Kā īrēt dzīvokli bez nekustamo īpašumu

● 14. 06. 2014

Iespējams,vissvarīgākais ir atrast piemērotu īrnieku. Pirmais piedāvājums dod priekšroku, lai būtu zināms, un tad meklēt. Nekas slikts, ņemot foto no dzīvokļa un izplatot reklāmas uz vairākiem serveriem vietējos laikrakstos un uz ziņojumu dēļiem. Tajā pašā laikāideāls īrnieks irsieviete (māte), ar bērnu, jo viņa nopelnabērnam patvērumu, tā ir taisnība. Kad jūs dzirdat kandidātu kā pāris ar vienu bērnu vai vairāk bērniem, lai mēs varētu pieņemt, ka jūs meklējat pagaidu mājokli, līdz viņi atrod paši. Problēma, šķiet, ircilvēks 25 gadu vecumam, galvenokārt tāpēc, ka vara attīra,dzīvoklis ir pēc viņu sliktākā stāvoklī, maksājumu vēsture ir slikti.

Pirmajā sanāksmē, jautāt, cik daudz cilvēku būs apdzīvo vienu darbu un garumu nomu. Ja jums nepatīk kaut kas, noraidīt kandidātu, nevis gaidītnākamo.

Savstarpējās apmierinātību pamatā irlīgums, kas ārstē visas situācijas, kas var rasties, un definētu tiesības un pienākumus personām.

Vērts apsvērt, irjurists sastāda bruņu līgumu. Kaut arī jums ir jāmaksā daži grand, bet kādi strīdi ar īrniekiem var rezultātus daudz lielāku rēķina.

Pievienoju līgumu tikai uz noteiktu laiku. Pretējā gadījumā, tas ir ļoti grūti atbrīvoties no sliktiem īrniekiem un atgūt dzīvokli jūsu vajadzībām.

Noguldījuma sastāvs būtu skaidrs, un saskaņā ar likumu nedrīkst pārsniegt trīs reizes ikmēneša īres maksas apjomu un izmaksu avansa maksājumu. Noguldījumu var izmantot, lai nokārtotu parādu īres un citas izmaksas, kas saistītas ar izmantošanu dzīvokļa, bet šis fakts ir jāatzīst īrniekiem. Pretējā gadījumāprasība tiek aicināti piedalīties tiesā. Izbeigšanas nomasīrniekam ir atgriezt depozītu, ja tas tika izstrādāts.

Nomas maksas un nodevas, kas saistītas ar mājokli vienoties ar nomnieku atsevišķi. Visas maksas un ļautīrniekam jāmaksā, ja tās nav, tāpēc ļaujietīrnieks maksā maksu par backups ar to, ka jūs veikt izmaksas, kas jāmaksā pēc tam, kad gada pārskatiem. Ja jūs maksu līgumā, tāpēc tas var būt, ka iedzīvotāji būs atkritumi enerģijas un ūdens gadā, un jums nebūs iespēja saņemt naudu par maksu atpakaļ, jo ar viņu, jums nav nepieciešams, lai būtu sazināties. Vienmēr regulāri ūdens patēriņu un siltuma apstākļus pārbaudīt to ierakstīt. Ja esatīrnieks vienojas ilgtermiņa izmantošanu dzīvokli un nodot līgumu minot savu pienākumu veikt pārbaudi ierīces.

Rent pārbaudi maksāt skaidrā naudā. Sūtīt naudu uz kontu var nozīmēt zaudējumu kontroles pareizību. Turklāt, ja jūs apmeklējat iznomāt, jums būs iespēja pārbaudīt un pārliecināties, ka viss ir kārtībā. Pretējā gadījumā mums nav tiesību būtnormāls apmeklējums (ja vien jums ir nepieciešamās likumīgās pamatojumu - piemēram, remontdarbi) .

Līgums ujednejte, kaīres maksa tiks izmaksāta avansā, nevis kādreizējs ēru. Neaizmirstiet, lai noteiktu precīzu termiņu un labi, jums ir tiesības noteikt, ja īrnieks samaksas kavēšanās - Akts runā vismaz piecas dienas pēc noteiktā termiņa. Vai rakstīt līguma nosacījumus, saskaņā ar kuriem jums būs iespēja palielināt īres maksu, piemēram, inflācijas pieaugumu virs noteiktā līmeņa.

Kas ir svarīgi irjautājums par sīkiem remontiem un atlīdzināšanu. Līgumā ir jāiekļauj noteikums, kaīrnieks nedrīkst bez īpašnieka atļaujas dzīvokļa veikt būvdarbus. Tā var gadīties, kanomnieks ir veikt remontu dzīvoklī kaut ko, ko novērst tā izmantošanu. Tad jums var būt jāmaksā par izmaksām, kas saistītas ar remontu, un, ja jums bija, kam paziņojumu remonta iepriekš nebija tā. Kurš veiks nelielus remontdarbus jārisina līgumu, un, ja tas nav aizsērējusi, tāpēc viss balstās uz pleciem īrniekam.

Vai līgumos ietver visas personas, kuras ieņems dzīvokļa īrniekam, jo viņiem ir tādas pašas tiesības un pienākumi.

Ja jūs nesaņemat trim secīgām nomu,īrnieks var paziņot bez aicināt tiesā.

Denonsēšanu nosaka trīs mēnešu periodā, un jāsaņem rakstiski. Uzmanīgiem,likums parasti ir uz pusi īrniekiem, lai kādu daļu no līguma ir pretrunā ar tiesību aktiem, padara to par nelikumīgu.