Kā nauda

● 01. 06. 2014

Nauda, nauda, nauda. Tie ir ļoti svarīgi, un, cerams, visi cīnās ar tiem. Problēmas šeit ir, un vienmēr būs,jautājums ir par to, kā sakārtot savas finanses tā, ka jums ir uz mēneša beigām, tika meklē tukšu maku. Es domāju, ikviens vēlas, lai būtu pietiekami daudz naudas, lai visu, ko viņš vēlas, neviens nav izņēmums. Tomēr ne visi, ka pieredze vismaz uz brīdi,ka jūs varat iegādāties visu, jūs varat iedomāties, un nav jāuztraucas par to, ka tas tā ir, uncitas izmaksas tik daudz, ne skatīties, vai tas ir uz pārdošanu vai darbībā, untamlīdzīgi. Diemžēl mūsdienās atlaides un darbības valdības un reti nopirkt kaut ko, kas nav pārdošanā, un vēlaties to iegādāties tikai par jautru, nevis tāpēc, ka jums to vajag. Kopumā mūsdienās ikvienam iegādāties lētāk, un jo īpašivisvairāk. Uzskata, ka irklāt laiks. Mājokļi ir dārgāka katru gadu, enerģijas cenas pieaug, un pārtikas cenas, algas netiek atcelti untamlīdzīgi. Tā mēs visi zinām, mums visiem ir līdzīgas problēmas, un šī informācija nāk pie mums no visur, no katra stūra, un ir informēti par katru soli. Nu, šādasituācija ir, un, lai gan mēs ļoti vēlētos to mainīt, mēs diemžēl nemainīsies pat ar situāciju, nav daudz darīt neko. Mums ir samierināties ar šo faktu un tikt ar to galā. Tomēr, kā parādīt galus kopā? Šādus punktus, cerams, palīdzēs jums labāk naudas vadību, ja jums ir daudz jāmaksā, un finansiāli jums ir sliktā veidā.

Padarīt budžetu

Aprēķināt visus līdzekļus, kas jums ir. Tukšas kabatas aprēķināt kopējo summu, jums ir pieejams. Šī summa izdalot ar dienu skaitu, kas paliek līdz nākamajai payday. Mēs iegūstam skaitli, kas norāda, cik daudz naudas jūs varat atļauties tērēt katru dienu. Tiklīdz jūs pārsniegt šo summu vienā dienā,nākamajā dienā jums būs vēl mazāks budžets, un jums ir uskromnit.

Tas izklausās ironiski? Galu galā, jūs ietaupot, kur mēs varam. Roku uz sirds, tiešām? Vai jūs strādājat kafija no tirdzniecības automātu? Varbūt pat divasdienas? Aprēķināt, cik jūs varat summa mēnesī. Vai nav labāk nopirkt tasi kafijas? Tas būslētāk. Vai jums iet uz darbu ar auto? Nopirkt ikmēneša autobusu braukt. Ja jūs iegādāties uzkodas kafejnīcā, aprēķināt, vai ir labāk sagatavot uzkodas mājās. Vai jums iet pusdienās darbā, un tomēr jūs gatavot mājās? Nav labākapagatavotas pusdienas, lai uz darbu un siltumu? Jums ietaupīt labu naudas summu mēnesī.

Taupīšanas

Veikt pārskatīšanu. Pieliekamais, ledusskapis, saldētavā. Pierakstiet visas sastāvdaļas, kas jums ir šeit un gatavot sastāvdaļas, kas jums ir mājās. Nepērk nevajadzīgas lietas, kad esat mājās, pilns sastāvdaļu, no kuras jūs varat gatavot daudz ēdienu., Kas ļaus ietaupīt dažus eiro, kas ir vienmēr pa rokai. Gaļa izdarīt, kā jums patīk, no izejvielu cept kūkas vai cepumi un citi tomātu zupa un marinēti dārzeņi darīt tālāk pusdienas ir uz galda brokastu bulciņa.

Lietas, kas jums ir nepieciešams maksāt daudz nav jāmaksā uzreiz. Tur vienmērlaiks, ka jūs maksājat vismaz nedēļu vai divas. Izmantojiet to un ir jāmaksā, piemēram, pacelšanās uz pāris dienām, kad jūs nākt uz maksājumu kontu, un jūs varēsiet samaksāt par visu. Tas neatrisina problēmu ilgtermiņā, bet uz brīdi tas palīdzēs jums.

Biznesa centrs

Maz var pretoties un nevar nopirkt kaut ko, ja tas ir biznesa centrā. Vai jūs blūze, krekls, apakšveļa, apavi, šalli un tā tālāk, lai zināt par katru sievieti. Piemēram, pārdošanas e izvairītos Ja jums ir daži eiro, ko mēneša beigām. Tas ir labāk, no redzesloka, no prāta. Ja redzat blūze vai krekls un tad jums tas nesāpēs jebkurā veidā un maku būs izņēmums.

Nelietojiet Flyers

Pastkastē, jums ir skrejlapas un automātiski mest tos prom kastēs gatavs? Nedariet to. Brošūras atradīsiet daudz rīcības produktiem un daudz produktu pārdošanu, lai tā maksā zināt, kurlēti piens, olas, maize, ruļļi untamlīdzīgi. Pat jūs varat ietaupīt līdz pat pusei no finansējuma, nekā parastā iegādi. Un tas noteikti ir tā vērts.

Saglabātu tālruņa

Samazinot izdevumus, ir, protams, var, u ir nepieciešams, lai sāktu zvanīšanai. Vai jums nosūtīt daudz īsziņas un zvanu bieži? Padomājiet par to, cik daudz tas ir patiešām nepieciešams. Samazināt īsziņas un zvanus līdz minimumam, tikai to, kas jums tiešām ir nepieciešams, lai norēķinātos. Izmaksas tādējādi ir nedaudz samazināts.

Parāds!

Ja jums ir grūtā finansiālā situācijā, kas galvenokārt aizdot. Aizdevumu haizivis un dažādi uzņēmumi, kas garantēs finansējumu uzreiz zināms. Tomēr jums aizņemties 5010 tos maksāt, vai arī jūs savukārt piecus tūkstošus sarkanā krāsā. Tāpēc, tas ir daudz labāk, lai nezadlužovat un, protams, ne šādu sabiedrību. Ja jums ir obligāti nepieciešams naudas summu, aizņemties naudu no ģimenes, un tikai nelielu summu, jums ir pārvērst uzreiz pēc apmaksas atgriešanās bez jums pūš.

Protams, šie mazie soļi nevar saglabāt laimi, bet, kad kraušanas kopā,daži no šiem padomiem, tas ir bijispienācīgu finansējumu, kas jums ietaupīt vairāk. Euroka uz EUROCAT un finansēm ir pasaulē.