Kā ietaupīt uz reklāmas biznesā

● 02. 06. 2014

Sākot uzņēmējdarbību, vai uz kādu laiku, kas veic savu darbību, un jūs vēlaties ietaupīt uz reklāmas izdevumiem? Tas ne vienmēr irideāls risinājums, taču tas var būt saskaņā ar atsevišķiem pieņēmumiem darīt labu reklāmu, un mazāku naudu. Protams, tas nav piemērots reklāma pilnībā atcelt, kā jūs lēnām netraucējot savu biznesu.

Kāpēc reklāma

Attiecībā uzuzņēmuma darbībai ir būtiska. Jo īpaši laba reklāma ir nepieciešama sabiedrība, iespējams, vairāk nekā jebkas cits, bet reklāma ir šeit domāts viss veicina preču vai pakalpojumu pārdošanu. Ir labs atskaites par saviem draugiem, ģimenes locekļiem, saviem draugiem, kolēģiem. Tas navlabākais un lētākais reklāmas. Bet ir arī citi, samērā lēti veidus, lai reklamētu un joprojām ir reklāmas ieņēmumiem. Tikai stick ar konkrētiem noteikumiem, un to mērķis ir vienmēr domāt par.

Ne visiem, katrā sludinājumā ir piemērota

Irdaudz reklāmas, vai tas ir stendi, drukas reklāmas avīzēs un žurnālos, bukleti, baneri internetā, mājas lapas, facebook, reklāmas par radio vai televīzijā, akcijas, un daudz ko citu. Attiecībā uz lieliem, starptautiskiem uzņēmumiem, kas ir izveidoti zīmola tēla reklāma ir nepieciešams, lai atzīmētu pastāvīgi zemapziņā cilvēku. Ar nosacījumu, ka pazūd, tas ir, piemēram, viņa pazuda sabiedrību. Viņiem ir izstrādāti stendiem un žurnālos visā pusēm, vai reklāmas vietas uz televīziju raidījumu visā valstī. Savukārt, mazie uzņēmumi un uzņēmēji paši, kas ir mērķētas uz konkrētām klientus, nav liels, valsts mēroga reklāmas nepieciešamība. Tas dotu viņiem naudas atkritumus un nevajadzīgas ziņā reakcijas laiku.

Tā kā, lai saglabātu

Sāktbizness vienmēr irliels ieguldījums sākumā, tikai taduzņēmējs var cerēt uz dažiem tas nopelnīto eiro, bet atkal ievietota materiālu iegādes izmaksas ir tik augstas, betuzņēmums ir uzplaukusi un nopelnījis, viņam vajag, lai jūs zināt par sevi un pasauli. Vispirms jums ir nepieciešams zināt, kuram jūs vēlaties strādāt - vecuma grupa, kas plašā teritorijā, uc Ja, piemēram, atverot masāžas salons, jūs saņemsiet galvenos klientus pieaugušo, kas strādā, jo tas ir tie, kas bija ievainots viņa muguru un nepieciešamību bloķētu kakla iedarbināt vēlreiz. Savukārt, ja nepieciešams, atverot disko klubs,informācija ir jāsniedz jauniešiem, pusaudžiem, jo viņi ir tie, kas pelna naudu.

Reklāmas iespējas " par brīvu "

Par laimi reklāmas, kas ir kā bezmaksas. Vienīgais, kas Tev izmaksās nedaudz domas un laiku. Izmantojiet Izveidojiet bezmaksas tīmekļa vietni. Kā uzņēmējs, ir, lai jūs varētu vispirms labākais risinājums, lai klāt. Īsi aprakstīt to, ko jūs darāt.

Tas ir nepieciešams, lai būtu pašreizējo cenu sarakstu un kontaktinformāciju. Šodien irlaiks, kad cilvēki sauc, lai uzzinātu cenu aizgājuši, tādēļ, ja jūs atradīsiet jums nav cenrādi lapā un produktiem, atrast kādu citu. Lapām jābūt skaidrai un patīkama. Par laimi izveidot nav normāli šodienas interneta lietotājiem nav problēma. Viss ir izveidota tā, ka jūs ar labu padomu.

