Kā mācīt bērnam pārvaldīt naudu

● 09. 06. 2014

Nav nepieciešams veikt kādu īpašu noteikumu, bet tikai pamati. Vienmēr atcerieties, ka, kā jūs izturaties pret naudu ar jums un pret viņiem, kā arī Jūsu bērnam. Un ne tikai ar naudu. Komplektā ar visu mūžu. Kobērns jau no mazotnes, viņš redz, jūtas, un uzskata par pašsaprotamu, un tādējādi uzvedas.

Cik reizes vecāki vēlas, laibērns devās uz klavierēm, un tomēr neviens no viņiem nav ne spēlēt kādu mūzikas instrumentu. Bērns nesaprot, un, javēlme sevi mācību klavieres, tas nav nepieciešams, lai piespiestu to. Vecākiem tas maksās daudz naudas un viņu pēcnācējiem, vienlaikus noraidot spēli, neiet uz viņu un nevis praktizēt. Un tad tas ir ļoti slikti.

Banknotēm kabatās

Tātad, pat tad, ja izglītība, kā rīkoties ar naudu, dod bērnam pareizu piemēru. Daži, īpaši vīrieši, lietoti monētas, banknotes, bet arī atšķirīgs savās kabatās. Nav brīnums, ka patbērns, ja viņš saņemnaudu rites visas vietas, izgaismovar zaudēt vai kāds nozog to. Un ne tikai. Šajā gadījumābērns nekad nevar iegūt pārskatu par to, cik daudz naudas jums ir, un to, ko var vai nevar atļauties iegādāties tos.

Cūciņa

Ātrākārstēšanabērns mācās ar naudu,jo ātrāk jūs būs badass. Jā, ja jūs neesat dzimis, tas nav nepieciešams, lai sāktu lekciju par naudas vērtības, bet gan, lai būtu lielāks un sāk iet uz skolu. Tur var būt jebkurā spēlē, tikties ar naudu. Arī vecmāmiņas, onkuļi un citi ģimenes locekļi mīlu bērns atspoguļo minēto naudu saldējumu uz karuseļa, un tā tālāk. Jo tādējādi ziedoto naudu, tiek pieņemts, kanaudu atpakaļ, parasti nekavējoties nogalināti. Kas nav, vai ne pilnībā. Attiecībā uz šiem gadījumiem, tas ir labi, lai bērnu uzkrājumu cūciņa banka.

Pasaki viņam, kā izturēties pret cūku, jums vajadzētu iekļaut arī savu piemēru, kā jums patīk maz taupīšanas par sevi un to, ko liels prieks jums bija, kad jūs, tadviss cūciņa lauza, un jums bija tik daudz naudas, ka jūs varētu saņemt lielu velosipēdu. Nevis uz kopējo bērnu izglītošanu, irlabākā valsts visā piemēriem, kabērns vispār varētu iedomāties.

Bērni ir dažādi - viens zem izredzes ātri ietaupīto naudu up Ozel i braukt uz tautas karuseļa un iztiek ar mīlēja saldumiem. Un tas ir vēl viens plus ietaupījums cūciņa banka -bērns grib noteiktu mērķi un grib satikties, lai dodot mazos priekus, lai apmierinātulieliski. Šajā brīdī, jūs varat apsveikt jūs, jo jums bija iespēja mācīt bērnam domāt par naudas vērtību un ietaupīt. Samo ir nolēmusi atbrīvoties no naudas un nerozhazuje ir kaut rupji.

Naudas vērtība

Tas ir arī labi, lai mācīt bērnam atpazīt atsevišķas piezīmes, un tas viņam tika mācīšanos vieglāku un tāpēc cenas ir iedomājies, tas ir labākais, lai ierakstītu individuālos piemērus, ko par tādu un tādu naudu var nopirkt. Nelietojiet apnikt pārāk daudz mācīt maziem bērniem, bet gan, lai laika gaitā, - pēc tam, kad jums parādīt, kā jūs varat ietaupīt naudu par jauku velosipēdu uz nākamo reizi, tad viņš ieviestu rēķinus un to vērtību.

Vecākiem bērniem

Tātad, tiem, kas jau apmeklē pamatskolu, tas irlabs galda spēle ar naudu. Piemēram,tautas sacīkšu, kur spēlētāji ir doti pamata naudu, kā šo naudu iegādāties zirgu, kas var kapitalizēt un iekasēt nodevas no apmeklētājiem. Ar tādu spēles bērns saņem labu pamatu par to, kā praksēnauda normāli darboties.

Pabalsts

Daži vecāki dod saviem bērniemmēnesi vai vairāk iknedēļas pabalstu. Tas irvecs triks, bet tas ne vienmēr strādā tā, kā vajadzētu. Vecākiem vajadzētu būt bērns pienācīgi izskaidrots un noteikt robežas par to,nauda ir paredzēta, pretējā gadījumāizglītības forma un naudas vadību šajā gadījumā pilnīgi pārtrauc. Kabatas nauda tiek dota bērniem, lai varētu naudu no, un nepirkt stulba.

