Kā izveidot ģimenes budžetu

● 08. 06. 2014

Ikvienam ir tendence, lai saglabātu. Ne vienmēr un visos apstākļos, bet, iespējams, neviens apzināti pērk produktus no pašu kvalitāti, betnedaudz dārgāka. Tāpēc tirgotāji vēlētos publicēt notikumiem, kas piesaista klientus, un pat populārākie ir tie - Pērk trīs, maksā divas. Vienkārši daudzums atlaidi un ietaupīt Paradoksāli, tiem, kam ir pilns iepirkumu grozs. Kas ir tas, ka kasē un ļaujiet apmēram vienu tūkstoti. Bet būtībā saglabā, joiegādi noteikta, nav ātri bojājošos pārtikas produktu prasa mazāk, un nopirka tos ar atlaidi.

Pērk darbībā

Nākamā lieta, tad ir, ja šie cilvēki spēj patērēt uzkrāto pārtikas patēriņa datiem, un tiek glabāti kā vajadzība pēc pārtikas un, vai kā citādi sabojāt. Tātad tas ir ar aptieka produktiem un daudzi citi. Daudzi cilvēki domā, ka, jalieta ir " tikai" 100 €, tas ir tāpat kā nekas. Apmēramsimts manā makā vairāk vai mazāk, nav teikts, ka tik svarīgi. Ja tādējādi pauda bažas vismaz reizi nedēļā. Mēnesī darot simtiem un četru gadu pat € 5200. Tas galu galā redzama summa.

Parnabadzīgajiem unbagātajiem

Bet tas nav tikai par izmeklēšanu. Neradot ģimenes budžetu, ir gan tiem, kas ir rūpīgi savukārt katrs eiro, tāpēc tiem, kam ir nauda, lai rezerves. Gada budžets ir veidots, lai būtu piemērotas pārskatu par savu izdevumu un ienākumu, kā arī citas iespējas. Tomēr katrs no tiem būs ieinteresēti, cik daudz viņi maksā par elektrību, ūdeni, telefonu, vai pārtiku. Tikai, lai viņš varētu zināt faktus un redzēt skaitļus viņa priekšā, vai un tāpēc nav ieteicams izvēlēties citu tarifu, šajā gadījumā, lai izsauktu.

Kur un kā sākt

Ar savu ģimenes budžetu jāsāk, cik drīz vien iespējams. Jābūt vai nu darbgrāmatu, piezīmjdatorā vai Excel loksnes. Tas atkarīgs no tā, ko viens vēlas. Tā ir taisnība, ka mūsdienās izmanto,pašreizējā Excel ir daudzas funkcijas, un ir nepieciešams tikai ievadīt ciparus, un tad redzēt, cik daudz jūs iztērējat, kur, cik daudz mēnesī, utt ir cilvēki tomēr dod priekšroku klasiskā metode un nav prātā dažas rēķināties kalkulatoru. Viens no veidiem, no otras puses, tas ir svarīgi, lai sāktu tiklīdz iespējams.

Ieņēmumi, salīdzinot ar izdevumiem

Izveidojiet sarakstu ar visiem jūsu ienākumiem. Pirmkārt, tas ir jūsu galvenais iztikas avots. Tas nozīmē, ka algas par darbu, ienākumi no otrā darbā. Skaits ir patiešām visu eiro katram, tāpēc pat tad, ja jums iet ziedot asins plazmu, vai neregulāri pārdot kaut ko internetā. Ieņēmumi jābūt tīrai, tāpēc pat tad, ja jums ir darba līgums € 20.000, oficiāli jūs piešķirat mazāks par sešpadsmit tūkstoši (pēc pašreizējiem standartiem). Ienākumi nav arī zināms, vai mēs veiksim pie ārsta un viņa jums iedos € 200 par vienu braucienu (cik daudz degvielas jums stāvēt, lūdzu iekļaut izdevumu). Tāpat neaizmirstiet sociālos pabalstus un iemaksas, ja tādas saņem.

Izmaksas

Pēc tam, kad ir iesniegts šīs vērtības, un viss saskaita, jums var ļoti patīkami pārsteigts, cik daudzmēnesī, tas tiks pievienots jūsu kasē. Kādu laiku vēl ērti justies laimīgs par un garīgi sagatavoti uzskaitot visus izdevumus. Šeit tas ir nepieciešams, lai sāktu ar pirmo regulāro izdevumu, tas ir - fiksēto un pēc tam koncentrēties uz" pārvietojas".

Fiksētie maksājumi

Fiksētās izmaksas ir domāti tie, kuru vērtība nemainās, tas paliektāds pats katru mēnesi, un regulāri ir jāmaksā. Tie ir hipotēkas, patēriņa kredīts, maksas televīzijā, radio, internets, izīrē. Neaizmirstiet, ka automašīnu un budžeta (ja jums nav jāmaksā katru mēnesi), atbildības apdrošināšana, ja nelaimes gadījumu apdrošināšanu, ja mēs esam vienojušies. Sarakstā izdevumus ietver arī personisko apdrošināšanu, tik traumatisks, vai dzīvi, kā arī īpašuma apdrošināšana, un kaut kur mēs esam novietojuši apdrošināšanu. Raksturīgi, ka šīs summas ir izmaksāti reizi ceturksnī vai reizi gadā, šķiet lietderīgi piešķirti par katru mēnesi, mums nav ne jausmas, cik daudz mēs visi ikmēneša pamatā. Neaizmirstiet, laikrakstu, žurnālu un citu, varbūt no pirmā acu uzmetiena niecīgu samaksu.

