Kā jūs varat nākt uz augstāku ietaupījumus pensionēšanās

● 11. 06. 2014

Pensionēšanās noteiktijutīgs jautājums. Vai jūs gaida pensiju un skaitot uz leju līdz galam, vai arī jūs joprojām nevēlas doties pensijā un izmēģināt, cik tas iet. Pēc tam, kad tas notiek, ienākumus, kā arī, lai agrāk vai vēlāk, jums ir nepieciešams, lai sāktu, lai risinātu šo jautājumu. Daudzi cilvēki, kad runa ir pensijā, viņš uzskata, ka šis solis visi gali, es nevaru gaidīt kaut ko labu, es nekad to vajag, nevis cilvēki, neviens viņu atceras, runā tikai tad, kad runa ir par tirdzniecību, vai aiz viņa reizimēnesī kāds nāk. Ne vienmēr tas ir jāizbeidz šādā veidā, ir svarīgi saprast. Šodien tas nedarbojas, kā tas bija kādreiz, ka pensijā jūs sēžat mājās, gaida, lai kāds, lai apmeklētu pavedienu, priecēs jūs ar dažiem vārdiem untamlīdzīgi. Šodien irpienācis laiks senioriem ieinteresēti rūpēties par tiem, un cenšas nodrošināt, lai pensijas nebeidzās kaut ko, bet gan kaut kas atkal sāka kaut ko jaunu. Tādēļ, jums nav jābūt kaut kā nomākts, bēdīgs, nomākts un tā tālāk. Jums ir nepieciešams domāt pozitīvi, ceram uz jaunu posmu dzīvē, un nav jādomā par to, ko jūs zaudējat visu. Kā katrā dzīves posmā tu zaudē kaut ko, bet tas arī dod jums kaut ko, kas ir noteiktilabs.

Pensionēšanās Vai ir kāds dzīves posms. Tāpat kā tad, kad jūs strādājat, jūs nopelnīt naudu, lai jūs ņemt visu, kas ir nepieciešams mājās, maksā elektrība, gāze, īre, pārtikas untamlīdzīgi. Bez tam, jums ietaupīt kaut ko, jūs vēlaties meklēt kaut kur, kaut ko pirkt, ko baudīt. Kad jūs atstāt pensijā, jūs ne tikai nodarboties ar to, kā jūs garīgi. Ir arī svarīgi ņemt vērā to, ka jums ir likumīgas tiesības uz pensiju, kas būs jāmaksā valstij. Tomēr daudzu cilvēku pensijādaudz mazāka nekā alga, ko esat saņēmis savu ilgtermiņa nodarbinātību. Bet tagad ko? Ko darīt ar to, ka tad, kad jums ir nauda, tikai tiesības? Piemēram, tu izmanto, lai ir piecpadsmit tūkstošiemmēnesī, tagad jums ir tikai desmit. Protams, finanses ir jānotiek kaut kur. Jums ir iespēja gūt ienākumus uz dažām stundāmdienā. Tas izmanto daudzi pensionāri, jo tas ļaus viņiem veselības stāvokli, dažas stundasnedēļā strādā, viņi jūtas noderīgi, nepieciešams un arī nopelnīt eiro. Bet tie, kuri ir līdzīgi nenotiek atrast vasaras darbu, vai veselības iemeslu dēļ vairs nevar strādāt, nevar darīt neko citu, kā pa savām finansēm pareizi izvērtēt un grozīt tos tā, ka tie atbilst gan izdevumi un ieņēmumi. Un reizēm tas parasti nav pārāk vienkārša.

Protams, tas ir labi atcerēties arī to, ka pensijas nav nepieciešams tērēt tik daudz kā agrāk. Tomēr, mājoklis, elektrība, gāze, ūdens, pārtika uc ir jāmaksā. Tā irnepieciešamība. Šis raksts slēpj veida konsultācijas. Tas jums parādīs veidus, kā jūs varat iet un atrast tāmazliet, jo jūs varat ietaupīt. Tā tas nav, šķiet, no pirmā acu uzmetiena, bet zinu, ka ar mūsu padomiem, jūs varat ietaupīt dažus eiro noteikti ir plus jums.

