Kā mainīt elektroenerģijas piegādātāju, un ietaupīt naudu

● 08. 06. 2014

Elektrība šodienas dzīvē ir ļoti svarīga. Mēs uztveram to par pašsaprotamu, bet, kadpiedāvājums ir ierobežots, pārtraukts, samazina tā, lai mūsu ikdienas dzīvi daudz nepatikšanas. Divdesmit pirmajā gadsimtā ir burtiski atkarīga no elektroenerģijas, un diez vai tikai parastiem cilvēkiem šodien ticams ideja, ka elektrības nebija.

Diemžēl, tas arī labi informēti par enerģijas piegādātājiem, tādējādi tās cena ir bieži, varbūt pat klusi pieaug. Bet par laimi elektrības piegādātājs irmonopols ar mums kopš 2006 klientiem ir iespēja mainīt savu elektroenerģijas piegādātāju un tādējādi ietaupīt naudu, bieži vien simtiem vai pat tūkstošiem gadā.

Atkarība no elektrības

Tās ir mājas, kas ir ne tikai elektrības vai diapazons ierīcēm parasti lit ar elektrību, kas savākti, lai nodrošinātu interneta dažkārt ir elektriskās automašīnas un atverot durvis, lielākā daļa no garāžas, kā arī gaisa kondicionēšanas, un pat tās mājsaimniecības, kas silda ar elektrību. Tie galvenokārt ir dzīvokļi, īpaši augstceltnes uc Šādos gadījumos, mājsaimniecības maksā daudz naudas par elektrību, un ir atkarīgi no tā, bet par laimitirgus neesmuvienīgais elektroenerģijas piegādātājs, tādēļ, japiedāvājums no viena no viņiem tiešām interesanti, viņi var būt diezgan vienkārši mainīt.

Papīru daudz?

Līdz tas kļūst par kaut ko extra nepatīkams, bieži elektroenerģiju nopiegādātāja samazinās, vaiplisēt patiešām liels, tad tā ir lielākā daļa no mumstikai signāls, kas ir vērsta uz elektroenerģijas piegādātāju un, ja nepieciešams, tas vienkārši mainījusies. Tas ir sava veida cilvēku, atstāt visu, kā tas ir līdz brīdim, kad tas nāk. Cilvēki bieži vien ir diezgan salīdzināti tikai neliela darīt jebkādus pasākumus tās varētu veikt tik daudz par to pašu pakalpojumu, dažreiz pat pusi no summas.

Es labprātāk stick ar veco sistēmu

Diezgan bieži cilvēki atbaida ar domu, ka viņiem būs organizēt daudz formalitāšu veltīt maksimālu laika un vienmēr kaut kur iet, ļaujot jums apliecināt dokumentus, lai stāv rindā, lai samaksātu par zīmogiem, meklēšanas birojos, ceļot uz pilsētu... īsi sakot, tur ir tik daudz, ka cilvēki izvēlas būt apmierināti ar to, kas jums ir, nevis tērē nekādas papildu darbības, kas, iespējams, nav pat nevar izraisīt uzlabošanu.

Mēs nevaram neko mainīt

Un dažreiz pat cilvēki, ne tikai nezina, kā mainīt elektroenerģijas piegādātāju, lai veiktu, bet pat tad zināt, ka kaut ko var izdarīt. Bet pirms, ka būs kādas krasas izmaiņas, jums ir nepieciešams, lai aprēķinātu, vai šādas darbības īpašs viņiem vērts. Tas nenozīmē, ka tas automātiski, ja zināms no darba mainīja savu piegādātāju un saglabā to, lai izmeklēšana par jums.

