Kā izvēlēties fiksēt hipotēku

● 10. 06. 2014

Ja jūs vēlaties veikt hipotekāro kredītu, Jums nepieciešams pārdomāt daudzus aspektus attiecībā uz tās optimālu iestatījumu. Viens no tiem irlaiks fiksāciju. Kas tas ir un kā izvēlēties fiksācija.

Kas tas ir fiksācija

Fiksācija irlaiks, kadhipotekāro aizdevumu atmaksāts pēc kursa, kas ir panākta vienošanās līgumā. Tas irfiksētas procentu likmes. Tas nozīmē, ka pat tad, ja tirgus procentu likmes kāpums vai kritums, jūsu likme netiks ietekmēta.

Fiksācija var būt vienu gadu, bet jau vairākus gadus. Tā ir visbiežāk izvēlas noteikšanas perioda laikā 1, 3 līdz 5 gadiem. Ieteicams eksperti pat ilgāks fiksāciju.

Kā ievēlēt fiksācija

Jo priekšroka ir īsāki fiksācija. Tas padarīs jūsu hipotēku elastīgāku, ne tikai attiecībā uz procentu likmēm. Brīdī fiksācijas ir varat veikt citas izmaiņas, kas saistītas ar jūsu hipotēku (vairāk par to vēlāk) .

Parasti cilvēki izvēlas fiksācijai paredzamajiem attīstības tempiem. Japašreizējais periods zemām likmēm, kurš irgarāks periods fiksācijas, jo īpaši, ja ir paredzams, ka cenas pieaugs. Ja, gluži pretēji augt, ir ieteicams izvēlēties īsāku laika posmu no fiksācijas. Protams,vairsfiksēto periodu izvēlaties,jo grūtāk ir aprēķināts prognozi.

Apsverot laiku fiksācijas hipotēkas sekot trim pamatkritērijiem - ienākumi, likviditātes un riska. Tas irvispārīgs noteikums lēmumus par finansēm, un arī uz vēlēšanu fiksāciju.

Optimāla hipotēku, ar kuru jūs būtu apmierināti būtu lēts, jūs varētu mainīt to, un būt pārliecināti, ar zemāko risku. Visi trīs kritēriji nevar sasniegt, tāpēc sekojiet saskaņā ar to, kas ir vissvarīgākie, lai jums.

Ja jūs vēlaties, lai varētu risināt atšķirīgi ar hipotēku, kas īsā laikā, izvēlēties īsu noteikšanas perioda. Ieņēmumu ziņā, šajā gadījumācena ir arī vēlams īsāku fiksāciju. Ja jums nav risks kaut ko, tas ir labāk par jumsilgu laiku fiksācija.

Izmaiņas laikā fiksācijas

Izvēloties fiksāciju, ir svarīgi saprast, ka nemaina, tikai procentu likmes, bet arī augstumu daļām, summa samaksātajiem procentiem, un līdz ar to arī nodokļu atvieglojumus, ja tas tiek piemērots.

Jamājsaimniecības saspringto ģimenes budžets ir vieta bažām, ka, kredītu un dārgu sadzīves būs grūtāk atmaksāt hipotēku. Lielākā daļa no ietekmes nav tik krasas, jopieaugums ir vispārējais cenu kāpums, un šādos gadījumos parasti palielinās algas.

Jums nav jāsamierinās ar likmi, ko piedāvā jums ar savu banku

Un ko tad, ja jūsu banka piedāvā procentu likmi, kas jums būs pārāk dārgi? Laikā, kad fiksācijas, jūs varat refinansēt savu hipotekāro kredītu, piemēram, hipotekāro kredītu, lai atmaksātu daļu vai visu, bet arī, lai pārslēgtos bankām ar labvēlīgāku procentu likmi. Ja jūs apsver šo iespēju, aprēķināšana, ja jūs patiešām atmaksājas. Nav tiesnesis to tikai ar interesi, bet arī saskaņā ar maksājumiem, kas saistīti ar izmaiņām, jaunu aplēsi par īpašumu, kas parasti prasa jaunas bankām.

Pašreizējās procentu likmes unspēja pāriet uz citu banku, lai noskaidrotu pirms fiksācijas laiks. Daži cilvēki pagaidiet, līdz viņi var saņemt vēstuli no bankas, bet tas ir iespējams, ka jūsu banka noteica ļoti īsu periodu, apstrādes, kuraielpas viss out. Atcerieties, ka bankas interesēs ir, lai dotu jums īsu laiku, lai padomātu, lai nerefinancovali savu hipotekāro ar citu banku. Uzzinātu, viss, kas jums izlemt, ja jūs palikt bankā vai atstāt, vismaz vienu mēnesi pirms laika fiksāciju.