Kā izvēlēties dzīvības apdrošināšanu

● 02. 06. 2014

Traģisku nelaimes gadījumu iespējamība nepatīk cilvēki domā. Tomēr tas ir nepieciešams, lai saglabātu šo notikt. Emocionāli ir grūti atrisināt. Mums ir jākoncentrējas uz mazināt finansiālo ietekmi.

Dzīve

Dzīvības apdrošināšana irprodukts, kas aizsargā savu ģimeni finansiāli, ja īpašnieka nāves. Konkrētais saturs atlīdzības tiek dota līgumu un mainās atkarībā no apdrošināšanas sabiedrībām, un jo īpašiveidu izvēlētā dzīvības apdrošināšanu. Dažas sugas var kalpot kā uzkrājumu un ieguldījumu instrumentu.

Dzīvības apdrošināšana ir jābūt virs visiem ekonomiski aktīvajiem cilvēkiem, kas finansiāli nodrošina savai ģimenei. Ir ieteicams iegādāties dzīvības apdrošināšanu, ja jūs lietojat ar savu partneri vai partneris hipotēku. Dažas bankas viņam pat šajos gadījumos nepieciešama.

Apdrošināšanas sabiedrība nav pienākuma sniegt dzīvības apdrošināšanu, kā arī daži interesē atsakās. To lēmumu pieņemšanā spēlēlomu vecums pieteikuma, bet arī tās risks veselībai. Apdrošināšanas kompānijas, protams, vēlaties, lai saglabātu prasības līdz minimumam. Riski ietekmē arī piemaksas summu.

Veidi dzīvības apdrošināšanas

Uzkrājošās apdrošināšana irapdrošināšanas apvienojums pret nāvi un taupīšanu. Daļa no naudas irkapitāla vērtība, ko apdrošināšanas sabiedrība iegulda un novērtē, un dzīvot, lai redzētu, vai apdrošinātās apdrošināšanas beigām, šo summu saņem atzinību atpakaļ.

Apdrošināšana irgarantētā minimālā naudas vērtību. Trūkums ir tas, ka jūs nevarat ietekmēt veidošanos kapitāla vērtības apdrošināšanu.

Ieguldījumu dzīvības apdrošināšana

Ieguldījumu dzīvības apdrošināšana ir saistīta ar augstāku vērtējumu, bet tas būs par augstāku ieguldījumu riska. Šī apdrošināšana nav piemērots konservatīviem klientiem. Ir svarīgi zināt, kā izvēlēties pareizo savstarpējo fondu attiecību atgriešanos un riska līmeni.

Term dzīvības apdrošināšana

Term dzīvības apdrošināšana nav uzkrājumu sastāvdaļa. Tā ir paredzēta tikai samaksājot noteiktu summu nāves gadījumā, ja klients saskaņā ar nosacījumiem, kas norādīti līgumā. Jalīgums liecināt, jūs varat savākt apdrošināšanas pabalstus.

Ar klientiem, kuri vēlas, lai " tikai" nodrošināt savu ģimeni, ja viņa nāves izvēlējušies termiņa dzīvības apdrošināšana. To bieži izvēlēts, lai nodrošinātu, kahipotēku.

Pensionēšanās Life Insurance

Pensionēšanās dzīvības apdrošināšana irīpašs apdrošināšanas veids, kas kalpo, lai savāktu naudas summu, kas tiks maksāta kā ikgadējie pabalsti vecuma klientu. Nāves gadījumā segums, ir tikaineliela daļa no prēmijas. Lielākā daļa naudas ir novērtējuši.

Ieguvumi no Life Insurance

Galvenās priekšrocības, dzīvības apdrošināšana ir sniegt apdrošināšanas aizsardzību. Atkarībā no izvēlētā dzīvības apdrošināšanas veidiem, ir arī citas priekšrocības - naudas vērtību un izvēlēties ieguldījumu stratēģiju.

Jūs novērtēsiet iespēju nodokļa bāzi, nodokļu atvieglojumus un spēju nekustīgas apdrošināšanu par labu jebkuru fizisko un juridisko personu atskaitīšanas.

Par viņa dzīvības apdrošināšanu un ieguldījumus tajā nevar nonākt pie tā izpildi. Šos līdzekļus nevar likumīgi konfiscēt.

Kas ir svarīgi rūpēties, kad nodarbojas ar dzīvības apdrošināšanu

Trūkumi rodas atkal izvēlas no konkrēta veida apdrošināšanu. Par tirgum piesaistītajiem dzīvības apdrošināšanas riskam irslikta izvēle stratēģijas. Starp citiem trūkumiem, kas iespēju noraidīšanas apdrošināšanu.

Galvenais trūkums irtas, ka dzīvības apdrošināšana irsamērā sarežģīts produkts, kas jums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, ka jūs pareizi konfigurēt to. Pretējā gadījumā jums nedos to, ko jūs sagaidāt no viņa.