Pārvietojas maksājumus

Turklāt, vismaz, kas pārvietojas izmaksas, tāpēc šeit nāk samaksu par telefona, pārtikas un pārtikas un citām precēm, ko mēs pirkt un kādreiz tik kopumā tas ietver visus pirkumus, izmantojot kosmētiku, aptieka, aptieka, arī apģērbu un apavus. Ja mēs ejam atvaļinājumā, un tas,ievērojams daudzums mulsinoši, mums ir jāņem vērā savus tēriņus, kā arī citas ceļa izdevumi. Vai mēs vadīt savu automašīnu vai izmantot sabiedrisko transportu, abi varianti nāk pie izmaksām, tāpēc mums ir jāņem vērā.

Mēs rakstīt visu

Pārskatu par saviem maksājumiem, ir ļoti labākais, lai paslēptu visus dokumentus un pārrakstīt to vērtības. Šajā gadījumā, pat maksā, lai veiktu kredītkaršu darījumus, jo mēs zinām, kur mēs esam, un tieši cik daudz jūs pavada. Vienmēr ir pa rokai, ja jūs izdevumu saraksts precīzi norādīt datumu, kas bijapakļauta pirkuma un tās cenu. Iratšķirība, ja jūs pavadīt 500 € pārtikā gaļas, rīsiem, sinepes, garšvielas, eļļa, barankas, piens uc, vai tādu pašu summu par atvaļinājumu sveķains lāči, divi krītiņi jebkurus mazbērniem, kopumu karotes, bet mājās mums ir vismaz septiņi, par tabloīdu žurnāls, kas parasti nav lasīt labi.

Ko acis redz

Viss ir rakstīt un rakstīt tāpēc, ka, tiklīdz kāds ir " acis", un redzēt to uzreiz saprot, ka nevajadzīgu izdevumu un cenšas samazināt savus izdevumus, bez nepieciešamības, lai būtu. Tas ir labi, tikai tāpēc, ka jūs pakāpeniski izveidot dažas vairāk, un lielāku rezervi, ja pēkšņi izdevumiem, un tas nebūs tik saspringta viņam.

Katru mēnesi, visi dalīti

Vienmēr būtu informēti par izdevumiem un ieņēmumiem no viena kalendārā mēneša kārtībā. Jebkuros apstākļos, vienmēr sākas nopirmā ar tīru šīfera. Sekot katru iztērēto eiro. Tas būtu ļoti interesanti, ja jūs pērkat astoņus svaigu ikdienas ruļļos, un jūsu mājās ēst tikai seši, par katru dienu, tad tie ir divi atlikušie ruļļos, kas nav ne virsotra, vai citu dienu dreaming, un nu vai sacietē. Otrajā variantā vēl var ziņojumapmaiņas šādu maizi maizes drupatas, bet pelējums ir nepieciešams, lai atbrīvoties no, cik drīz vien iespējams. Par cenu divi eiro par roll, kopējās dienas zaudējuma (ja sēnīšu) 4 €. Mēnesī tas ir apmēram 120 €gadā, tad 1400 un € 40. Tas bija tad manāms summu. Kad skaitli, nekavējoties sākt iepirkties rūpīgāk un mierīgi, nevis pēc tam vienu vai divas dienasnedēļā, pērkot svaigu maizi izlaista, vai jūs ēdatdienas vecs.

Kas ir galīgie skaitļi

Kad jūs nokļūt līdz gala summu, izdevumu un ieņēmumu kalendārajā mēnesī, atņemt vērtības no otra, attiecīgi. atņemt izdevumus no ienākumiem. Ja mēs summa plus, tā irlaba zīme. Ja PRE - numurs ir " mīnus " zīmi, tad tas ir nepieciešams, lai skaņas signālu un nekavējoties, tiklīdz jūsu maksājuma limitu, jo pretējā gadījumā mēs nokļūt nepatīkamās parādiem.

Būt vienatnē vai kopā ar ģimeni

Pretējā gadījumābudžeta forma, tu esi viens. Tādā gadījumā, jums ir visus numurus uzraudzībā un katra "eiro" tikai zināt. Bet, ja tu dzīvo kopā ar draugu, laulātā un bērnu, tad tas ir vairāk izkropļots saraksts. Vai tas jānosaka tā, lai bērni pasākums, tieši kabatas naudu, kāpartneris, lai vienotos par veidojot budžetu kopā. Viņam ir interese, kur jūsu nauda bēg bieži, un kur jūs varat ietaupīt, ja nepieciešams.

Korekcijas budžetā

Kas reiz izveidota, tā nevar turpināt. Parpusgadu var būt atšķirīgs, vai darba vietas maiņu, samazināt izmaksas, atteikties, vai atmaksāt patēriņa kredītu. Tāpēc ir lietderīgi vērtība ne tikai regulāri skatīties un rakstīt, bet šajā ziņā, un uzraudzīt un regulēt.