Aprēķināt

Pirmkārt, tas ir nepieciešams, lai aprēķinātu, cik patiesībā maksā par elektrību. Piemēram -m tirgus šobrīd ir aptuveni 30-40 uzņēmumiem, attiecīgi. elektroenerģijas piegādātājiem. Bet ne visi ir cieti. Daži no tiem ir lieli, labi pazīstami uzņēmumi, no otras puses, ir arī mazas, start - up uzņēmumiem. Viņi vēlas, lai saņemtu tik daudz jaunu klientu, tāpēc tie ir labi apzinās, ka, ja viņi vēlas būt konkurētspējīgi lielie uzņēmumi ir ieradušies uz tirgu ar ļoti svarīgu piedāvājumu. Neuztraucieties, tie nav uzticami. Tiklīdz jūs atrast uzņēmumu, pārbaudiet to ar uzziņu sabiedrībām, kur jūs atradīsiet no kurienes tie darbojas, kurš sēž pie galvas uzņēmuma (nevis ārzemniekiem ar īpašiem nosaukumiem), un, protams, atrast diskusiju par to, kurtiem piegāde raksta. Cilvēki parasti ir īpašība, ka, ja jums ir laba pieredze, bieži vai reti viņai dižoties, bet, ja tā ir bijusi negatīva un ļoti negatīvs, tā uzreiz mēģina darīt to zināmu visai pasaulei. Šodien ar internetu, tas nav nekas neparasts, un sarežģīta, tā, protams, ja vien kaut kas ir, tas atrod.

Kalkulatori

Lai aprēķinātu barošanas avots nav nepieciešams darīt sarežģītus aprēķinus. Internetā ir vairākas kalkulatori, un pēc tam ievadot pamatinformāciju, lai uzzinātu, cik daudz jums ir jāmaksā, tajā pašā laikā, un cik daudz jūs varētu maksāt citur.

Liecību piegādātāji

Jūs esat tikko uzzināju, ka jūsu cenas enerģijas patēriņš ir līdzmilzīgs, un lai jūs vēlaties mainīt piegādātāju. Nekas vieglāk nekā rakstīt atpakaļ ar jaunu līgumu. Līgums ir arīpilnvara, kas atļauj jaunu piegādātāju pamanīt jūsu esošo piegādātāju tikko nosūtīju viņam. Tātadnogalināt, kā saka, divus zaķus ar vienu šāvienu. Denonsēšana Protams, jūs varat arī nosūtīt sev visvairāk tieši šajā konkrētajā darbības veida, kas var pabeigt ar uzņēmuma galvenā mītne, vai pat tiešsaistē. Izmaiņas elektroenerģijas piegādātājs var veikt ik pēc sešiem mēnešiem, tomēr ir nepieciešams, lai saglabātu uzteikuma termiņš, kāds norādīts noteikumiem un nosacījumiem uzņēmuma.

Jaunais līgums,jauna piegādātāja

Raksturīgi, apstrādes piegādātāja maiņa, un ierakstu līgumu arjauno,jautājums ir ļoti vienkāršs, tas ir tāpēc, ka konkurence spiež viņai iet, lai apmierinātu jaunus klientus un atbrīvoties no nevajadzīgiem rūpes par izpildi. Lai jums kā klientam ir svarīgi noteikt un izvēlēties jaunu piegādātāju, tad jūs atradīsiet savus noteikumus un nosacījumus, un šaubu gadījumā, jūs atstāt visu paskaidroja.

Justies brīvi maksas

Faktiskais elektroenerģijas mainīt piegādātāju ir paredzēta likumā par brīvu. Sabiedrībai nav atļauts šo pakalpojumu samaksu, atlīdzību. Pāreja no viena uz citiem piegādātājiem arī nav briesmīgi jūtas, protams, ne mājās, izmantot parasto elektroenerģijas. Tikai jūs nākt uz beigām norēķinu perioda rēķinā no bijušās piegādātājam jau, lai samaksātu par pakalpojumiem un arī nākjauna, no jauna piegādātāja. Jums uzturēt acu par visiem datiem, kas fit pareizi, un jums ir nepieciešams nākt rēķina kāds cits, vai arī bija bruto trūkumi līgumu.