Kā izvēlēties finanšu konsultantu

● 10. 06. 2014

Pārvaldīt naudu, radot finanšu rezerves, investīcijas... Tas viss var būt ļoti grūti lajs. Ja jums nav izglītot tādās jomās kā finanšu, sazinieties ar finanšu konsultantu.

Finanšu konsultācijas

Finanšu konsultācijas irpakalpojums, kas nodrošina finanšu konsultācijas privāto un publisko tiesību subjektiem. Mēs koncentrēties uz tām privāti.

Finanšu konsultāciju palīdz cilvēkiem organizēt un gūt labumu no pieejamiem līdzekļiem, aizsargātu aktīvus, drošu pensiju ienākumus, bet var skart arī mājokļi.

Finanšu konsultācijas var klientam jāmaksā saskaņā ar līgumu par konsultāciju pakalpojumiem (galvenokārt kā vienreizēju maksājumu), bet arī, lai apmierinātu dažādas finansiālās konsultācijas par brīvu. Tas nenozīmē, ka tā būtulabdarība, bet finanšu konsultāciju pakalpojumi tiks izmaksāta no finanšu tirgus. Abi varianti ir savas priekšrocības un trūkumi.

Izvēloties finanšu konsultantu

Finanšu konsultants var sniegt informāciju, kas būs noderīga jūsu finansēm. Paldies jums izvēlēties pareizos investīciju instrumentus, krājkontiem, kā arī hipotekāro kredītu un citu bankas produktu. Lai patiesi sasniegtu šādu rezultātu, ir nepieciešams izvēlēties kvalitatīvu finanšu konsultantu. Tas var nebūt viegli. Ne visi ir eksperti, kuri uzticēt naudu, lai samaksātu, vai lēmumi par savu naudu.

Kā izvēlēties pareizo finanšu konsultantu?

Finanšu konsultants vislabāk ir izvēlēties, pamatojoties uz pozitīvas atsauksmes, bet ne svešiniekiem, bet mīlēja pat tad jums vajadzētu pārbaudīt, vai attiecīgā finanšu konsultants ir piemērots Jums.

Mēģināt atrast pēc iespējas vairāk informācijas par viņu internetā, un, ja jūs risināt kādu un tikties ar viņu, pieprasīt papildu informāciju - kā irsadarbība ar tām, utt Jūtieties brīvi arī jautāt par to, kādā veidā tas tiek atalgots par savu darbu. Jūs atradīsiet, ja tas maksā komisijas (vai kas sadarbojas), vai arī no jūsu nodokļiem.

Kvalitātes finanšu konsultants es zinu, ko tas slēpj savas komisijas un demonstrē savu uzmanību uz finanšu tirgu.

Finanšu konsultants, kurš irprofesionālis savā vietā, jums būtu uzdot sev jautājumus par Jūsu vēlmēm un plāniem, un tādējādi jums pielāgot produktu piedāvājumu. Ikvienam, kas būtu kaut kas cits. Jafinanšu konsultants mēģina uzspiest visus tos pašus produktus, kaut kas nav kārtībā.

Ir ieteicams sākt strādāt ar finanšu konsultanta, kurš ir asociācija. Ja saskaņā ar vienu no šīm apvienībām, jums ir iespēja pārsūdzēt unasociācija nodarbojas ar savu lietu, un tiekties jūsu kompensāciju.

Ko skatīties, kas paredzēti, meklējot pareizo finanšu konsultantu

Izvēloties finanšu konsultantu, sargieties no tiem, kas nebūs push jums uz finanšu produktiem, nezinot savu finansiālo situāciju un nākotnes finanšu plānu. Daži no jums var pat mēģināt manipulēt ziņas, piemēram, "Jebkurš gudrs cilvēks jau ir šo produktu... " utt Neļaujiet sevi manipulēt.

Ir aizdomas, jums arī būtu jābūt, ja jūs vienkārši finanšu konsultantu stāsta par ieguvumiem, produktu un to riskiem slēpj jums un metas, kad tiek parakstītslīgums.

Aizdomās turētais ir arī tad, kad jūs mēģināt pārdot finanšu produktus, kas jau pirmajā dienā, ja tie piedāvā tikai ierobežotu produktu klāstu.