Kā nokļūt Bitcoin

● 11. 06. 2014

KāBitcoin sauc interneta atvērtā koda P2P maksājumu tīkls, kas izmanto digitālās naudas valūtu sauc tādu pašu nosaukumu. Viena no svarīgākajām iezīmēm Bitcoin ir tās pilnīgu decentralizāciju, jo tā tika izstrādāta tādā veidā, ka neviens nevar nekādā veidā ietekmēt valūtu, viltotiem vai izraisīt inflāciju konfiscēt atsevišķu kontu. Galīgā summa Bitcoin ir zināms jau iepriekš, un atbrīvot Bitcoin apgrozībā ir definēta pirmkoda tīkla.

Tīklā notiekošo maksājumu maz vai bez maksas vispār. Darbojas kopš 2009.gada un šobrīd ir oficiāla maksājumus klienta programmatūru, kas rūpējas par dažādas brīvprātīgo no visas pasaules. Bitcoin var uzglabāt datorā kā failu ar maku, vai to var turēt, izmantojot trešo personu pakalpojumus. Maku var būt arī bezsaistē, un var radīt un adresi.

Par Bitcoin tiek saīsināts kā BTC. Bitcoin tāpēc nav taustāms un irvienīgais numurs, kas saistīts ar Bitcoin adresi. Ir vairākas iespējas, kā viņi var nopelnīt Bitcoin. Atrast pakalpojumus, kur Bitcoin var iegādāties par reālu naudu, tad jūs varat pieņemt Bitcoin kā maksājumu metodi jūsu pakalpojumu vai produktu, ko pārdod. Arī jūs varat atrast vietējo izplatītāju un apmainījās ar viņu Bitcoin par naudu, tad jūs varat izveidot jaunu bloku, kurš pievieno par Bitcoin skaitu un pēdējo iespējusadarbības derīgo izrakteņu ieguves rūpniecība.

Arī nav gaidīt, lai nopirkt Bitcoin caur PayPal, jopotenciāls ļaunprātīgas izmantošanas, ir lielākā daļa cilvēku prom no šo iespēju. Jaunās monētas tiek ģenerēti katru reizi tas parādās risinājumu matemātisku problēmu, kas ir diezgan grūti izdarīt. Iegultās sistēmas pēc desmit minūtēm mēģina piešķirt jaunu monētu, tomēr, kā arvien vairāk cilvēku, kuri cenšas, lai radītu monētu,vairāk tas palielina grūtības radīt jaunas monētas. Bitcoin var sadalīt, un pašlaik irzemākā iespējamā vērtība norāda skaitlis 0.00000001 BTC, bet mazākas vērtības irjautājums par turpmāko attīstību.

Bitcoin Mining - izmantot Bitcoin?

Kā jau iepriekš minēts,Bitcoin var iegūt gūšana. Bet tas, protams, nav uzreiz skaidrs ikvienam, jo, kā ieguves gandrīz ikvienam šajā iegūšanu izejvielu, piemēram, naftas. Bitcoin var saņemt pēc būtības ikviena persona, kam ir piekļuve jūsu datoram. Plaši pietiekams ieguvei specializētu programmatūru.

Windows, piemēram, bieži izmanto programma GUIminer. PadarītuBitcoin ieguves var būt, lai gan mūsdienās tas irsarežģītāks process nekā agrāk. Agrākos laikos tas bija iegūst, izmantojot datora procesors vai grafikas karti, tas mūsdienās nav jāmaksā vispār, un var maksāt tikai ar palīdzību specializētu kalnrūpniecības iekārtas, ASIC vienībām. Tas ir nepieciešams, lai pievienotos grupai kalnračiem, kas mēģina atklāt bloku kopā un saņemt atlīdzību par to,grupa dalīsies tieši cik daudz, ko dalībnieks aprēķināti daļēji rezultāti. Kad jūs reģistrējaties, jums ir izveidot kontu darbinieks, kā arī tā parole, un pēc tam ievietojiet datus programmā.

Līdz gada beigām bijaatlīdzība par atklāšanas jaunās grupveida piecdesmit Bitcoin, bet ik pēc četriem gadiem, šī vērtība tiek samazināta uz pusi. Ir pilnīgi veltīta ASIC mikroshēmas, kas var tikai viena lieta, bet tie ir salīdzinoši ātri un izpilddirektors. Var teikt, kajaudīgākas mašīnas jums ir, jo lielāka jūsu izredzes atrast vai izveidot jaunu bloku un gūt atlīdzību. Pat ar spēcīgu grafikas karti var ieguves vienu bloku veikt viena persona gadi, un šī iemesla dēļ daudzi cilvēki gūt labumu sev. Lietotājiem vēlētos pulcējas šajās grupās, ko sauc par ieguves baseins. Bitcoin piegāde uz grupām daudz mazāks, tomēr ir pareizi.

Iegādāties Bitcoin - Bitcoin kur nopirkt?

Ja jūs plānojat iegādāties kādu Bitcoin, tad jums ir nepieciešams seifu un tādējādi risināt saņemt Bitcoin. Bet pērkot tikai otru pusi, lai nosūtītu reālu naudu, un tos iegūt savas bitcoinovou adresi, kas atbilst uz Bitcoin summu.

Iespējams, nebūsvesela Bitcoin, bet proporcionāli cenu viena Bitcoin pašlaik virzās diezgan augstā līmenī. Bitcoin var iegādāties to no kāda tieši, ja kāds zina persona, un jūs būtu gatavi pārdot daļu savas Bitcoin, vai jūs varat atrast kādu, ar forumu, bet šajā gadījumā jums ir jābūt pietiekami piesardzīgiem, jo jūs varat viegli nākt pāri krāpniekiem. Lielākā daļa pirmo reizi tiek nosūtīti reālu naudu, jo pārskaitījumi starp banku iestādēm ir vajadzīgs laiks un turpmākā nodošana Bitcoin ir gandrīz acumirklī. Viens no variantiem ir arī iegādāti palīdzība valūtas maiņu vai apmaiņu.

Maiņas punkti parasti ir nedaudz sliktāks likmi, bet apmaiņa var nopirkt kaut ko labāku darījumu. Tomēr, ar iegādi biržā ir saistīta ar dažādiem šķēršļiem, un šobrīd tas ir labākais, vērsties pie ārvalstu biržās. Pirkumiem par pasaules akciju tirgos, tomēr ir nepieciešams drosmes daudz un iespēja nosūtīt starptautisko maksājumu rīkojumu. Drosme ir saistīts ar to, kaapmaiņa operatoram pieprasa nosūtīt ieskenētu foto identifikācija un pierādījums par dzīvesvietas adrese, un tādā gadījumā jebkurš biržā vērts maz ticams institūcija vēlas patiesi lielu drosmi. Iepērkoties jūs nedrīkstat stingri ievērotvienīgais risinājums, jo jums ir jāņem vērā arī komisijas un nodevas.