Kā nodrošināt tiešsaistes banku

● 10. 06. 2014

Liela priekšrocība tiešsaistes finanšu vadību, ietaupot laiku un ērtības. Jums nav iegūt, un gaida, lai jūs varētu apmeklēt kādu banku vai interviju ar ierēdni, kurš ne vienmēr ir labs garastāvoklis. Bet viss ir tā ", bet " -Internets irvieta, kur uzbrukumi notiek, janeuzmanīga var izraisīt daudz lielisku un ne tikai finanšu problēmas.

Pirms mēs nokļūt drošībā, kas saistītas ar naudu ietvaros internetā, tāpēc mēs piedāvājam vairākas koncepcijas.

3D Secure - Tas irveids, interneta maksājumu karšu lietošanas drošību. Katrs maksājums ir apstiprināts ar SMS paroli nosūtīta uz klienta mobilā tālruņa.

Viedkarte -mikroshēma ir aprīkots ar programmējamu mikroprocesoru un atmiņu, kas var tikt palīdzēja augstāku drošības elektronisko darījumu parakstīšanu.

Trojas zirgs Trojan -vīruss, kas izpaužas kā ļaunprātīgu programmu, kas spēj instalēt sevi un tad nozagt informāciju no jūsu datorā bez jūsu zināšanas.

Malware -vispārējs termins ļaunprātīgas programmas vai vīrusi, tārpi un Trojas zirgi.

Pikšķerēšana - norāde par maldināšanu, lai lure personas datus (kartes numuru, paroli, utt.) .

CVV / CVC - kredītkartes drošības kodu, kas irnomaiņa PIN ir bezskaidrās naudas maksājumiem internetā.

Mēs maksājam internetā

Bankas pašas parādīs jums ļoti drošas drošības sistēmas pret naudas ļaunprātīgu izmantošanu. Ja jūs maksājat tiešsaistē savā vidē, un ir visbiežāk saskaras ar 3D Secure. Viens ieteikums dod visiem ekspertiem - visus datus, kas saistīti ar kartēm un elektronisko banku, ir jāzina tikai gala lietotājam, un neviens cits. Kas nozīmē, ka nepiekrītu vai koplietot ģimenē. Ikreiz, kad jums iestatīt paroli, kaut kur, tāpēc izvēlēties, ja tas ir iespējams, vairāk sarežģītu zīmju kombināciju, ciparus, lielos un mazos burtus. Piemēram, pasaulē visvairāk izmantotais paroli password1 (password1) ir viegli nosakāms, lai gan tas atbilst montāžas prasībām.

Pikšķerēšana irpastāvīgs drauds

Šī uzbrukuma mērķis ir triks nenojauš lietotājam tik daudz " slepens" dati, kas ir jāzina tikai par maksāšanas līdzekli (kredītkartes vai e - banku) īpašnieks un pēc tam to izmantot. Pikšķerēšanas kredītkarti navjautājums šodien, vairs nav zināms, betjautājums ir, kā zināt viņu. Tā ir visbiežāk pa e -pastu nosūtīja saiti uz krāpniecisku tīmekļa vietni, kas prasa ievadīt kartes numuru un daudzi citi datus - īpašnieka vārds, derīguma termiņš un CVV reize / CVC kodu. Vēl viena iespēja irpikšķerēšanas pastu ar pielikumu, kas jums atsaukties uz " interesantu " tīmekļa vietnē ar vīrusu - malware, Trojan, uc Vir ir iesniegta iekšas jūsu datorā, un ne tikai atņem jums visiem personas datiem, bet var arī uztveršanas keystrokes uz klaviatūras vai pilnībā dominē visu datoru, ieskaitot displeju krāpniecisku importē monitoru.

Aizsardzība pret pikšķerēšanu kļūst grūtāk, joviltus vietni lepojas lielisku grafikas un valodas pārskatīšanu, plus vīrusus, " vējš" ir datori arvien vairāk mānīgs. Nepieciešamība aizsargāt datoru kvalitātes pretvīrusu programmu un reizēm ļaut viņam "check " viena meklētājprogrammu kaitīgās programmas un Trojas zirgiem. Un, protams, nekad neatveriet aizdomīgus e-pastus, bet tā vietā tiek nekavējoties dzēsti.

Piesardzība nekad nav pietiekami!

Internets kalpo mums visiem, bet viens no mums var padarīt upuri uzbrukuma, kad mēs apdare kartes un overdraftu kontu. Lai tas notiktu, ir nepieciešams, lai būtu piesardzīgs par jebkuru neparastu situāciju.

Liekas, ka jūs ieradīsieties negaidītu SMS atļauju maksājumu, kas jums nav. Vai internetbankas ekrāns nepareizu gramatiku, pārrakstīšanās un summu, jums ir nepieciešams, nestandarta darbības, piemēram, ievadīt tālruņa numuru vai kredītkartes numuru, ieskaitot CVV / CVC kodu. Jūs varat arī gaidīt aizdomīgs adresi tīmekļa pārlūks, kas ir raksturīgs slēdzenes ikonu vai zaļā josla autentiskumu. Piemēram ai citu " dīvainības " punktu, lai uzbruktu jūsu datoram.

Pirmkārt, tur ir drošības līdzekļi, kas ir vairāk vai mazāk spēj aizsargāt datoru. Šie skaits Security Gateway (ugunsmūris), antivīrusu un drošības ielāpus pašlaik ir instalēta operētājsistēma. Lai gan tā ir taisnība, ka hakeri irsoli priekšā vairums antivīrusu programmu, bet šodien tie var pastāvīgi atjaunināt vīrusu datubāzi tūlīt pēc informācijas saņemšanas par jaunu vīrusu, tādējādi samazinot risku inficēt jūsu datoru.

Diemžēl mūsdienās uzbrucēji mēģina iebrukt un tālruņiem un tabletēm. Šādauzbrukuma caur programmu ir iespējams, piemēram, lai apietu SMS autentifikāciju, kas tiek darīts, izmantojot mobilo iekārtu.

Patiesība ir tāda, ka antivīruss vien neglābs datoru. Ieteicams apvienot vairākus drošības programmas vai programmas (ugunsmūri, antivīrusu programmas,vienu reizi anti - virus, tīrāku, uc), kas palielinās aizsardzību. Tomēr esiet uzmanīgi.

Netiek apstrīdēta banku katastrofu

Kad šķiet, ka elektronisko norēķinu vai interneta maksājumu vārteju izskatās aizdomīgi un dīvaini aktu, tāpēc nav pakārt savu galvu un sazinieties ar savu banku. Attiecīgos darbiniekus izvērtēt situāciju un ieteiks, ko darīt. Dažreiz viņi lūgs par tā sauktajiem PrintScreen (attēls) ir aizdomas ekrānu.

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu dators ir inficēts, jūs varat to darīt pats ir vairākas drošības funkcijas. Pirmkārt, nebrauciet uz interneta banku datorā. Ja iespējams, palaist pretvīrusu programma, lai atklātu dziļi skenēšanas vīruss. Atvienojiet datoru no interneta un pieslēgties viņam vai USB diskus, telefonu uc ContactHepldesk elektronisko banku, savu banku vai specializētas datoru pakalpojumi.