu mājokli, darbu, un vēlāk ģimeni un bērnus, bet arī kaut ko ietaupīt, ja tādi ārkārtas situācijām. Bet sapņi ne vienmēr atbilst realitātei. Cilvēki bieži vien ir pakļauti īpašām cenām precēm, vai tagad un tad piešķirt prieks, ka iegūst kaut ko sev. Lai gan tas būtu vērtsdaži simti, bet, jalīdzīga situācija, un jāatkārto bieži, pēkšņi atklāj, ka uzkrājumi ir nulle, un attiecībā uz pēkšņām un nepieciešamajiem izdevumiem, ne tikai, kur rakt.

Kāpēc ietaupīt

Varbūt bezjēdzīgi jautājums, bet tas ir nepieciešams, lai noskaidrotu šo faktu. Tops ar kopējo zemes, ja taspatiesais mērķis. Vieglāk pretoties kārdinājumiem, kas slēpjas mūsu maki, iespējams katru gadu. Tas būs tiešām grūti, jums ir nepieciešams, lai saglabātu līdz vismaz pamatu hipotēku par dzīvokli, ja katru mēnesi ir jābūt tādam, pavadītdažus tūkstošus par apģērbu, cigaretēm, alkoholam un sēžot ar draugiem kādā krogā. Pie ka, lai gan nekas nepareizs ar to, bet, jacilvēks nav jātērē, tāpēc tas parasti nav. Ir daži gadījumi, kad cilvēki iet uz krogu regulāri un dzert par cirvi, bet tie ir cilvēki no citas " kategorijā" jums tiešām nav vienalga, ka viņiem nav savu mājokli. Just sniegt viņiem patvērumu un viens kurjers ar saviem vecākiem un ikmēneša maksājumu, jūs atstāt krogs.

Ar mērķi

Tātad, ja mums ir iemesls vēlaties ietaupīt noteiktu naudas summu, kas parasti ir pievilcīgs, lai gan ļoti " ērts " izvēlnes viegli uzņemt jums. Prieks būs daudz lielāka, ja mēs beidzot dzīvot savā vai nopirkt izlaida savu pirmo auto, ko mēs esam sapņojuši uz brīdi. Bet kā pretoties sekojot, un tā vietā, lai izdevumu, jo to grūti nopelnīto naudu uz labu Finta kā " vairoties ".

Krājkonts

Pamatā ir jābūt norēķinu kontu un izveidot krājkontu. Tas nav svarīgi, vai jūsu banka, vai arī jūs varat izvēlēties no citām konkurējošām bankām. Parasti, krājkontiem bez maksas, praktiski lieta, ka cilvēki šeit vienkārši nosūtīt lielākas summas finanšu rezerves, kas ir akūti nepieciešams. Šā iemesla dēļ mēs arī izveidot krājkontu. Cilvēki atlikt un desmitiem līdz simtiem tūkstošu. Tie faktiski aizņemties naudu un bankas, jo peļņa no procentiem. Viņa klientiem sniedz daļu no procentu summas, kā noteikts iepriekš. Pēc kāda laika, sakarā ar inflāciju un citām ekonomiskajām svārstībām šī summa iet uz augšu un uz leju, varbūt, bet tikai zināmās robežās.

Kā krājkontu, un kāpēc man ir

Jebkurā gadījumā krājkontu tikai liels, lai uzglabātu un ietaupīt naudu. Ja jūs neesatmiljonārs, un procentu ienākumi būs, Dievs zina, cik apreibis, bet tur ir vairāk psiholoģiska ietekme, kurai ir tiesības atbalstīt lēmumus par ietaupot. Naudu no krājkonta var viegli konvertēt uz savu norēķinu kontu, un jums ir tā joprojām pieejamas. Tāpēc nav jāuztraucas par to, ka tad, kad runa ir par negaidītām situācijām, un jūs pēkšņi ir nepieciešama nauda, tas ir tikai jums, bet jūs nevarat izmantot.

Tas ir tikpsiholoģija

Krājkonts nav saistīta ar jebkuru karti un nosūtīt naudu praktiski tikai viens otram uz norēķinu kontu. Par labāko ietaupījumu katru mēnesi, aprēķināt, cik daudz jums ir nepieciešams tērēt naudu par kārtējiem maksājumiem un pārējo vienkārši maksājumu uz krājkontu. No pirmā acu uzmetiena, izskatās, ka jums nav daudz naudas, lai jūs mēģināt ietaupīt a'll iet viegli apmeklēt tautas restorānus un palikt mājās, kur viņi beidzot noteikt šķelto durvis no skapja. Ietaupīt, darīt to, kas ir vajadzīgs, un, visbeidzot, jums ir iepriekš savu mājokli.

Termiņnoguldījums

Kaut kas līdzīgs krājkontu, termiņnoguldījumu ar to atšķirību, ka šeitinterese ir lielāka nekā, bet priecājieties, un tāpēc nesaprot mērķis ir uzkrājumu kontu, jums ir jāzina, ka ir nauda, jums nebūs iespēja manipulēt, kā uzskaitītie krājkonta. Šis konts ir paredzēts, lai garantētu atdevi no ieguldījumiem, un sakārto uz noteiktu laiku kādā noteiktā depozīta. Labāku skaidrojumu - ja jūs dodat naudu šeit un vēlas gūt labumu, cik vien iespējams, organizēt termiņnoguldījumus uz ilgāku laiku un vietu, ciktāl tas attiecas uz lielāko summu. Bet atcerieties, ka visulaiku ar noguldīto summu nevar manipulēt. Tāpēcpraksē unparasts pilsonis ir vispiemērotākais, lai vispirms izveidot krājkontu, naudas kādu laiku, un pēc tam atlikt šo naudu, nodot to uz nepilna laika depozītu. Pēdējā posmā būs jautājums jums ir nepieciešama nauda norēķinu kontā, finansiālu noteikumu par uzkrājumu kontu, un ļoti ērti gūt naudu termiņnoguldījumā.

Celtniecības ietaupījumi

Ne tikai tiem, kuri vēlas veidot tur celtniecības uzkrājumus. Tas var būt, un kopumā sākotnēji tika īpaši izstrādāts, lai būvētu jaunu ēku, bet tagad, jo daudzi cilvēki par to pašu būvē. Nu pērk mājas, dzīvokļi un mājas vai dzīvokļi jau uzcelta. Jau pārāk redzēt, ka visi ģimenes locekļi, kas strādā vīriešu apģērbt sestdien devās uz ēku un palīdzēja ar būvniecību jaunu māju.

Kas strādā un kāpēc ir tā

Veidojot uzkrājumus irkredīta veids, kas tiek sniegta gan celtniecībai vai iegādei, jaunu mājokļu, kā arī tās rekonstrukcijas vai līdzīgos pasākumos. Tā ir paredzēta mājokļiem, un tāpēc tas parasti ir vecāki, kuru pamatā savus bērnus, lai sāktu dzīvē, lai viņi var atļauties savu mājokli. Priekšrocība ir tā, protams, ka tur tiek atalgots ar augstu interesi saglabāt atsevišķus noteikumus, tā palīdz valstij. Turklāt, jo ilgāk, jo lielākasumma aizdots jums, kad nepieciešams. Anyway -daļa jūs iekrājusi un citu nepieciešamo daļu no naudas jūs aizdot ļoti finanšu iestādi, ar kuru jums ir ēkas ietaupījumu pamatā.