Kā izvēlēties pareizo auto apdrošināšanas

● 02. 06. 2014

Šodien, iespējams, vairs navnormālu ģimenes, kas nepieder auto. Kas ģimenes - un pašiem pieaugušajiem pieder viens, dažreiz vairāk pielāgotas automašīnas. Ja mēs ejam uz ceļiem un lielceļiem, mēs sastopam daudz automašīnu stāvvieta ap iepirkšanās un izklaides centri ir pilns ar automašīnām un šaurām ielām pilsētās. Vai jūs kādreiz esat mēģinājis skaitīt automašīnu jūsu apkārtnē? Ja jūs dzīvojat lielākā pilsēta, es domāju, tas vienkārši nieze visu laiku, jo jums iet apkārt auto, blakus stāv dažas automašīnas un pastāvīgi mainās - izbrauc un ierodas.

Auto apdrošināšana? vajadzība

Īsāk sakot - šodien irmoderna, civilizētā pasaule pilna ar automašīnām, un lielākā daļa cilvēku nevar pat iedomāties, ka mans auto nav. Tādēļ ir nepieciešams, lai būtu par savu auto apdrošināšanu vienošanās. Pirmkārt, ir tiesiskās prasības, un citi apdrošināšanas veidi ir diezgan pašu drošību.

Tas saplīst dienu unvētra būs. Tikainedaudz , kas, šķiet, tāpat kā detalizācija, var maksāt vairākus tūkstošus. Ja jums ir vienoties kopīgu un likumā noteikto atbildību, kā tas būtu bijis vienošanās jebkurš uzņēmējs no mehāniskā transportlīdzekļa, tad šāda labošana, iespējams, tiks samaksāts no apdrošināšanas.

Auto apdrošināšana

Apdrošināšana, oficiāli sauc par atbildības apdrošināšanu par transportlīdzekļaapdrošināšanas līgumu,kura mērķis ir aizsargāt veselību un trešās personas mantai, kas izraisa bojājumus transportlīdzeklim. Rīkoties, lai visiem tirgus dalībniekiem mehānisko transportlīdzekļu pieprasa sarunas un maksāt apdrošināšanu. Ir gan arī daži daredevils par savu auto apdrošināšana ir vienojušās, bet drīz kļūstkaitīga notikums būs tas "pasākums " valstsdaudz naudas. Turklāt tās var būt problēmas ar likumu, jo šis likums runā par pienākumu pret kuriem lencēm sevi.

Auto apdrošināšanas cenas

Šī apdrošināšana likums nav pienākums apspriest un maksāt. Tomēr attiecībā uz dažiem transportlīdzekļiem noteikti ir vairāk nekā lietderīgi slēgt līgumu to. Tas ir atkarīgs no konkrētā apdrošināšanas polises, apdrošināšanas, kas ir sakārtoti noteiktā privātā institūcija, kas organizē apdrošināšanu, kāda būs tās apmērs un tās īstenošanu. Nelaimes gadījumu apdrošināšana ir zināma nerakstīti noteikumi, kas nepieciešami, lai organizētu jaunu un gandrīz jaunu automašīnu. Jaoperators ir, piemēram, pērkot pavisam jaunu transportlīdzekli, tas maksās jumsdažus simtus tūkstošu (pavisam jaunu automašīnu), un, protams, tas tikai labi, un jūs nevēlaties, lai nāk.

Attiecībā uz to, ka automašīnas ir jābūt obligātai nelaimes gadījumu apdrošināšana

Ja jums radīt šo transportlīdzekļu satiksmes negadījumā, kurātransportlīdzeklis būs tā sauktais " norakstīt ", un jums būs tikai derīgas atbildības apdrošināšanu par automašīnu, un jums nav zaudēt vai " euro ". No otras puses, ja jums organizēt vispārējo apdrošināšanu, jums būs jāmaksā atsevišķos gadījumos pašreizējo cenu auto apdrošināšana. Protams,nelaimes gadījumu apdrošināšana var tikt izvietoti uz vecākiem automobiļiem. Bet tā var, tad viens operators ir jāizvērtē, vai ir vērts šādsieguldījums, vai pat labāk, ja noticis negadījums, tad nopirkt jaunu automašīnu, nekā ieguldīt avārijas.

Cena drošinātāji

Tas, cik daudz jums ir jāmaksā par savu auto, tas nav tik viegli pateikt. Galvenokārt tas ir atkarīgs no tā, kurdrošinātāju sarunas. Tātad, tiem uzņēmumiem, uzņēmumiem, pamatojoties uz to izvēlnēm un iespējām. Turklāt ir noteikti, pamatojoties uz transportlīdzekļa tips, dzinēja tilpums, vietu skaitu transportlīdzekļa vecuma un daudzi, daudzi citi fakti, kagala cena tiks noteikta.

Apdrošināšana

Tās pašreizējo īpašnieku civiltiesiskās atbildības Plus, jūs varat arī organizēt citas papildu apdrošināšanu. Ļoti populāri ir nepieciešams vējstikla apdrošināšana, kas nav tik dārgi (parasti maksā apmēram pieci simti eiro gadā uz auto), un pat vienkārša grants, kas var atšķirties no tuvās transportlīdzekli, jūs varat iznīcināt svarīgu vējstikla. Šajā gadījumāapdrošināšanas sabiedrība maksā jums nomaiņu.