Noteiktā dienā un noteiktā laikā

Ideāls ir pateikt bērnam, kas saņem noteiktu summu katru nedēļu, jums būs uz jūsu vajadzībām un vaļaspriekiem. Jums būs jānodrošina viņa mājokli, pārtiku, apģērbu utt pēcnācējs var darīt, vai nu, kaiztērētā summa uzreiz, vai viņi dara savu budžetu, kas irlabākais pierādījums tam, kabērns bija aptuveni naudas pārvaldības vadlīnijas. Ja jūs saņemsiet kabatas naudu, tai ir savs maku.

Vienmēr turēt tērēt naudu, tajā pašā laikā un tajā pašā dienā. Pastāstīt bērnam kartēm. Tas ir šajā brīdī ceram un novērtēt vairāk nekā tad, ja viņš būs tikai dot naudu, kā jūs vēlaties. Es pavēlu jums ir jāievēro, lai par naudas emisiju, atcerieties, justies brīvi lettālruni, norādot atgādinājumu. Ne katrs bērns var teikt par naudu, un, ja jūs parādītu viņam priekšstatu par to, kā tā darbojas, nav ticami, nevar gaidīt, lai iet mājās, būs tieši tā, kā jūs varat pateikt viņam jums patīk, vai arī jums ir izveidot attālumu.

Sākumābērns maksāt mazāku summu, un pēc tam to palielinātu. Piemēram, pirmajā klasē 50 €nedēļā, no ceturtās klases, tad 100 €, un tā tālāk. Tas ir atkarīgs no jums, kāda stila jūs izvēlaties.

Brāļi un māsas un viņu sāncensība

Ir arī ieteicams, ja jums ir vairāki bērni. Viņi runā savā starpā par to uzkrājumu plānus, ar naudas jūs plānojat pavadīt triumfu tajā, kas ir vairāk. Tādējādi, viņi cenšas ietaupīt naudu, nevis pilnīgi izbārstīt niecība. Viņi sāk par to, lai būtu vairāk naudas, lai domāt, varbūt mēģiniet vasaras darbu vai tikai vienkārši palīdzēt kādam. Varbūt pārdot savu veco kolekciju hokeja kartēm klasesbiedriem, jo viņš vēlas, lai būtu jauna slidot un spēlēt hokeju pats.

Mājsaimniecības

Vecāki bērni, parasti līdz otrā posma, tas ir gudrs, lai iepazītos ar mājsaimniecības un ģimenes budžetu. Vajadzētu zināt par to, kā pavadīt mēnesi tikai par ēdienu, bet arī citu nepieciešamību, kas nepieciešams risināšanā. Nepalaidiet garām hipotēku, apdrošināšanu, ūdeni, gāzi un elektrību. Bērnam ir jāzina, ka tas ir nepieciešams, lai samaksātu par šādiem maksājumiem un to, kas notiek, ja tas nemaksā. Nav slogs tiem nevajadzīgu formulējumu, ka tas var būt pārāk daudz. Pat jums nav iekļaut vārdu hipotēku. Pilnīgi pietiek pieminēt,visa summa ir debeta un citu maksājumu, kā arī kopā, kā arī maksa par māju. Lai gan bērni šodien, pateicoties ietekmes interneta, televīzijas un citu plašsaziņas līdzekļu,vārds hipotekāro var zināt, bet nav iemesla izmantot jebkurā veidā. Varbūt viņš gribēja paskaidrojumu par to,hipotēku faktiski ir vai būtu visu laiku par to. Uzmanība par ģimenes finansēm, viņam nav jaudas, tāpēcviss, lai gan jauki, garš un interpretācija varētu neizdoties veltīgs.

Spēlē par budžetu

Tā ir vairākkārt pierādījusi, kabērns mācās labāko spēli. Tas ne vienmēr gulēt ar to, kabērns būs nemierīgs, bet nepieciešams krāsu uz papīra, kas visiem ir jāmaksā, un cik tas maksā naudu. Pastāvīgi lūgt viņu, lai pārliecinātos, ka viņš redz un saprot. Jabērns ir clamoring par kabatas naudas pieaugumu, nekas nav vieglāk, nekā dot viņam naudu (galda spēle, vai ir ar papīra), kā arī vajadzībām mājsaimniecības un ka visiem ir jāmaksā, kamēr jūs spēlē ar savu bērnu, kurš ir nedaudz kabatas naudu netaisnu. Izklaide irbērns vieglāk izprast situāciju.

Vai jūsu bērns izlemj par naudu pats

Neuztraucieties par to, par to, kobērns pavada naudu. Bērni ir introverts un extroverts. Bijusī ir diezgan kluss, un jauda- ups. Kad prom no viņa, jo vecāks jūs pry, ko tērēt naudu, jūs nevēlaties teikt. Neprasi, varbūt tas ietaupa jums dāvanu, tāpēc tikai nav šo atzīšanos. Padarīt viņu laimīgu, lai viņš no šīm lietām ir noteikt pašai. Tas nav labi, lai mācīt bērnam, lai nopelnītu naudu, strādājot mājās. Mājas darbus un tīrīšanas ap bērnam vajadzētu darīt pati, nevis tikai tad, kad tā kļūst par naudu.