Kā konsolidēt aizdevumus

● 11. 12. 2014

Daudzi cilvēki pirms jums ir nonākušas līdzīgā situācijā. Viņi paņēma vairāk aizdevumu un tagad nespēj atmaksāt. Jūs esat situācijā, kad jūs atmaksāties vairākus aizdevumus no dažādām finanšu uzņēmumu? Šodien tas nav nekas neparasts, un šie maksājumi drīz var saņemt pa jūsu atmaksas iespējas. Risinājums būtu, ja jūs būtu konsolidācijas aizdevumus.

Jūs nezināt, kas tas ir? Konsolidācija Aizdevums modifikācija irkombinācija dažādu saistību bankām saistības uz vienotu banku. Priekšrocība ir ne tikai tas, ka tā samazina kopējo procentu likmi, betparādnieks pēc savas izvēles var izvēlēties atmaksas termiņu. Tas, protams, ar dažādām bankām atšķiras. Parāds nesamazinās, bet tas var samazināt jūsu ikmēneša maksājumus, un tādējādi palīdzēs ļoti.

Konsolidācija irprocess, kurāsistēma izmanto tikai finanšu un banku sektors, bet arī citas nozares, piemēram, loģistikas, mārketinga un tirdzniecības un citi. Tas ir faktiski nodot savu parādu trešajai personai, šajā gadījumābanka vai cita finanšu iestāde, lai nomaksātu mazākas summas, nekā jūs varētu maksāt nekādu konsolidāciju atsevišķiem uzņēmumiem. Tur būs arī lielāka skaidrība pa daļām parādniekam, jo daudzi iemaksas būs savieno tos. Trūkums var būttermiņa pagarinājums aizdevuma atmaksu un ar to saistīto maksājumu aizdevuma cenu. Zems irierobežots kopējo vērtību aizdevumu, kas nevar pārsniegt 150-200000.

Ko var šodien konsolidēt

Papildus patēriņa kredītiem un aizdevumiem no nomas uzņēmumi var konsolidēt aizdevumus sūknē caur kredīta un nomaksas kartēm vai pārtēriņiem. Produktu, kas var konsolidēt plīts, bet ar dažādām bankām atšķiras. Un ko bankas dod nosacījumus? Ja jums nav bijušas problēmas ar atmaksu,banka parasti nāk ārā, lai apmierinātu. Ja tā nav, nav gaidīt, lai iegūtu šo konsolidāciju. Faktisko līguma izpildi, tad nav grūti. Bankas pieprasa divas identitātes kartes, pierādījums par ienākumiem un iepirkuma dokumentācijā aizdevumiem, ko vēlaties, lai nostiprinātu.

Lai nostiprinātu savu atbildību, vai nepieciešama ķīlas. Izvēlieties starp datumu, kad jums būs atmaksāt aizdevumu. Ir daži ierobežojumi, piemēram, aizdevumu jūs vēlaties, lai nostiprinātu skaita un no tā izrietošo summu. Katra banka ir noteikusi šīs vērtības atšķirīgi, taču ne katra banka piedāvā nekādus konsolidācijas aizdevumus. Faktiskie konsolidācijas aizdevumus var nebūt ideāls ikvienam. Tās rentabilitāte ir balstīta uz summu, procentu esošo aizdevumu, lai jūs vienmēr rēķinātiespirmais, ja jūs atmaksāties konsolidāciju. Atcerieties, kasamazinājums ikmēneša maksājumos pagarināt atmaksas termiņu.

Tiem, kurus interesē konsolidāciju, kam pieder īpašums, ir cita iespēja, kas tā saucamajā. Secured konsolidāciju. Šis produkts ir ideāli piemērots tiem, kuri vēlas apvienot lielas summas aptuvenimiljonu kronu, un viņiem ir nepieciešams papildu naudu. Atšķirība no nenodrošināto konsolidācijas aizdevumu irprocentu summa. Tie ir zemākas, jonekustamā īpašuma ķīlabanka nodrošina augstāku garantēto aizdevuma atmaksu. Izmantojot šādu konsolidācijas aizdevumus var finansēt, nepārsniedzot 1,5 miljoniem. Iespējas, lai nostiprinātu esošos kredītus un pieprasīt hipotēku. Apdrošinātā aizdevuma konsolidāciju termiņš ir līdz 30 gadiem. Aizdevums parasti apstiprinās triju darba dienu laikā.

Kas ir nepieciešams, lai konsolidētu pašu

Konsolidācija nebūs nepieciešama savu apdrošināšanu vai jebkuru nodrošinājumu. Izvēlieties starp datumu, kurā jūs atmaksāt aizdevumu. Pastāv arī ierobežojumi, viensno kredītu skaits jūs vēlaties, lai nostiprinātu ungalīgo summu. Katra banka ir noteikusi šīs vērtības atšķirīgi. Ne katra banka piedāvā arī apvienot jebkāda veida aizdevumus. Faktiskie konsolidācijas aizdevumus var nebūt piemērota ikvienam. Tās rentabilitāte ir balstīta uz summu, procentu esošo aizdevumu, tāpēc vienmēr pārbaudiet vispirms aprēķināt, vai jūs maksājat konsolidāciju. Atcerieties, kasamazinājums ikmēneša maksājumos arī pagarināt šādu atmaksu.

Lai gan tas viss izklausās ļoti vilinoši, vienmēr rūpīgi izlasīt līgumu. Kaut arīcitēja procentu likme un summa daļām runā par labu konsolidēto aizdevumu var nebūt patiesi izdevīga. Ja tā izlemj priekšapmaksu lielāku summu, tas var radīt pienākumu maksāt maksu četri vai pieci procenti no šīs summas. Visas priekšrocības, kas saistītas ar šāda veida finansējumu var iet uz leju aizplūšanu, kas būtuļoti žēl.