Kā izdarīt līdzekļus no ES fondiem

● 08. 06. 2014

Ir cilvēki, kas pievienojasEiropas Savienībai neapstiprināja, un vēl kaut kā tā nepiekrita. Bet nekādā veidā, lai būtu kaut ko papildus, lai darīt, tikai saskaņot koncentrēties uz to, kā izmantot šo situāciju. Tas nozīmēja rasējums ES fondiem, kas mums ir iespēja kopš 2004 līdz šā gada beigām, viens vilnis,otra jāievēro.

Kas notiek

Galvenokārt par to, lai saskaņotu ekonomiskās un sociālās atšķirības Eiropas Savienībā. Ir desmit līdzekļus Eiropas Savienībā,Eiropas Reģionālās attīstības fonds,otrs irEiropas Sociālais fonds,trešais ir, tad Kohēzijas (Kohēzijas fonds). Netālu irEiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai, Eiropas Zivsaimniecības fonda, Kopienas programmām, Solidaritātes fonda, Eiropas fondu Globalizācijas pielāgošanas EEZ finanšu instrumenta / Norvēģijas.

Kā iegūt līdzekļus

Gluži vienkārši, vienkārši tos pieprasa. Lai to izdarītu, ir nepieciešams, lai ir projekts, kas atbilst kritērijiem, lai saņemtu dotācijas no ES. Pat pirms iesniedza pieprasījumu, ir nepieciešams sakārtot visu. Pirmkārt, noteikt, vai jūsu uzņēmums atbilst galvenajiem kritērijiem, lai atbalstītu uzņēmējdarbības vidi ES. Pierakstīties projektos, kurus var finansēt no ES līdzekļiem, un tajā pašā laikā atbilst vajadzībām jūsu uzņēmumam.

Pieprasījums līdzekļus no ES

Pieteikums ir noteikti navvienkāršs jautājums. Ir pētījumi, izmaksu un ieguvumu analīzi, sarežģītu finanšu analīzi, ietverot loģiskos projekta ietvaros, un var būt nepieciešami vēl vairāk. Kad uzņēmuma pieteikumu, kurā tā aicina apstrādāti, un tas nevainojami, jums ir nepieciešams, tajā brīdī, lai ļautu viņai iepriekš, un pēc tam tiks veikti, būt pacietīgam, jo pēkšņi jūs gaida vairākus mēnešus pirmsfaktiskās pieteikums ir apstiprināts, vai noliedza. Kadveiksmīgs pieteikumu rakstiska vienošanās par dotāciju.

Subsīdijas īstenošanas, uzraudzības nepieciešami

Bet, ja jūs domājat, ka ir uzvarējis, un tagad mēs varam uzsākt projektu, jūs nepareizi. Pieteikuma iesniedzējs saņem dotāciju laikā vai pēc projekta pabeigšanas, un, turklāt, tikai šajā gadījumā, ja tas atbilst visiem kritērijiem. Un vēl nav uzvarējis. Pēc šī perioda, visbiežāk tas ir pieci gadi, ir jāaizpilda pārraudzības procesu projekta.

Kas var pieteikties

Ne visi var saņemt naudu no ES fondu pieprasījuma. Vai drīzāk tā - lūgt par viņiem, nevienam taču ne visi var nokļūt. Lielākā daļa ir vai nu pašvaldības, vai novads. Arī ministrijas, paši uzņēmumi, uzņēmumi bieži vien prasa daudz bezpeļņas organizācijām, lai atbalstītu projektus, kas nevar citādi fonds,skola pati attīstībai izglītības programmas, kā arī pētniecības centriem, un nav ļoti bieži lūdz līdzekļus no ES arī īpašnieki transporta infrastruktūras būvniecībai jaunu ceļu, lielceļi un remonta esošie.

Kas ir bieži finansē no ES piemēro

Par ideju par to, kas ir iespējams, finansējums no ES pieteikties, jums ir jāzina, un kādi projekti bieži vien apstiprināti līdzekļus. Pozitīvi vērtējamas kā būvniecības un uzlabošanu ceļiem un lielceļiem, ti, transporta infrastruktūra. Papildus atbalstam uzņēmumiem attiecībā uz saviem darbiniekiem, kā arītehnikas iegādei un jaunu ražošanas zāles. Ļoti pozitīvas atsauksmes ir arī modernizēt ražošanas tehnoloģijas, organizācijas vai uzņēmuma vadību. Palielināt eksportu un sekmēt uzņēmuma ārvalstīs. Uzlabojumi un celtniecības atkritumu apsaimniekošana,enerģijas taupīšanas tehnoloģiju un izolācijas ieviešana. Novērtēta tūrisma attīstību un veicināt remonts pieminekļi un vecās, labi saglabājušās ēkas.