Kā izvairīties no parādu slazdā

● 08. 06. 2014

Ņemt aizdevumu vai aizdevumu mūsdienās nav nekas neparasts. Gandrīz visi kādā brīdī dzīvē aizdevuma ir bijušas vai ir, un šodien joprojām ir daudzi, daudzas ģimenes un indivīdi, kas ņem kredītus, viņi vēlas, lai pašu jūsu pašu mājās, kas ir noteiktiļoti labs risinājums. Šodientirgus irļoti liels skaits dažādu kredītu, pārsnieguma kredītus, viedkartes, aizdevumu, hipotēku untamlīdzīgi. Lai gan tas ir acīmredzami labi, katirgus ir augošs, unkonkurence ir liela, dažkārt jums nav vienkārši panākt, lailabāko un ērtāko jums plūdu piedāvājumu, jūs varat viegli pazust. Tādēļ ir nepieciešams, ja jūs domājat par kaut ko līdzīgu, ka viss, kas jums labu pārdomāt un apspriest ar partneri. Tā ir viena lieta, lai ņemt aizdevumu vai aizdevumu, un domāju, ka viss vienkārši atmaksāt, betrealitāte ir daudz savādāka, nekā to, ko jūs varat iedomāties.

Domāju, ka ļoti uzmanīgi, lai redzētu piedāvājumus no dažādām bankām, nav skriešanās atlasi, atlasiet tikai ar sevi, nevis to, ko jūs ieteiktu bankā, viņi vēlas veikt. Tas bieži vien irlabs skats uz kādu trešo personu, kas nav ieinteresēts aizdevumiem un kredītiem, un varbūt redzēt, ko jūs skatu. Pēc tam, kad kaut Abonementi, tad tas ir ļoti grūti izrauties no tā, un sākt ar tīru šīfera. Tāpēc dažādās finanšu konsultāciju ikdienas atgādinājums, ka, ja jūs vēlaties aizņemties naudu vai veikt hipotekāro kredītu, tai vienmēr ir jābūt kaut kas ir svarīgi. Piemēram, jūsu mājās, jūsu pašu mājās, mēbelēm,iegāde svarīgu iekārtu dzīvokļa (ledusskapis, veļas mašīna, utt.) Aizdevums lielāku TV, atvaļinājumā, un tāpēc tas nav pareizi, un tikai to, ka jūs varat nokļūt lielās nepatikšanās, kas būs pēc tam ievērojami sarežģī situāciju.

Mūsdienās, diemžēl, tā, ka cilvēki ņem aizdevumu aizdevumu. Traips Tas vienmēr kaut ko. Tas ir, bet ļoti slikts risinājums, jo mūsdienās jūs nezināt, kā būs rīt, un jums ir nepieciešams domāt par to, backdoor, kā arī noteiktu dzīves līmeni. Finanšu konsultanti arī ieteikt, ka pirms ņemt kredītu vai aizdevumu, atlikt summu, jums būs jāmaksā par 5-7 mēnešiem. Tas ir, kā jūs praksē, kā tā darbosies, kamēr jums ir aizdevumu vai kredītu. Jūs uzzināsiet, cik daudz tas ietekmēs jūsu finanses un cik daudz tas būs hit budžetu.

Ko visi būs nepieciešams ierobežot, un to, ko jūs varat atļauties, un kas nav. Ir skaidrs, kaierobežojums dažos gadījumos būs nepieciešams, jo, ņemot ikmēneša noteiktu naudas summu, un kam tas irļoti liela atšķirība. Noteikt savus maksājumus, lai, jums ir atmaksāt visus apstākļus, tas ir ļoti svarīgi. Ja jūs atstāt pāraugt savus kredītus virs galvas, tas irliela problēma. Šādasituācija ir jārisina, bet ne jūs atmaksāt aizdevumu, jums veikt citu aizdevumu. Lai gan tas iriespējams risinājums, bet tas tikai atrisina pusi. Kaut vienu aizdevumu, bet jums irdaudz vairāk, kas, protams, jums ir jāmaksā atpakaļ, anyway. Un tas, protams, nav ilgs laiks, lai nokļūt līdzīgām problēmām. Turklāt, jasituācija jums ir darīšana ar, lai jūs vienmēr aizņemties vairāk un vairāk, tad jūs atradīsiet sev spirāli vai slazdā, no kura tas ir sarežģīti, un bieži vien nav iespējams izkļūt. Jums ir jāzina, kā vislabāk aizņemties, lai izvairītos no parāda lamatas vai vienkārši spirāli. Šajā rakstā jūs atradīsiet nedaudz iedvesmu.

Kas sniedz aizdevumu?

Ir svarīgi zināt, ar ko jūs lietojat aizdevumu un ar kādiem nosacījumiem jūs lietojat aizdevumu. Tirgū vairāki desmiti bankas un nebanku iestādes. Starp tiem jūs varat izvēlēties, kas ir labi, jo, kā jūs uzlabot apstākļus, bet jums ir arī domāt par uzticamību banku un nebanku institūcijām. Ticamību var pārbaudīt internetā, ir dažādas diskusijas un viedokļus, kur cilvēki dalīties ar savām izjūtām un pieredzi. Ticamību var atrast arī par CBA mājas lapā. Jūs varat pārbaudīt banku iestādēm. Tie nebanku Jūs varat arī pārbaudīt gan uz kuģa, gan Leasing un finanšu asociācija.

