Kā, kur un cik daudz jūs varat ietaupīt ar karti ISIC / ITIC / IYTC / ISIC Scholar

● 11. 06. 2014

Atlaižu kartes uz visiem tirdzniecības centru vai atsevišķu virknes veikaliem veidi bieži vien ir uz grabs. Es ne apšaubīt savas priekšrocības, kas, protams, nozīmē, - un es esmu pārliecināts. Šī raksta mērķis ir pievērst uzmanību, bet nedaudz interesanti atlaižu kartes, proti, ISIC / ITIC / IYTC zinātnieks vai ISIC karti,platums atlaižu gandrīz nav robežu! No atlaides transportam dažu pārvadājumu uzņēmumu starpniecību grāmatnīcās par snovbordu un slēpēm uz pārtikas labos restorānos. Visi kopā, tas nozīmē, ka pēc pirmā acu uzmetiena nekas neinteresanti karti ar FOTOM. Un tas ir ļoti vērts! Pieņemsim apskatīt iepriekš minētajiem kartēm tuvāk.

ISIC karte

ISIC karte irvienīgā starptautiski atzīta studentuidentifikācijas karti - viens, ka universitātes students, koledžas, vai augstskolas, vai pat citiem izraudzītiem gada pēcvidusskolas kursu. To izsniedz aizgādnībā UNESCO, kā arī ISIC asociācija. Studenta jautājumu var pieprasīt jebkuru dienu izglītību vidusskolā, profesionālo skolu, profesionālo skolu, koledžu un studentu organizācijas Izglītības ministrijas apstiprinātas. Apakšējā robeža ir noteikta 12 gadus vecs students (gadījumā vidusskolās),augšējā robeža ir noteikta. Šī karte ir ideāli piemērots studentiem, kuri jau ir sakarā ar vecumu virs 26 gadiem, nevar pretendēt uz citām atlaidēm. ISIC var piederēt kāds vecāks par 26 gadiem, kuri ir uzņemti pilna laika studijas. Daudzi (it īpaši)universitātes ir jārisina, un to studentu ID karti ar ISIC karti. Ar to, ka tas ir atkarīgs no studenta personīgi, ja jums jāmaksā gada licenci, kuru viņš aktivizē iespēju piemērot atlaides, vai, ja jūs atstāt ISIC kā tikai foto identifikācija un studentu identifikācijas numurs - bez maksas, bet nevar pretendēt uz atlaidi. Karte ir derīga 16 mēnešus.

ISIC karšu Scholar

Līdzīgi klasisko ISIC ISIC karte ir zinātnieks karte, kas ir domāts visiem pamatskolas skolēniem. Man ISIC Scholar ir izvēle plašu atlaides, bet arī citas priekšrocības, piemēram, spēja slēgt konkurētspējīgu ceļojumu apdrošināšanu, utt, sākumskolas skolēniem pieteikties. Karte ir derīga 16 mēnešus.

ITIC karti

ITIC karte ir atkaltikai karti, kas tiks atzīti visā pasaulē -uzmanīgi, tad, kad jūs esatskolotājs. Licences oriģināls var piemērot katram skolotājam, lai skolotājs pamatskolā, vidusskolā, vidusskolu un postsecondary izvēlēto unIzglītības ministrija atzītu veidu pēcvidusskolas pilna laika studijās. Nosacījums ir, kaskolotājs strādā vismaz 15 stundasnedēļā, un ir darba līgums vismaz uz vienu gadu. Ar karti ITIC skolotāja, tad var izmantot visas atlaides un priekšrocības, piemēram, studentu, kam ISIC ID karti. ITIC projekta mērķis ir aizbildnībā UNESCO izplatīt piemērotus apstākļus mācībām un motivēt cilvēkus šajā jomā. Atkal 16 mēnešu derīguma termiņš.

IYTC

Pēdējie veidi, kā iegūt atlaides pasaulē, lai gan neietilpst koledžas Campus, vai neapmeklē centrālo vai pamatskolu. Apzīmē visiem jauniešiem līdz 26 gadu vecumam, un to sauc IYTC. Vecums ir tiešāmvienīgais nosacījums. Var teikt, kakarte ir īpaši noderīga tiem, kas sākās pēc vidusskolas vai arī pēc tam, kad apmeklē Basic sāka apmeklēt vidusskolu. Ka pamatskolās un vidusskolās, jo katram studentam ir iespēja pieteikties ISIC ID karti. Karte ir derīga, tomēr ir tikai viens gads, kas ir 12 mēneši.

Visas minētās kartes ir kopīgs, ka viņiem ir zināma spēka. Attiecīgi, ja jums karti izgatavotas no, tad ir atkarīgs no jums, pēc derīguma termiņa beigām sasniedza padeves platību un formu maksu, pagarina licences kartīti atkal citam 12 vai 16 mēnešu periodā. Licencēšanas nozīmē, ka jums uz muguras pusē karti apzīmēs ar aizsargājošu emblēmu, kas kļūsdatums kārtējā mācību gadā. Spēku attiecīgajā gadā vienmēr sākas pirmajā septembrī viena gada un beidzas decembrī nākamgad - tas ir tad, kad tas irpirmo trīs no šīm kartēm (ISIC, zinātnieks ISIC, ITIC) .

Licences kopija ir nepieciešama personas apliecību (izņemot, protams, sākumskolas vecuma bērniem). Veidi, kā iegūt karti, ir vairāki, kas pēdējos gados pieaugošo popularitāti iespēju pasūtīt caurlaidi internetā. Alternatīvi, mēs varam ieteikt tikai personīgi apmeklēt centru, degvielas, kuru var atrast gandrīz katrā lielā pilsētā.

Atlaides kartes un karšu

Bet tagad to, kas ir uz kartes, visvairāk interesants fakts - atlaides! Parādīt šeitpilnu sarakstu gandrīz 125,000 atlaides visā pasaulē ir neiespējami. Bet pieņemsim, iepazīties arvisvairāk vēlamo un vispievilcīgākā.

Pamata sadalījums atlaides ir iespējama sadalījums atkarībā no tā, vai mēs esam ieinteresēti atlaidi mūsu valstī, vai arī tad, ja mēs esam ieinteresēti atlaides ārvalstīs. Sadalīt darījumus var būt arī atsevišķas " filiāles" vai " interešu sfēru ", kas ir transports, naktsmītnes, izglītība, izklaide, muzejs / galerija / slēdzenes, sports, restorāni, veikali, abonēšanas, veselība un skaistums, ziemas kūrorti, mūzikas festivāli un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi,sadaļā "Citi", kas var uzņemt visas atlaides, kas ir atsevišķas ikonas tā saucamo " maz". Mājas lapa piedāvā ērtu ISIC.cz ģeneratoru atlaides, kurā ikviens var atrast tikai tiesības lieta par sevi.

Ja jūs neesat no ISIC kartes īpašnieka asociāciju,, varbūt jūs varētu sākt par to domāt. Ja jūs ietilpst vismaz vienā no šīm kategorijām (vecums, profesionālā, pētījums), ir arī iespējams, lai soli pasaules atlaides! Vai esat pārliecināts, ka jūs ievietojāt reģistrācijas maksu un licences pagarinājumu tā vērts! Tomēr šīs kartes ir viens trūkums - atlaides ir tik daudz, ka jūs visi, protams, neatceros. Tāpēc, uzskaitītļoti interesanti jums, vai lūgt visur un jebkurā vietā! Tas ir labs padoms - īpaši Nekautrējies. Jums nav jāmaksā vairāk, nekā jums ir... Tātad, vai jūs esat apmierināti ar kartēm.