Mūsu laikos fenomens

Kurš teica Facebook šodien, kā tas bija. Un tikai, lai jūs kā budding uzņēmējs bija pieejami pārāk. Facebook ir bezmaksas, un tur irdaudz cilvēku. Izveidot profesionālu mājas lapā, kā arī privāto un savienot tos. Tas kļūs jums sarakstu ar visiem saviem paziņām, kaimiņiem, draugiem, ģimenes locekļiem un viņu draugiem, lai jūs varētu izmantot lielisko reklāmas pilnīgi bezmaksas un mērķtiecīgu. Vidēji katrs parasts cilvēks uz facebook 300-500 draugiem, katrs no tiem ir daudz līdzīgu skaitu draugiem, lai jūs uzklausīt daudz cilvēku. Tas ir nepieciešams, lai izvēlētos veidlapas kaut ko, kas atspoguļo, ievērot tās krāsu, stilu un tā tālāk.

Īpaši notikumi

Pārdošanas veicināšana var izdarīt arī ar īpašiem notikumiem. Jūs varētu mēģināt atlaides portāliem. Apmērsikdienas " svaigs " piedāvā jaunas atlaides, liecina, ka viņi to dara, un tāpēc tiek piedāvāta arī preces un pakalpojumus, interesēm. Kaut arī jums tas maksās, un nav nopelnīt daudz, bet vismaz jums iegūt jaunus klientus nākotnē un cilvēki, piedāvājot jums rīcību, tiks meklēti.

Reklāma laikrakstos

Mazajiem uzņēmumiem un uzņēmējiem, tas ir piemērots arī reklāma drukātajos medijos, bet ne visi. Labākie vietējie biļeteni, no kurienes jūs veikt uzņēmējdarbību. Lielākā daļa ir bezmaksas, nosūta uz kastes, lai viņi nokļūst katrā mājā. Tie nav ietvertas paziņojumā uz kastes, kas saka neumisťování skrejlapas, tādēļ, ja jūs nodot rādīt reklāmas šajā šķēle, jums ir parūpējušies par labu reklāmu. Biļeteni pārvaldīt rajoni un pašvaldības, kas ir viņu drukātnorādīto summu, dažreiz es varu saņemt subsīdiju, jo tas ir viņu pienākums ir informēt iedzīvotājus par svarīgām izmaiņām dzīvē. Tāpēc reklāma šeit ir salīdzinoši lēts un efektīvs, salīdzinot ar citiem žurnāliem un laikrakstiem reklamēšanas.

Darbojas lieliski un ļoti stingru rīcību. Cik reizes nav pat nepieciešams ieguldīt lielu summu, unnaudu atpakaļ uz jums nekavējoties. Vienkārši pievienojiet mazliet radošumu un izmantot iespējas. Strādāt arī dažādos konkursos, tādēļ, ja jums ir nepieciešams, lai veiktu uzņēmējdarbību jomā, auto remonts, vai konkurenci, kura uzvarētājs saņems visu gadu transportlīdzekļa remonta un apkalpošanas maksa. Šāda konkurence būtu jāuzdod, piemēram, ņem priekšstatu par manu auto un rakstīt tekstu,ĶTR vienkārši izvēlieties savu auto pakalpojumu. Šie teksti tad pēc tās Facebook un mājas lapā. Tas kļūs jums uz zemapziņu visiem parastajiem pilsoņiem apkārtnē un apmeklēt jūs biežāk. Kaut gan varbūt ne uzreiz, bet laika gaitā. Gluži pretēji, jums materiālu daudzumu, ko var izmantot, lai turpinātu to popularizēšanu. Absolūti lieliski publicitāti un salīdzinoši lēti.