Kā mēs varam saņemt bezmaksas stuff

● 14. 06. 2014

Katrs no mums nekad nevar pieskarties noteiktu finansiālās grūtībās. Tas nav, ka tas būtu nepieciešams, lai kļūtu par bezpajumtniekiem un meklē pārtikas tvertnes, bet būtu diezganmazliet dziļāk kabatā nekā parasti, unjaunais aprīkojums, kas nepieciešams zināms laiks, lai saglabātu vai remonts jūsu auto ir atlikt uz nezināmu laiku. Tas nav nekas īpašs un dīvaini. Varbūt viņi visi ir daudz izdevumu, un lielākā daļa izmaksu, kas īsā laikā viņi tērē par mājokli, pārtiku, ceļošanas un citu pirmās nepieciešamības, kas nepieciešami, lai izdzīvotu. Vai jūs vēlaties veikt jauku Ziemassvētku, bet tad jūs atstāt ledusskapis un veļas mašīna laikā. Tādos brīžos, ir nepieciešams, ka jūs neesat pilināmā izmisums, visu var atrisināt, un jūs varat meklēt citas iespējas. Iedvesma var būt nepieciešami šādu pantu.

Vai jums šķiet dīvaini, ka kāds vēlas, lai dotu kaut ko bezmaksas un pilnībā funkcionālu? Un kāpēc ne. Protams, nav gaidīt pilnīgi jauna lieta, bet viens, kas var kalpot labi. Parasti tā irpersona, kas nopirka to pašu, betjaunās un vecās vienkārši vēlas ziedottrūkumcietējiem. Un arī tāpēc, ka tie parasti ir lieli un smagumus, un viņiem nav, lai pārvietotu tos, un pat to, kā samaksāt. Visiem tas parasti maksā, lai šīs vajadzības reklamēt. Šajā gadījumā, plīts un krāsns, ledusskapis, veļas mašīna, utt, vai dīvāns, lieli skapji.

Izmešana?

Jums nav jāuztraucas par lietas notiek labi - atlaišana. Cilvēki, kas esam, vai nu pārdošanai vai bezmaksas piedāvājumu, es parasti darīt, jo viņi ir pārliecināti, ka tas tomēr varētu izmantot ikviens. Iznīcinātas lietas un junk uzmest tik bieži nenotiek, jo viņi paši, ko viņi piedāvā, kauns par to, ko domā par tiem. Tā neapzināti, neapzinoties to, tad iesniedz savu piedāvājumu savu self. Ja tas ir kaut kas, kas ir pilnīgi iznīcināti, galvenokārt ar reklāmas devēja minēts tekstā.

Jūs sakāt, bet, kā jūs iegūtu šādu virkni? Nav sarežģīta, kā jūs gaidīt to. Visvarenais Internets var strādāt brīnumus un šodien ir vairāki serveri, kas piedāvā pareizās lietas par ride, par brīvu, labās rokās, utt, vienkārši ievadiet savu meklētājprogrammu, un jūs minējāt formulējumu var brīnīties, cik daudz saites, jūs atradīsiet to. Ja jūs ievadiet savu pilsētu vai apkārtnē, kurā vēlaties meklēt lētu lietām, un tas notiek, viens prieks. Jums nav ne sevišķi mēģināt atklāt patiesos dārgumus. Cik reizes jūs neticēsiet savām acīm. Un, ja jūs esatpersona ar parocīgs maz DIY nosliecēm, tad jums nebūsproblēma, tikaimaz lieta remontēt, nedaudz kniebiens un dara to gandrīz pavisam jaunu.

Ja jums irFacebook lietotājs visvarens, tad es pilnībā izmantot savas spējas. Tikai, lai būtu viens no šiem serveriem faniem un tad viss, kas jums ir nepieciešams, lai noskatītos savu piedāvājumu, bet jūs reizēm nāk uz vietas. Facebook var vienkārši izmantots dažādos veidos. Vai nav viņa apskāviens, jo daudzi jauni un naivi cilvēki, bet mēģināt atrast viņam īpaši labi izmantot pats.

Reklāma

Ja jums ir meklēt, jūs varētu, bet mums vēl ir tas pats, kas jums izmeta, tad reklamē sevi. Drukāt savu, īsi un kodolīgi reklāmu, ja nav aizmirsis arī savu kontaktinformāciju un uzlabojumi vietā, kur tas ir iespējams, lai būtu mājā uz dēļa ar pagājušo. Tos var izmantot šim nolūkam un sabiedrisko dēļi lielveikalos. Šeit apmeklētāji reklamēt bez maksas, izmantojot papīra kartēm, kas tiks ziedotas, pārdod, vai otrādi nopirkto vai pārņemto. Tas ir vienkārši.

Pārbaudiet funkcionalitāti?

Ir reizes, kad jūs varat sagrābt vainu, kad jūs lūgt no ka jums parādīja ierīce, kas ir pilnībā funkcionāla, bet viņi to dara, piemēram, ka tāpēc, ka jūs vēlaties, lai pierādītu. Reizēm šķiet arī tie cilvēki, kas vienkārši vēlas, lai novirzītu nefunkcionālu ierīci. Kurš apgalvoja, ka lieta, kas tika ziedoti? Un viņš aizgāja, lai iet, kad esat pārvadā to, laime ir tikaisagadīšanās. Šo iemeslu dēļ es vienkārši atstātledusskapis iesaistīties elektroenerģijas. Ideja consorting ar tādiemslogs un nevajadzīgs, protams, nav patīkami.

Konteineri

Un tagad par kaut ko patiešām taisnība cienītājiem, protams, pārspīlē vārda nozīmē. Ja Jums ir kuņģa par to, un nedod jums labi, tad es paskatīties uz apkārtējo konteineros, jo lielākā pilsēta. Cilvēki mikrorajonos atbrīvoties no lietām, tikai tāpēc, ka tie neattiecas uz tiem, un gaidīt, lai kāds, lai reklamētu dzirdēt, ka viņi nevēlas, un dažreiz nevar pat. Šādas lietas parasti nav mest tieši konteinerā, bet kas viņam blakus ar to, ka tā veic kāds, kā arī.

Collecting metri

Tas arī attiecas uz savākšanas būvētavām. Ir jauierasta prakse, ka kāds atnāks un kaut kas jūs vēlaties maksāt. Droši vien neviens diskutēt ar Jums. Darba ņēmēji parasti ir tik atbrīvoties no papildus darbu, joobjekts Ekspozīcijas kam sagriezti vai kaut kā rūpēties par viņu, tāpēc tie ir patiesībā patīk. Drošībai, veikt ar degvīnu pinte un tādējādi varbūt darbinieks liesās jūsu pusē, un jums ir nepieciešams kaut nākamreiz i slēpt.