Var arī darbā ar naudas aizdevēji, viņiem ir nepieciešams, lai dotu jums papildus piesardzība, un, ja tas ir tikaimazliet iespējams ar šādiem cilvēkiem,mudžeklis no tiem. Aizdevumu haizivis būtībā aizdot ikvienam. Jaaizdevums ir viegli pieejama, ātri, ne pierādīt savus ienākumus, tas viss liecina, ka jūs varat mīcīt lielas neērtības. Šīs neērtības var tikt atspoguļoti lielu interesi un arī ievērojamiem sodiem problēmas ar atmaksu. Vienmēr izlasiet līgumu pareizi, veikt to mājās, kur tas vēl lasīt, palūdziet, lai kāds, lai pārbaudītu summu parametriem, kas ir noteikti līgumā.

Aizņemas parādu? Nelietojiet to darīt!

Daudzi cilvēki nokārtot savus parādus citiem aizdevumiem. Tas, protams, nav labi, jo tas ir viegli nokļūt spirāli parādu. Eksperti iesaka, nekādā gadījumā nav aizņemties, lai nomaksātu parādus! Ja jums ir vairāki aizdevumi vai arī ierakstu reģistrā parādnieku, ja jūs vēlaties aizņemties atkal būstrūkums (augstākas procentu likmes,pieprasījums pēc ķīlas, utt.) Protams, tas nenozīmē, ka tā saņems aizdevumu, bieži vien cilvēki, kuriem jau ir kredīts vai kurām ir ieraksts, saņemt aizdevumu no bankas. Tā vienmēr ir bijusi stingrāki kritēriji.

Ikmēneša maksājumu apmērs var pieaugt lielā augstumā. Pasliktināt savu finansiālo situāciju, jums nebūs iespēja nākt klajā ar naudu, un jūs pēc tam likvidēt apburtajā lokā ar vienu apli pārrāvumi. Jums būs no mēneša uz mēnesi arvien vairāk parādu, jums nebūs spējīgs atmaksāt visu, kas jums ir, un līdz ar to arī draudošo problēmu, kas būs pasaulē. Parādu lamatas jūs varat uzņemt, ja jūs apvienot dažāda veida aizdevumiem. Piemēram,mērķi patēriņa kredīti, ātri payday aizdevumiem, uz nomaksu iegādāto preču untamlīdzīgi. Šajā brīdī, lai jūs vienkārši ir, Jūs esat slims, zaudējuši darbu, šķīries, lauza ar partneri vai bija slimības atvaļinājumā un ilgtermiņa saistībām jūs nodot.

Atrisināt problēmas, it īpaši laikā!

Mūsdienās, jūs varat kļūt parparādnieku gandrīz jebkurā laikā. Vienkārši nevar maksāt sodu par braukšanu nelegāli, aizmirst samaksāt telefona rēķinu par laiku,banka nevar maksāt iemaksu par laiku, nevis atgriezties laikā bankas naudu, kas jums ir aizņēmusies kredītkarti. Tas ir ļoti vienkārši. Šajā brīdī lec sankcijas par kavētiem maksājumiem, un summas ir augstāk un augstāk un augstāk. Galu galā, piemēram, soda naudu par biļeti var kāpt ārā no trīs tūkstošu tūkstošiem un pat vairāk. Jamaksājums būs problēmas, un jūs atradīsiet sev ar nespēju samaksāt, irnepieciešams atrast veidu, nevis uz, bet stāvēt saskarties ar to un risinātu problēmas sākas tūlīt! Runāt ar aizdevēju (bankas vai nebanku iestādēs, uc) par to, kā rīkoties un ko darīt nākamo. Jo ātrāk jūs sākat, lai atrisinātu šo problēmu, jo vairāk iespējas jums ir, un vairāk durvis atvērtas. Piemēram, jums ir vieta, jūs likts kopā atmaksas grafiku, atlikt kredīta maksājumus, konsolidēt veiktos maksājumus untamlīdzīgi.

Vairākas iespējas ir pieejamas, unjo ātrāk jūs rīkoties,labāk par jums. Ja jums nav nepieciešams maksāt dažus mēnešus, un nekas jums nav, tad jūs diez vai var lūgt dažas priekšrocības un kādu palīdzību. Problēmas nevar atrisināt ar sevi, un ir tendence augt un augt, un, galu galā, jums būs vēl sliktāk. Ja Jums ir problēmas ar atmaksu, mūsdienās ir klīnikas cilvēkiem finansiālās grūtībās. Padomu un nekas var noteikti palīdzēt jums tur, vai vismaz sniegt jums labu padomu. Ekstrēmos gadījumos, ja ir skaidrs, kaizpilde izvairīties, jūs varat doties uz personisko bankrotu. Viņš tomēr ir savi noteikumi, kas jums ir jāizpilda.