Kā lai izvairītos no finanšu grūtībām, darba zaudēšana

● 09. 06. 2014

Varbūt katrs darbinieks uzbruka kādreiz domājuši par to, ko viņš varētu darīt, ja viņš zaudējis darbu, jo īpaši, finanšu ienākumus. Protams,zināma daļa cilvēku, kas ir " sava " (darbs par samaksu), dažiem vairāk vai mazāk pensijā. Tātad tiem, laimīgs šis raksts nav norādīts. Citi, kuriem nav raksturīga " karjeras drošības" laiku pa laikam apsver ideju, kā to darītu, jadarbs nāca no un kā viņi izdzīvoja savu bezdarba periodu nekā tiem vēlreiz likteni.

Kad jūs mācīties viena nepatīkama ziņa, ka no tā, un datiem, jums ir bez darba, un piemēro pirmais noteikums - nezmatkovat un sekot ar vēsu galvu pēc prioritātes. Neapdomīgo rīcību un uzvedību bieži vien nodara vēl lielāku kaitējumu, un to pašu situāciju vai kopā visu labumu.

Pirmkārt, tikt galā ar savām saistībām attiecībā uz aizdevumiem un kredītiem. Hipotēkas, jums vispirms ir jābūt attiecīgā iespējams noslēgtie apdrošināšanas līgumi. Noteiktu, vaiaizdevums ir daļa no apdrošināšanas līgumu, kas varētu ietvert odstaveček apdrošināšanu pret bezdarbu. Ja jums ir apdrošināšana, lai justies brīvi ļaut apdrošināšanu, vai jūs pieteikties uz hipotēku. Kad jūs hipotekāro kredītu apdrošināšana aizsargā pret darba zaudēšanu, vai arī, ja jums nav vienojušies neko, un nezaudē sirds. Apmeklēt pēc iespējas īsākā laikā banku, kur jums ir hipotēku, un lūgt iespēju atsevišķa maksājumu grafiku vai samazināt ikmēneša maksājumus, jums ir iespēja atmaksāt atsevišķus ikmēneša maksājumus bezdarbnieka pabalstu.

Ja jūs apsver dzīvības apdrošināšana pār tās anulēšanu, jūs vienkārši labāk aizmirst to, jo tas ir absurds. Ir skaidrs, kaikmēneša maksājums ir vairāku € 100 līdz lai ir vairāk vai mazāk bez sāpēm darbību, ja ir pieejami, stabilus ienākumus. Un var tikai piekrist, ka tad, kad jūs paplašināt rindāsbezdarbniekiem unsituācija bieži mainās radikāli. Tomēr, atcelšana dzīvības apdrošināšanu, var būt pietiekami, lai jūs varētu nepatīkamas sekas. Pirmkārt, sagatavot aizsargājošu lietussargu pret negatīvo finansiālo ietekmi uz slimību un nepatīkamu traumu (jūs zināt, ka nejaušas likumu - Murphy Jūs sveicina...). Bez tam, jūs varētu izpildīt jebkuru " papildu nodokļi", kā arī izmaksas, kas apdrošināšanas uzņēmumi parasti maksas, kad tiek jautāts par pirmstermiņa samaksu. Lai norādītu viss, laisumma, kuru esat saglabājis, ņemot vērā apdrošinātāja, teica maksas tiks samazināta.

Pirmkārt, noskaidrot, vai jums ir līgums par dzīvības apdrošināšanu sarunu grozījumiem atbrīvojumu no maksājuma, ja darba zaudēšanas. Ja tā, jūsu secinājumi papildinājums izmantošanu, laiapdrošināšanas sabiedrība maksā piemaksas par sevi un palikt aizsargā pret negatīvajām finansiālajām sekām slimības vai traumas.

Jalīgums jūsu apdrošināšanas polise nav vienojušās kaut ko, tāpēc uzskatu, samazinot maksājumus, lai segtu dažādus riskus. Šo procedūru var panākt mazāku prēmiju desmitiem procentiem.

Patēriņa kredīts (ja tādi ir) ir līdzīga, atkārtoti izskata šo nolīgumu, kas satur noteikumus par kredīta apdrošināšanu. Fakts ir (bez jums nezinot to - aizdevējiem, piemēram, viņas ļoti " ievieto " uz vienošanos bez klienta piekrišanas), ir ļoti bieži ir daļa no aizdevumiem. Tādēļ, jums ir lieliska iespēja, ka jūsu parādus maksās apdrošināšanas kompānija, kas jūs strādājat. Pretējā gadījumā, jums nav citas izvēles, kā vien lūgt kredīta uzņēmums, kas irpakalpojumu sniedzējs jūsu aizdevumu,iespēja grafika indivīdu, citiem vārdiem sakot, lai samazinātu summu daļām.

Ja darba zaudēšana ir vairāk nekā vēlams strādāt pie izmaksu samazināšanas, kas, diemžēl, ir saistīta ar samazinātu dzīves līmeņa. Tomēr jāatzīmē, kapagaidu jostas savilkšanas ir daudz labāk un vieglāk veids, nekā to, kas varētu sekot, ja mums pievienoties, lai samazinātu dzīves līmeni un pāriet uz lasīšanas izvēlnes aizdevumus un tādējādi par aizdevumiem. Tādā gadījumā jūs varat sagaidīt, ka agrāk vai vēlākproverbial auss norauj un jūs augtu tādā situācijā, kad jūs nevarēsiet atmaksāt jaunu aizdevumu. Ceļojums uz " kredīta " ellē cits var " atdzīvināt " tiek sadalīti ķīlis ķīlis - pieturoties aizdevumus citu aizdevumu. Pēc šīs baigs gaida pareizu pievilkšanas arvienīgā atšķirība ir tāda, ka gada beigās šī josta būs pull bezkompromisa līderiem kredītu uzņēmumiem vai izpildītājs.

Tāpēc, darba zaudēšana, aizmirst citus jaunus aizdevumu produktus, vai ilgākā formā patērētāju, somu, ātri, tiešsaistes vai cita veida aizdevumiem, un kredītkartes, pārtēriņiem un citi.

Tikai ar savlaicīgu komunikāciju ar atsevišķiem finanšu uzņēmumiem, jūs, iespējams, var samazināt savu kredīta maksājumus un atlikumus līdz tādam līmenim, ka jūs varat atmaksāt bezdarbnieka pabalstu. Un ar papildu apdrošināšanas izmantošanai ar savu esošo kredītu un apdrošināšanas līgumiem, jūs varat ar tīru šīfera un bez lielas komplikācijas izkļūt no lipīga situāciju un jūsu ģimenes budžetu nebūs pasargāta skarbu finanšu "bija ".