Kā jūs izveidot finanšu rezervi

● 10. 06. 2014

Katru monētu skaits un zina katrs savu. Ikreiz, kad kaut kas var notikt, un jums būs nepieciešama nauda. Ja nav izveidotas finanšu rezerves, var rasties šķebinošs brīžus. Saskaņā ar aptauju,nākotne pieder aptuveni trīs ceturtdaļas iedzīvotāju, kas nav slikti. Vēl viena lieta ir, cik ilgi šī rezerve tāpēc var darīt, un, ja viņiem ir pietiekami finanšu rezerves. Ģimenes finansēm ir viensno sarežģītākajiem un ir nepieciešams, lai sagatavotu rezerves negaidītiem momentiem. Bet ne tikai ģimenes finansēm būtu dažas rezerves. O, ka vajadzētu rūpēties par katru personu.

Es varētu sākt ar mazāku summu

Dzīve mūs sagatavo un pilnīgi negaidītas situācijas, un brīdī, kad pēkšņi ienākumu samazināšanos vai pilnīgu zaudējumu rezerves ir ļoti nozīmīgs glābšanas punkts. Darbinieki saņems mēneša darba nespējas laikā aptuveni sešdesmit procenti no to regulāru algas, kas jau var būt manāms kritums. Tas neattiecas, ja uzņēmējiem, kuriem nav pienākuma maksāt veselības apdrošināšanu, un tad, kadslimība ir pilnībā izmantot,jo ātrāk maksāt slimības apdrošināšanu brīvprātīgi, tad saņemt laikos slimības vai eiro. Un tieši šādiem gadījumiem, izmantojiet termiņa noteikumus. Piemērotību pašreizējiem noteikumiem, bet ne visi saprot.

Tas bieži vien nav skaidrs, cik liels būturezerve būt, un, ja tiks saglabāts. Rezervi Ideāls uz īsu laiku jābūt augstumā no trim līdz sešiem ikmēneša mājsaimniecības izdevumus. Dažos gadījumos tomēr ir diezgan sarežģīti kaut katru mēnesi no savas algas, lai saglabātu. Atbildot uz radot finanšu rezervi, cilvēki var atrast sev pār malu parādu slazdā, jo jūs, iespējams, nebūs aizdot un saukt pie atbildības savu parādu. Parādu lamatas pati par sevi var izraisīt ļoti nopietnas eksistenciālas problēmas. Šī iemesla dēļ,īpaši ģimenes jārada pietiekamas rezerves, lai gan attiecībā uz saviem ienākumiem varētu būtvieglākais uzdevums. Tomēr jūs vienmēr varat sākt ar 100 eiro. Dažreiz pietiek nomainīt enerģijas piegādātāju vai mobilo pakalpojumu sniedzēju, un tad ielieciet ietaupīto naudu finanšu rezerves. Ietaupījums ir vienmēr pa rokai, un tas ir pamats, lai saglabātu naudu rezervē un nepadarīt tos visus katru mēnesi. Ziemassvētku dāvanas, lielākā daļa cilvēku maksā no pašreizējiem resursiem, un tikai aptuveni viena trešdaļa cilvēku, īpaši, lai saglabātu Ziemassvētkiem. Minimālās cilvēki jau zina iepriekš, ka jums būs veikt dažas veida Ziemassvētku aizdevumiem.

Vidēja termiņa un ilgtermiņa nodrošināšana

Meta īstermiņa noteikumus, tomēr ir, lai būtu iespējams ar tiem rīkoties nekavējoties, ja neparedzētās situācijās. Sakarā ar šo iekļaujas šādā rezerves veikalā produktus ar ļoti īsā laikā, kuru konti ir vērsti stingri uzkrājumu. Atlīdzību faktiski ir nedaudz vairāk nekā atlikumi norēķinu kontos, taču atšķirībā no tiem, jūs nevarat izvēlēties naudu no bankomāta. Tas ir labi, jonauda pēc vīrieša piesaistīja tik daudz, jo tie ir tik viegli pieejamas. Bet īstermiņa rezerve nedrīkst būtvienīgā iespēja, kā jūs veidot uzkrājumus, jo tie būtu jādara citiem izdevumiem, kas ir plānoti ilgtermiņā.

Vidēja termiņa rezerve tiek izmantota, lai iegūtu izdevumu, ko var iegādāties jaunu automašīnu vai pat māju renovāciju. Šajā gadījumā, jo vairāk noderīgus produktus, piemēram, termiņnoguldījumiem un celtniecības ietaupījumu.

Šī ilgtermiņa sniegšana šobrīd joprojām ir salīdzinoši reti. Šāda nauda būtu jāizmanto jaunu mājokļu vai lai nodrošinātu pensionēšanos. Šajā gadījumā runa ir par vairākiem ieguldījumu fondiem, pensiju uzkrājumu un papildu pensiju uzkrājumus. Ilgtermiņa investīcijas laikā, šie produkti piedāvā kopraža intriģējošs. Konsultants iesaka arī ieguldījumu dzīvības apdrošināšanu, kas nav pilnībā piemērota strīdi galvenokārt veic aizsargfunkciju gadījumā neparedzētu situāciju.