Kā mēs dalīties aizdevumi

● 11. 06. 2014

Ja vēlaties, lai finanšu tirgus, lai saņemtu piemērotu aizdevumu, jūs atradīsiet, ka jūsu iespējas ir plašas. Aizdevumi tiek klasificēti pēc dažādiem kritērijiem. Zoom ir. Labāk viņiem orientēties un atrast finanšu produktu, kas atbilst jūsu vēlmēm.

Atdalīšana kredītu, sniedzot organismam

Aizdevumi bankām, nebanku iestādēm un privātpersonām sniedz. Parasti piedāvā zemākās procentu banku aizdevumiem. Tomēr, tie prasa no kredītspējas klientam. Ne bankas aizņēmumi un aizdevumi no privātpersonām parasti ir ātrāk, ērtāk, bet tās ir augstākas procentu likmes, un jums ir jābūt uzmanīgiem, izvēloties sniedzēja. Nebanku sniedzējiem un privātpersonas irdaudz kvalitātei var būt ievērojami atšķirīgs.

Sadalījumu kredītiem ar termiņu

Mēs atšķirt īstermiņa aizdevumiem (līdz 1 gadam), vidēja termiņa (5 gadi) un ilgtermiņa (virs 5 gadiem). Ilgāko termiņu hipotekāro kredītu. Jūs varat atmaksāt līdz pat 30 gadiem. Tas ir arī lētākais aizdevumi tirgū, vismaz, ja jūs varat izvēlēties starp banku hipotēkām.

Atdalīšana aizdevumiem nodrošinājuma garantijas

Aizdevumus var būt nodrošināti vai nenodrošināti. Nodrošinot, ka aizsardzības devējam irnespēja atmaksāt klientu. Noteikums var būt kustamā manta vai nekustamais īpašums, bet arīgarants.

Jaklients nav atmaksātaizdevuma saistības tiek nodota galvotājam. Bankas piedāvā savu klientu aizdevumus bez nodrošinājuma.

Aizdevumus bez nodrošinājuma, var atrast arī nebanku iestādes, bet parasti kompensē ar augstāku procentu likmi vai kopējā (gada procentu likmes).

Sadalījums Kredītu mērķi

Kredīti tiek klasificēti kā īpaša nolūka un. Attiecībā uz konkrētiem kredītiem, ir iepriekš noteiktus, ko izmantot ir nauda, piemēram, hipotēkas irspecializēta aizdevums paredzēts, lai iegādātos īpašumu, tā rekonstrukcija vai citas darbības, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Speciālie aizdevumi var būtauto vai jebkura cita lieta. Standarta kredīti ir tie, kuruklients nav parādīt, ko naudu izmanto.

Dalot summu ar piešķirto aizdevumu

Aizdevumi var būt dažādi izmēri. Mazākais sauc mikroaizdevumus, kas pēdējā laikā galvenokārt piedāvā dažādas ne- banku sabiedrību un sākas jau mazāku summu. Vislielākais aizdevumi ir par vairākiem miljoniem EUR. Šajā grupā ietilpst hipotēku un dažādas biznesa aizdevumiem.

Atdalīšana aizdevumu ar alternatīviem finansējuma veidiem

Mēs atšķirt galvenokārt trīs alternatīvus finansējuma. Tie ir faktorings, Forfaiting un nomu. Slavenākais ir līzings, kas sniedz iespēju sākt izmantot kustamo daļa (galvenokārt auto vai dažādām mašīnām), pirms tā ir pilnībā apmaksāts.

Faktorings irmetode, īstermiņa aizdevumi, kas tiek sniegti par preču piegādi un pakalpojumu sniegšanu finansēšanai.

Forfaiting irpirkuma droši nostiprināta vidēja termiņa un ilgtermiņa eksporta debitoru parādi. Tie nobriest nākotnes bankas vai citas specializētas finanšu iestādes.

Sadalījums Kredītu valūtas aizdevumu

Mēs visbiežāk sniedz aizdevumus eiro, bet tas ir arī iespējams organizēt kredītu citā valūtā, piemēram, eiro, dolāros, mārciņas.

Atdalīšana aizdevumiem maksājumu veidiem

Naudas aizdevumi tiek izmaksāti naudā vai nosūtīti uz klienta bankas kontu. Dažiem nebanku uzņēmumi var tikties ar sūtīt naudu ar naudas pārvedumiem.

Atdalīšana aizdevumiem zīmēšanas

Lielākā daļa kredītu ir viena sūknēšanas, kas nozīmē, kavisa summa, kuru jūs saņemsiet no bankas vai citas finanšu iestādes nekavējoties. Daži aizdevumi ir pakāpeniska izņemšanas, piemēram, kādu hipotēku, kurānauda tiek izmantota pakāpeniskai atjaunošanai.