Kā līzinga?

● 11. 12. 2014

Pirms jūs nolemjat atjaunot savu flotes uzņēmumu vai ģimeni, tā irlaba ideja, lai salīdzinātu automašīnu finansēšanas. Vai ir faktiski vairākos veidos, kā tās var iegādāties jaunas automašīnas.

Finanšu līzings

Visbiežākās veids, kas joprojām izvēlas lielākā daļa uzņēmumu, irklasisks finanšu līzings. Šajā gadījumā, pamatojoties uz līgumu, jums ir jāmaksā regulāras ikmēneša maksājumus. Kopējā summa pluspirmā iemaksa. Kad atmaksai visu summu,automašīna pārslēdzas uz savā rīcībā.

Operatīvais līzings

Pēdējos gadospieaug interese par cita veida - operatīvais līzings. Pamats šajā gadījumā irvienāds katram mēnešu transportlīdzeklim veikt maksājumus norunāto summu. Tačuatšķirība ir tajā apstāklī, kaauto pat pēc atmaksas, attiecīgi, pēc tam, kad beidzies līgums paliekīpašums līzinga kompānija.

Cena Operatīvā noma ir izdevīgi, jo nav pirmā iemaksa. Tas faktiski ir ilgtermiņa nomas transportlīdzekļi ar ikmēneša maksājumiem Jūs maksājat tikai starpība starp izmaksām un garantēto atlikušo automašīnas vērtību brīdī, kadlīgums beidzas.

Priekšrocības operatīvām nomām

Atšķirība starp darbības un finanšu nomu klasiskus slēpjas faktā, kapirmais minētais variants ir galvenokārt vērsta uz transportlīdzekļa izmantošanu, betmērķis otrā varianta irgalīgs nodošana klientam.

Pakalpojumi, kas saņem saskaņā ar operatīvo nomu transportlīdzekļus

Operatīvais līzings irideāls risinājums uzņēmumiem, kas vēlas, lai vienmēr ir kvalitātes flote, kas izpaužas vecs. Līgumu var pastāvīgi atjaunota. Turklāt saistībā ar iekļauto pakalpojumu finanšu līzings nav īpaši izplatīta. Tie ietver visas apdrošināšanas norēķinu, maksājumu visas nodevas un nodokļus, tad arī regulāru auto apkopi, riepu nomaiņu vai tiešos palīdzības un aizdotai transportlīdzekļus, ja šis līgums pašlaik nekustīgs. Strong līzinga kompānija var arī nodrošināt labvēlīgus apstākļus sniedzējiem degvielas kartes, auto detaļu mazumtirgotājiem.