Braukšanas maksa

Ja Jums tiek izmantoti ikdienas apmainīt ar sabiedrisko transportu, un mēneša laikā jums bija spiesti pirkt katru mēnesi, lai jūs varētu pilnīgi legāli braukt šos transporta līdzekļus, kas ir nepieciešams, tas viss jums pensijā ir likvidēta. Mēnesī, piemēram, ietaupāt vismaz tūkstoš eiro. Ja jūs braucat, ietaupāt autostāvvieta, jums ietaupīt daudz benzīna, kas noteikti navmaza summa. Turklāt, ja esat pensijā, jūs varat tikt galā ar dažādiem atlaides vilcienu, autobusu untamlīdzīgi, lai atkal jums ietaupīt, kad jūs iet galā.

Ritošais sastāvs

Ja jums ir divas automašīnas mājās un jūs un partneris jūs plānojat doties pensijā kopā, tas ir ļoti iespējams, ka jums saglabāt tikai vienu automašīnu. Divas automašīnas bija labi par transportu uz darbu un iepirkšanos. Tagad jums braukt tikai uz braucieniem un iepirkšanās, tas būs labi tikai viena automašīna. Ar automašīnu pārdošanu un saņemt naudu un saglabāt papildumēnesis benzīna otrajā automašīnā un apdrošināšanu. Naudas jūs nopelnīt no pārdošanas, jūs varat izmantot kopīgos izdevumus, vai arī jums ir iegādāties jaunu virtuvi, remontēt mājokli, doties atvaļinājumā untamlīdzīgi. Īsāk sakot, jums ir uzreiz pieejami līdzekļi, plus ikmēneša ietaupījums benzīna un ikmēneša uzturēšanas.

Empowerment savus pēcnācējus

Tas parasti notiek laikā, kad jums ir komerciālā procesā, kas apgūst ikdienas darbu. Dažiem, tomēr traucē neatkarību pēctečiem pensijas. Ja tas tā ir, pat jūs varētu uzmundrināt, jūsu finanses ir atbrīvoti, un ļoti, ļoti daudz. Vismaz trīs tūkstoši mēnesī, izņemot sevi, kas irpienācīga summa, lai jūs un jūsu izmeklēšanu. Izņemot mājokļa pabalstus, pārtiku, apģērbu un tamlīdzīgas izmaksas, kas jums var šķist nenozīmīgs, bet gan tāpēc, ka tas mēdz būt relatīvi augsts ietaupītā summa, un tas palīdzēs jums.

Ceļot

Daudzi cilvēki, kas strādā vēlas citu brīvdienu dzert luksusa, piemēram, kas peld ar pirmo klasi, luksusa viesnīcas, luksusa mājokļu untamlīdzīgi. Turklāt, lielākā daļa iet atvaļinājumā vasarā, galvenais brīvdienu periodu, ti, sezonas laikā. Ja esat pensijā, jums ir naudas iespēja doties gandrīz jebkurā laikā. Ārpus sezonas, kad lidojumi ir lētāki viesnīcas arī lētākas untamlīdzīgi. Turklāt, ceļojumu aģenti ir arī atlaides pensionāriem, tādēļ, ja jums nav piedot brīvdienas, pārliecinieties, lai izmantotu atlaides un ietaupījumus. Jūs neticēsiet, bet šādabrīvdienu no sezonas un plaknē ar tūristu klases jūs varat iet vēldažus tūkstošus lētāk, kas, protams, ir labs, un atkal tas palīdzēs jums ietaupīt naudu un saglabātmaz.

Jums nav nepieciešams daudz, lai saglabātu

Mēneša jūs maksājat salīdzinoši lielu summu pensiju shēmas? Tas irlaiks, kad esat pensijā, atkritumi. Jums vairs nav jāmaksā pensijas apdrošināšanu, pensijas jums ir, lai jums vairs nav jādomā par to, līdz jūs pensijā. Pat tad, ja jums ir jāmaksā € 500mēnesī vai tūkstoš eirogadā tev 6-12000, un tas noteikti nav maz naudas. Tāpēc tagad es tikai ietaupīto naudu var izmantot,var atbrīvoties no tiem, kā jūs vēlaties. Bet piesardzīgi, pat pensijas, ir labi, ir finanses, lai piesargāties un domā, ka pensijā pāris gadiem noteikti būs.

