Kā nopelnīt papildus naudu

● 01. 06. 2014

Pelnīt naudu noslēpums ne vienmēr nozīmē labu maksājumu pozīciju daudznacionālu korporāciju vai siltu vietu valdībā. Interesantus rezultātus var panākt ar radošu veidu, kā palīdzēt cilvēkiem atrisināt viņu problēmas, vai jūs apmierinātu savas vajadzības labāk nekā regulāri veikalos un pakalpojumiem. Šajā rakstā mēs sniegt jums dažas tradicionālās un netradicionālās idejas, kas var iedvesmot jums pa ceļam uz finansiālo labklājību.

1) Iegāde - Akcija

Grāmata -draugs cilvēks. Ja jums ir jūsu smart mobilo tālruni vai planšetdatoru, lai piekļūtu internetam, kas off ar tiem tuvāko antikvariātu vai bazārā. Meklē interesantu nosaukumiem, mācību grāmatas, bestselleri, utt cenas salīdzināt ar to pārdošanas vērtību, izmantojot internetu vietās, piemēram, eBay, uc Ja jums atrast nosaukumu interesantu atšķirību, nopirkt grāmatu un piedāvāja pārdošanai tiešsaistē. Tomēr, mēģiniet diskrēta, meklējot informāciju. Veikala īpašnieks būtu jūsu rīcība noteikti nav laimīgs.

Apmeklēt blusu tirgos. Ja Jums ir informācija par konkrētā jomā - piemēram, mēbeles, rotaļlietas, filmas, mūzika, māksla, utt, jūs varat arī nākas sastapties ar interesantu bitiem, kas irvērtība, nezinošs īpašnieki cenšas ātri atbrīvoties no. Ja tu esi laimīgs, nopirkt dārgumu par lūžņu cenu mēs pārdot ar jauku peļņu.

Skatīties ziņu dēļiem. Nodokļu iestādes, pašvaldības un citas līdzīgas iestādes laiku pa laikam par to oficiālajās valdēs veiktas publiskas izsoles konfiscēto transporta līdzekļi, mēbeles, datorus un citu elektroniku. Ņemot vērā, ka šī informācija irliela daļa cilvēku pilnībā ignorēti, jums var būt iespēja saņemt šos priekšmetus pie darījumu cenu un tad pārdot to.

Pārdot savu filmu bibliotēka - diskotēka. Izveidot digitālās kopijas jūsu DVD, CD, VHS, utt, saglabājiet to uz iekšējo vai ārējo disku, un pēc tam vienkārši nosūtīt oriģinālus pasaulei. Jūs varat mēģināt to kā kolekcionējamus apmaiņu, blusu tirgos, uc, betērtākais veids ir, protams, tiešsaistes sludinājumi un izsoles. Tātad jūs nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu - jums ir daudz brīvas vietas uz plauktiem un turklāt tā būs arī labumu jūsu bankas kontu. Ja jums pieder tik vērtīga kolekciju komplekts (Limited Edition DVD kastes, retas filmas, uc), jūs varat teikt, krietni virs vidējā apmēra. Pretējā gadījumā mēs drīzāk domāju, ka lielākā daļa no jūsu virsraksti piedāvātajiem faktiski ir pieejama internetā par brīvu, lai jūsu mērķauditorija būs galvenokārt fani un entuziasti, kuri vēlas, lai pabeigtu savu kolekciju. Tādēļ sniedz diezgan draudzīgas cenas. Paturiet prātā, ka, mainot putekļu savācēju par jauku naudas summu.

2) Esi radošs

Pārdot fotogrāfijas. Ja jums ir ciets kamera, sajūtu gaismas, krāsas un sastāva, jūs varat sākt pelnīt un pārdod tā dēvētos " krājumu fotogrāfijas " vai ilustratīvus attēlus. Šie attēli pēc tam tiek izmantoti izlūkošanas un uzņēmuma serveriem, piemēram, grafisko add izstrādājumiem, kuriemtrūkst sākotnējais attēls, jo īpaši tāpēc, ka to iegāde, ko veic profesionāls fotogrāfs nāca pārāk dārgi. Savu darbu, jūs varat mēģināt piedāvāt galvenokārt izmantojot specializētu " foto aģentūrām ", piemēram, Shutterstock un daudz ko citu. Ļoti vēlama, fotogrāfijas vietnēs - ielas, parki, ēkas, pludmales, utt, bet arī cilvēkiem dažādās situācijās, izsakot dažādas emocijas, utt - pāriem, cilvēki darbā, dusmīgs vai laimīgs indivīdi, uc Šeit, tomēr, būs nepieciešama rakstisku piekrišanu no parādītajiem, publicējot fotogrāfiju, un cilvēki var atrisināt savas prasības attiecībā uz atbilstošu atlīdzību.

Veidot un pārdot savus rokdarbus. Ja jums ir vismaz nedaudz ieguvēji manuāli, apsveriet pārdodot savus darbus, izmantojot interneta platformu. Jūs vienmēr varat atrast kādu, kurš ir jūsu šūšana, adīšana, tamborēšana, cutwork utt Intereses un ir gatavi maksāt par oriģinālo darbu.

3) Gadījuma darbs

Kļūtdraugs dzīvniekiem. Īpaši jaunieši un studenti var skatīties kā mājdzīvniekus vai staigāt, ja to īpašnieki, piemēram, ceļojumu vai pārāk aizņemts. Tas ir tiešāmļoti patīkams darbība, no kura jums būs sev prieku kustību, lai jūs varētu saņemt svaigu gaisu un arī nopelnīt dažas eiro. Ieteikt savus pakalpojumus, lai reklamētu tuvumā pet veikali, veterinārās klīnikas, pet veikalos vai parkos, kur cilvēki ar suņiem bieži notiek.

Kurš tas būs ražot zaļa (naudu). Piedāvā kaimiņiem un cilvēki apkārtnē ikdienas dārza darbus, piemēram, pļaušana, ravēšana, atzarošana, atmirušās koksnes, uc iekārtām un instrumentiem, kas padarīja par sava īpašuma uzturēšanu, lai viņi varētu būt pašu finansējums.

Skatīties online pieprasījuma serveriem. Vietās, piemēram, Webtrh.cz un citi irvārti uz pasauli papildu ienākumus. Daudzi uzņēmēji un uzņēmumi meklē ātru palīdzību un prasa atšķirīgu vienu reizi vai atkārtotus pakalpojumus, kas paši nav personāla spējas. Esi aktīvs un uz šīm vietām piedāvāt savas prasmes. Vēlama, jo īpaši programmētājs, valodas un grafikas pakalpojumus.