Darba apģērbs

Ja jūs strādājat ar augsta ranga pozīciju vai darba stāvoklī, kur jums ir nepieciešams, lai kleita noteiktu stilu, ievērojamu daudzumu ikmēneša izdevumus par apģērbu, kostīmi, Bussines modes apavi, rotaslietas, somas untamlīdzīgi. Bez tam, jums nebūs iet pie friziera tik bieži, jums ir nepieciešams, lai ik pēc sešām nedēļām, kas arī ietaupa šeit.

Ietaupot uz apdrošināšanas polišu un apdrošināšanas

Ja jums ir tikai viens auto, tāpēc loģiski, jums būs jāmaksā tikai vienu apdrošināšanu. Jūs varat arī atbrīvoties no citu nevajadzīgu apdrošināšanu. Piemēram, jums nav nepieciešams apdrošināšanas darbā, tas nav darbs, tāpēc nepastāv risks, ka kaut kas jūs samazinājās nejauši un izraisīt šādu kaitējumu. Turklāt, ja jums tiešām ir nepieciešams, lai saglabātu katru eiro, un jūsu bērni ir pilnīgi atsevišķas un droša, jūs varat arī atcelt dzīvības apdrošināšanas polisi, apdrošināšana pret bojājumiem, ko rada untamlīdzīgi.

Jūs varat pārvietot

Ve vienmēr vēlējās dzīvot ciematā, bet sakarā ar darbu, tā nebija labs? Katru dienu jums ir piecelties stundu agrāk, lai jūs esat ieradies strādāt uz laiku? Tagad jūs nokrita. Jūs varat mierīgi doties uz valsti, vai nolielāka uz mazāku dzīvokli. Ietaupījumi finanšu noma, elektrības siltuma, gāzes untamlīdzīgi. Ja jums ir māja pilsētā, jūs varat pārdot to vai atstāt mantojumā bērniem, un jūs pārcelties uz mazāku vienu. Lielāks dzīvoklis vai māja ir grūtāk finanšu, tehnisko apkopi, un jūs joprojām tajā sevi, kas nav ļoti labvēlīga. Mazāks dzīvoklis vai māja, jums būslabāk fit.

Sabiedriskā dzīve

Teātri, kino, izstādes, koncerti, pilis untamlīdzīgi. Jūs varat izmantot visas vecākie atlaides. Vai nav kauns, jo atlaidi jums teikt to parasti dara, piemēram, desmit līdz divdesmit eiro, betmēnesī tas ir bijispienācīga summa. Tā vietā, lai vakariņas, dodieties uz pusdienām, tas būslētāk. Ja jūs vēlaties spēlēt golfu, doties nedēļas laikā, prakses staigāt no rīta, arī masāža, sauna, kā arī. Nav rezerves jums, Dievs zina, cik tūkstoši, bet mēnesī ir vērts jums.

Viss tikai priekšniekiem

Ja tu dzīvo ar bērniem, ir skaidrs, ka jums pielāgot tos godīgi. Vai jūs pērkat pārtiku, kas garšo viņiem, jūs vārīti tas garšo viņiem, jūs maksājat savu kabeli, jo viņi skatījās uz to, jūs pērkat tonnu žurnālu, jo viņi lasa to, jūs maksājat internetu, pat ja jums nav iet uz to visu, untamlīdzīgi. Tagad šie posteņi tagad ir pensijā, un, kad jūs bērni bija aizgājuši, visu jūs varat, ko tu maksā, bet nav izmantots tikai atceltu. Tas arī ietaupīt pāris pennies.

Mēs ceram, ka jūs atradīsiet mūsu ieteikumus un padomus par to, kā jūs varat saglabāt pensijas, ir interesanti un būs izdevīga jums, un padarīt jūsu finanšu situācija uzlabosies un jūs varēsiet elpotmazliet brīvāk, bez jums fret pār savu finansiālo situāciju.